Regresní terapie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 14.04.10 09:09
Regresní terapie

Znáte? Absolvovali jste? Věříte? Když čtu některé příběhy, tak mi z toho jde mráz po zádech. Sestra před lety něco absolvovala, už si pořádně nepamatuji, jak to probíhalo. Ale závěr byl, že v :roll: minulém životě byla cikánkou (ve Francii). Proto má (tedy tehdy měla) finanční problémy, aby se to vyrovnalo. Aby jaksi „napravila“ svoje hříchy, protože v minulém životé každého okrádala. No, já nevím… :shock: :conf: :whistle:

Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 51 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Gita
Parfémová maniačka 948 příspěvků 14.04.10 09:13

Moje sestřenka absolvovala. Byla u nějakého lékaře ve Staré Boleslavi, který se tím zabývá. Také mě při jejím vyprávění mrazilo. Věřit by bylo krásné, ale nevím… Tak 50 na 50.

Na poličce 86 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 14.04.10 09:16

Já tomu nevěřím. :wink: :wink:

A navíc,když jsem si včera přečetla toto,tak to mou teorii ještě podpořilo.

http://www.novinky.cz/…jl/197211-za … -krvi.html

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 14.04.10 16:30

me rikala jedna zenska, ze jsem v minulym zivote prihlizela poprave sve sestry(te skutecne z mojeho zivota), a ze neslysim proto, ze jsem tehdy nechtela slyset ten rozsudek kterej jsem nemohla zmenit, a ta poprava na me hodne pusobila. Zvlastni, ze mi to taky prislo docela pravdepodobny, a jako bych to videla pred sebou. to s tim sluchem mi ale neprijde ze by s tim nak souviselo.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 14.04.10 18:04
Myskamauska píše:
Já tomu nevěřím. :wink: :wink:

A navíc,když jsem si včera přečetla toto,tak to mou teorii ještě podpořilo.

http://www.novinky.cz/…jl/197211-za … -krvi.html

ten článek to vysvětluje docela logicky.. a asi každý to pozná,až přijde jeho čas,sám :|

Na poličce 10 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 111 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 14.04.10 18:25

teda za sebe můžu říct, že mi úplně stačí ty radosti, které jsem prožila v tomto životě, aby mi ještě někdo vykládal, že i v těch minulých životech (pokud vůbec žijeme víckrát, nevím, nemůžu souhlasit ani popřít) to stálo za prd…no nemusím vědět všechno :P

a i kdybych věděla, že některé věci se mi dějí, protože v minulém životě jsem prožila nebo způsobila to či ono stejně by mi to neusnadnilo vyrovnat se se situací, která mě zraňuje právě tady a teď, obzvlášť, když ji zavinili konkrétní lidi…a taky se mi nelíbí, že by měl být někdo potrestán až v příštím životě, pokud to tak je, tak je vyšší moc pěkně jízlivá a s lidskou čeládkou si může podat ruku :P

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 14.04.10 18:52

Jeví se mi to jako kravina a tahání peněz z lidí…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5742 příspěvků 14.04.10 18:58
Garfield píše:
Jeví se mi to jako kravina a tahání peněz z lidí…

Asi tak 8) . Ale když to někomu pomůže, aby se cítil lépe..

Na poličce 50 parfémů 18 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 15.04.10 10:49

me to delala znama pribuznych zadarmo, takze o penezich to nebylo

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 15.04.10 16:57

ja myslim, ze to jsou dobry ducharsky historky na mrazeni v zadech ;+) ale jinak nevim, nevim …

kazdopadne kdyz se to vezme ciste vedecky - tak energie nemuze zaniknout - a kazdy v sobe nejakou ma, takze … neco zustat musi

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

barbucha  15.04.10 22:23

Jo. Zůstanou haranti. Energie spolknou dost.

Daisy.zlouky
sv. Parfema z Kecálburgu 3424 příspěvků 16.04.10 07:44

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Kam na ty hlody chodíš??, Ale máš pravdu, vycucnou z člověka, co se dá a ještě máš kolikrát blbý pocit, že jim dáváš málo. Já mám děti (2 roky a 12 let) a zatím to jde, ale zjišťuji, že platí : Malé děti - malé starosti, velké děti - velké starosti!!!Ten starší začíná mít věk, kdy je všechno trapné, všechno ho obtěžuje, nic není dost super a podobně.

Na poličce 54 parfémů 3 miniatury 10 odstřiků 101 vzorků V tužebníku 0 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 16.04.10 14:28
barbucha píše:
Jo. Zůstanou haranti. Energie spolknou dost.
:lol: :lol: :lol:
Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 16.04.10 19:57
jasmina píše:
ja myslim, ze to jsou dobry ducharsky historky na mrazeni v zadech ;+) ale jinak nevim, nevim …kazdopadne kdyz se to vezme ciste vedecky - tak energie nemuze zaniknout - a kazdy v sobe nejakou ma, takze … neco zustat musi

Ano, množství energie sice je ve vesmíru stálé (podle Joulea a Eisteina), pouze se mění její forma (podle mě myšleno druh energie, forma, aneb tvar člověka asi neee). Ale tohle zdůvodnění se mi jeví čistě vědecky nadobro scestné.
Já osobně tuhle regresivní terapii považuji za módní záležitost a tahání peněz z lidí. A souhlasím s barbuchou :mrgreen: 

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 16.04.10 21:04

jake zduvodneni? ja nic nezduvodnuji, pokud jsem si vsimla

(ale „tvar cloveka“ me pobavil :mrgreen: :mrgreen: takhle to prece mysleno vubec nebylo, no to je fuk)

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist