Regenerace vlasů

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 17.10.08 10:03
Regenerace vlasů

Prosím o radu. Měla jsem teď delší dobu přetrvávající zdravotní problémy a docela se to podepsalo na mých vlasech. Ne, že by byly zničené, ale unavené a nelesknou se tolik jako dřív. Paradox je, že zrovna dnes mi kolegyně řekla, že bych se svou hřívou mohla dělat reklamu na „Proč všichni muži stojí ve tvé frontě“ :lol: , ale já si připadám jako divoženka. Drogérkovým kúrám moc nevěřím. Máte někdo dobrý tip? Předem děkuji.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 17.10.08 10:40

předpokládám, že máš dlouhé a husté vlasy :wink: Mě se vždy osvědčila kůra majolka nebo olivový olej.Naplácat na hlavu zabalit do igelitu,nechat tak 1/2hodinky i hodinu a potom pořádně vymýt kvalitním šampónem.Obojí dělá divy.Pokud nemáš zničené vlasy, tak na lesk-po umytí přelít octovou vodou, taky dobrý :lol:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 17.10.08 10:49

Olivová maska od AVONu(kulatá šroubovací plast.krabička):
Na jakkoliv husté, nepoddajné,nebo
barvené a suché vlasy ideální!..
Ty kočeny, které ji jednou zkusily, nedají na ni dopustit!..
Avon dělám, případně mohu velmi výhodně zaslat… :wink: :D

PS: na stránkách avonu se můžeš podívat, o co jde i kolik normálně stojí.. :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 17.10.08 10:51

Octova voda no.1, vlasy sa lesknu a lepsie sa rozcesavaju. Vlasy to nezatazuje, nemastneju a myslim, ze aj pokozke kysle prostredie robi dobre.

Olej som skusala len raz, ale tazko sa mi vymyval.

Prosim vas , co je to majolka?

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 17.10.08 11:10

Kristýnko, myslím, že holky myslí majonézu. Jinak Tě zdravím. Nějak Tě není moc vidět. Všechno v pořádku? A mačička? Už má adoptivní rodinu?

Jinak, Klubko, moje kamarádka, taky vlasatice :wink: , používá bambucké máslo. Je to výrobek značky Kerastase, taková velikánská pixle, prý to vydrží opravdu dlouho, což je při vyšší ceně pozitivní zjištění. Funguje to. Kamarádka je líná se sebou něco dělat, hodí si to na hlavu jen sem tam, ale hřívu má hned jak filmová hvězda. Snad by se to dalo sehnat na netu.

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 17.10.08 11:16
1Miru píše:
Olivová maska od AVONu(kulatá šroubovací plast.krabička):
Na jakkoliv husté, nepoddajné,nebo
barvené a suché vlasy ideální!..
Ty kočeny, které ji jednou zkusily, nedají na ni dopustit!..
Avon dělám, případně mohu velmi výhodně zaslat… :wink: :DPS: na stránkách avonu se můžeš podívat, o co jde i kolik normálně stojí.. :D

Myslím, že tu používala moje kamarádka pravidelně preventivně, asi jednou týdně si dělala olivový zábal. Já na nějaké zázraky v tomhle směru nevěřím, prostě buď máš nebo nemáš, ale je pravda, že ona neměla vlasy nijak extra a tohle jí prý dost pomáhalo.

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 17.10.08 11:17
Irena píše:
Kristýnko, myslím, že holky myslí majonézu. Jinak Tě zdravím. Nějak Tě není moc vidět. Všechno v pořádku? A mačička? Už má adoptivní rodinu?Jinak, Klubko, moje kamarádka, taky vlasatice :wink: , používá bambucké máslo. Je to výrobek značky Kerastase, taková velikánská pixle, prý to vydrží opravdu dlouho, což je při vyšší ceně pozitivní zjištění. Funguje to. Kamarádka je líná se sebou něco dělat, hodí si to na hlavu jen sem tam, ale hřívu má hned jak filmová hvězda. Snad by se to dalo sehnat na netu.

Podívám se, díky! :)

Fay
Znalkyně 481 příspěvků 17.10.08 11:22

olej - olivový, kokosový ani speciálně určený na vlasy - se mi neosvědčil, opravdu (mi) nikdy nešel dobře vymýt, musela jsem si umýt vlasy několikrát a i tak pak zůstaly dlouho splihlé.. Pokud si vlasy nebarvíš, myslím, že by ti pomohla bezbarvá henna, používá se v podstatě jako „maska“ - vlasy ti obalí a vyživuje, takže se pak hezky lesknou a jako bonus je to dobré i na pokožku hlavy :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 102 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 17.10.08 11:28

To bude trochu problém, vlasy barvené mám, resp. zesvětlované. Ne o moc (proužky barvou, ne klasickým melírem), ale odbarvované prostě jsou, takže to by asi nedopadlo dobře :lol:

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 17.10.08 11:34
Fay píše:
olej - olivový, kokosový ani speciálně určený na vlasy - se mi neosvědčil, opravdu (mi) nikdy nešel dobře vymýt, musela jsem si umýt vlasy několikrát a i tak pak zůstaly dlouho splihlé.. Pokud si vlasy nebarvíš, myslím, že by ti pomohla bezbarvá henna, používá se v podstatě jako „maska“ - vlasy ti obalí a vyživuje, takže se pak hezky lesknou a jako bonus je to dobré i na pokožku hlavy :wink:

Henna je super, ale pouze na nebarvené vlasy. V puberťě, když jsem ještě měla vlasy přírodní blond, tak jsem používala zlatou hennu a fakt jsem s ní sklízela úspěch. Teď si vlasy odbarvuju/barvím (resp. mám melír tón v tónu, 4 barvy + svou vlastní), takže si jednou za půl roku naliju na hlavu mírně nahřátý olivový olej. Nejde sice smýt napoprvé, ale za dvojí, trojí umytí hlavy mi to stojí. Vlasy mám pak jak „znovuzrozené“. :D

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Fay
Znalkyně 481 příspěvků 17.10.08 11:42

však jsem taky napsala „pokud si vlasy nebarvíš“ :wink: Jinak ten olej můžu jen závidět, pro mě to prostě nefunguje :cry:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 102 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 17.10.08 11:52

To jsem nějak přehlídla:)
Je pravda, že s tím olejem to není žádná rychlovka. Nahřát, nanést na hlavu zabalit, nechat působit a pak smývat… ale je to snad jediné, co mi funguje. Mám velmi, velmi jemné vlasy a udělat s nimi něco je fakt peklo. Žádný účes mi nedrží a ještě se mi ve vlhku kroutí. :(

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 25.10.08 19:13
Barbarra píše:
takže si jednou za půl roku naliju na hlavu mírně nahřátý olivový olej. Nejde sice smýt napoprvé, ale za dvojí, trojí umytí hlavy mi to stojí. Vlasy mám pak jak „znovuzrozené“. :D

Barbarra chtěla bych vyzkoušet olivovou kůru, ten olej si dáváš na umyté, mokré nebo suché nemyté vlasy?

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Arome Šárka02
Parfémová maniačka 728 příspěvků 25.10.08 19:50

Mě velmi velmi velmi pomáhá od LUSH kůra SNAKE. Když přežijete ten smrad, vlasy máte krásné, lesklé, pevné, ale hlavně netřepivé a zdravě vypadající. Nedám na něj dopustit :).

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 04.11.08 21:51

Ahoj, tak jsem podle vašich rad zkusila zábal s olivovým olejem a je to výborné. Do suchých vlasů jsem vmasírovala olej, zabalila do nahřátého ručníku a šla si dát kafe. Pak jsem vlasy umyla ( stačilo 1×), vyfoukala a nestačila se divit..Mám pocit že vlasy jsou lesklejší, bohatší, takové živější. Díky, díky.

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist