Rejuvenace - omlazení obličeje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jil
Učednice 144 příspěvků 01.06.12 10:31
Rejuvenace - omlazení obličeje

Holky, máte některá zkušenosti s rejuvenací obličeje? Jak to probíhá, je to bolestivé? A co rekonvalescence? Nevypadá člověk jak rajče? Trápí mě počínající vrásky, nejednotný odstín pleti, rozšířené póry a sem tam jizva po beďaru. Můžu čekat, že všechny tyto nedokonalosti zmizí nebo se zredukují? Děkuji za reakce!

Na poličce 22 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Reakce:

Roza
Parfémová maniačka 897 příspěvků 01.06.12 11:47

Podstupuju rejuvenaci IPL světlem a žádné výsledky nevidím. Asi to nebude těžší kalibr.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 15 vzorků V tužebníku 1 parfém

Jil
Učednice 144 příspěvků 01.06.12 13:37

Můžu se zeptat, kolikrát jsi to už podstoupila? A jak potom obličej vypadá? Doufám, že nedochází k nějakému loupání nebo strupům. Nehrozí třeba nějaké zjizvení? Koukala jsem na fotky na netu a tam ty výsledky vypadají moc dobře. Mám sto chutí to vyzkoušet, ale zároveň se toho dost bojím :|

Na poličce 22 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Roza
Parfémová maniačka 897 příspěvků 01.06.12 17:23

Kůru podstupuju u kosmetičky a je spojená s chemickým peelingem. Nejdřív chemický peeling a potom IPL. Zatím jsem byla 2×. Doporučení mojí kosmetičky je 3× po měsíci. Pak asi jen IPL, ale bez chem.p. (nejsem si úplně jistá, budu se domlouvat na třetím sezení). Cena je za jedno sezení 1000kč, ale já jsem vychytla akci, že když půjdu do léta 3× mám 1 sezení za 500kč.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 15 vzorků V tužebníku 1 parfém
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist