Regina

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 18.01.09 00:04
Regina

Další česká značka, možná trochu opomíjená, leč stále aktivní :D. Sortiment je na české poměry docela široký; z dekorativky mě lákají nejvíc asi oční stíny Mono Matic (jsou typově totožné s mnohem dražšími od ArtDeca) a laky na nehty. Bohužel, v obchodech - tedy v malých drogerkách, co nepatří do velkých řetězců - narážím jedině na jejich pomády na rty :(

Na webu http://www.reginakosmetika.cz/ je kompletní seznam všech jejich výrobků, v e-shopu se pak dá objednat - posílají na dobírku za 95Kč. Uspořádané je to hezky a přehledně, akorát mi není jasné, jak si člověk může vybrat odstín (čehokoli), když vypsány má akorát kódy (např. L01, L02, L03…) a obrázky k tomu žádné.

Napište sem svoje zkušenosti, jak vám kosmetika vyhovuje, kde ji kupujete, co doporučujete a co naopak ne. :wink:

Na poličce 54 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 18.01.09 00:07

Ještě jsem zapomněla, že mají zajímavou větev tělovky - tzv. „Divokou kosmetiku“. Tam se mi líbí obzvláště ty gely s rakytníkem, kaštanem, vlaštovičníkem apod. Mě tyhle bylinkový a rostlinný věcičky vůbec hrozně berou :)

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 18.01.09 08:01

Regina dělala, a možná ještě dělá, ale já už jsem to znovu nenašla, balzám na rty s leskem.
Výsledek je velmi dobrý, lesk má zlatavý nádech, já, sestra i maminka jsme si jej velmi oblíbily, leč… už se mi ho nedaří sehnat.

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 19.01.09 19:32

Já bych třeba ráda někde narazila alespoň na ty náplně do řasenek. Jelikož neustále kupuju nové a přitom asi jen jedna z 5 je taková, co mi akurátně vyhovuje :lol: Tak jsem chtěla kupovat jen náplně a naplňovat ty vypotřebované, ale není nikde nic. :(

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5556 příspěvků 19.01.09 20:14

já myslela, že Regina se už dávno nevyrábí?!? :roll: no vidíš, co se člověk tady všechno nedozví :P

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Marih
Učednice 154 příspěvků 19.01.09 20:18

Veru zkus drogérky Teta, aspoň u nás v ní Reginu vedou, i když samozřejmě ne všechno :roll:

Na poličce 19 parfémů 3 miniatury 25 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 0 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 19.01.09 20:33

Díky za tip, kouknu :wink:

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 19.01.09 20:53

Mají tam, ale ne mnoho…
Já osobně bych raději podporovala české výrobky (třeba Saloos), ale… to bych je někde musela najít…

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 20.01.09 17:34

Holky já ty náplně taky kupuju, přesně jak píše Veru, někdy vyhovuje kartáček a tak plním. Kupuju v Brně jen nevím jak se ta drogerka jmenuje.

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 24 parfémů

Salinas
Nevyléčitelná závislačka 1462 příspěvků 21.01.09 23:23

V internetové drogerii drostra mají spoustu výrobků Regina. Ale musíte nakoupit nejméně za 200,–(tedy aspoň mám ten dojem). Jinak ta náplň do řasenky stojí asi 28,– Kč. Musím dodat, že mám s řasenkama problém, protože mi ihned začnou slzet oči a s touhle jsem v pohodě. Barva náplně bývá černá, hnědá a pozor vzpomínka na 80. léta modrá.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 22.01.09 08:48

Koukala jsem tam a mají je,stojí 25.90kč :wink:

Pošta stojí komplet asi 95 kč a nákup musí být za 200kč.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Evax
Parfémová maniačka 719 příspěvků 22.01.09 10:28

Výjimečně se dá na Reginu v nějaké zapadlé drogerii narazit: náhodně dočasně, protože podle prodavaček/ma­jitelek není o jejich výrobky takový zájem jako o jiné. Osobně se tomu, přiznám se, nedivím: možná před 89 mohla být Regina hit, ale dnes :? Raději koupím Dermacol, který je podle mne ve srovnání s Reginou vysoce exkluzivní a luxusní kosmetika, zkrátka Regina celkově laciná, nejen cenou /především kvalitou 8) / Rtěnky, lesky, stíny a tak dále: nic moc /bohužel i dekorativka z Číny se mi kvalitou pozdává víc, je mi líto - omluvný smajlík/. Nejsem tak bohatá, abych si mohla kupovat levné věci :lol: :lol:

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 22.01.09 10:57

Já měla Regina lesk na rty a docela ušel.Byl mě na rtech daleko příjemnější než třeba Astor Prismatic,který mám taky,stojí 3krát víc a lepí jak blázen.

Ambrožová Lenka  22.01.09 20:27

Přidávám se k Myskamaus, Reginu občas koupím a jsem spokojená. Lesk na rty jsem měla také v několika barvách a byl super.

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 23.01.09 07:53

Je pravda,že Dermacol je poslední dobou hodně kvalitní a moc fajn má i ceny,ale Regina taky už nemá tak bídnou kvalitu,jakou měla před 89 i když znám samozřejmě lepší značky a měla jsem jen ten lesk. :wink:

Leni,máš hezkou ikonku. :wink:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist