Reportáž o ľudskej vynaliezavosti

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ankaj
Nevyléčitelná závislačka 1197 příspěvků 13.07.10 22:08
Reportáž o ľudskej vynaliezavosti

Je leto, prázdniny sa rozbehli, študenti brigádychtiví sa chytajú akejkoľvek príležitosti, ako si - v tejto dobe krízy - zarobiť nejaké tie „chechtáčiky ".
No a zase podnikatelia, alebo skôr podnikavci, vymýšlajú nové variácie na tému - ako oblbnúť svojho blížneho a vytiahnuť z neho nejké to "euríčko“.
Dnes dopoludnia som čakala na námestí… na manžela. Nechodil - ba ani dovolať sa mu nedalo - nedvíhal mobil. Ale mala som mu zavolať - tak som sa ponevierala po námestí a občas týrala mobil. Upútala som pozornosť mladého muža - (no, nerobím si ilúzie, nie svojím zjavom, ale vytipoval ma ako vhodnú obeť) - prosím Vás, Vy ste odtiaľto? A ja - naivná, že potrebuje poradiť - prisvedčím, že áno. A už spustil - dobrý deň, ja som…predstavil sa, podal mi ruku - a že:- nakupujete v hypermarketoch - Tesco, Kaufland, a podobne? Robíme prieskum, viete, uvádzame ne trh nové výrobky…so špeciálnymi cenami. Rapotal naučený text - a ja som bola trochu zvedavá, čo z toho vylezie… Naraz kdesi z nenápadnej tašky na pleci vytiahol voňavky v spray-i - a vraj - je to nová značka, už ani neviem od akej firmy, francúzskej, samozrejme - a vyskúšajte,– aký ste typ, romantický alebo energický?…bla, bla, bla… A už som mala na jednom i druhom zápästí nastrieknutú vzorku…a pánsku vôňu vyskúšam ja - a dám Vám ovoňať… akú cenu by ste si predstavovali - my navrhujeme- 80 €. Zatmelo sa mi pred očami a habkám - to je snáď predsa priveľa. Tak koľko - povedzte si - neviem, strelila som od boku - 30? (mala som na mysli 10, ale aby som neurazila..) - a ktorá sa Vám viacej pozdáva ? Naverímboha som označila pravú ruku. -No vidíte - A MY VÁM DÁME TENTO PARFÉM AKO DARČEK !
A ja na to nevinne - zadarmo? A už uvažujem ako zdvorilo povedať, že ani zadarmo ho nechcem… - no a vo vašej domácnosti je viacej pánov alebo dám? - Nuž, keď Vás to zaujíma - viacej mužov. -Tak vám dáme ešte túto pánsku vôňu - za 20 euro. Je to mimoriadna akcia, výhodné - tú prvú dostanete ako darček a tú druhú iba za 20€ - a vyťahuje z tašky dve nové krabičky s „voňavkami“ …

• Ale ja nemám potrebu kupovať nijaké vône, sama ich mám toľko, že by som mohla predávať!
  • Tak ako darček pre niekoho - skúšal to znova. (No, môjtysvete, komu by som mohla
    darovať taký smrad, takého nepriateľa našťastie nemám) - ale to som už nepovedala, len som kategoricky odmietla.
    Mládenec sa zdvorilo rozlúčil - podal mi ruku (vlastne aj na úvod to urobil - ako ich to v tom kurze zrejme učili) - a išiel to skúšať na niekom inom.
    Ja som si opäť pričuchla k ruke - a „vôňa“ sa rozvinula so skutočne otrasného kalibru. Našťastie som na námestí zamierila k fontánke s pitnou vodou - a tam som si ruky dôkladne poumývala.
    A poobede som sa znovu tárala po meste - mám dovolenku, tak prečo nie - a nesmelo ma oslovila mladá slečna - s taškou na pleci - prosím Vás, vy ste odtiaľto? - Nie - odvetila som - a kým stihla zareagovať - ponáhľala som sa preč. (Nech oblbuje niekoho iného)
Na poličce 25 parfémů 275 miniatur 1 odstřik 145 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 14.07.10 08:53

Pěkné :) Mám podobný zážitek. I když jsem o parfémech a o Arome tehdy neměla ponětí, také jsem naštěsí vyvázla bez újmy. Styl: „Máme tady nové luxusní :!: vůně. Každá stojí 800 Kč, my vám je dnes nabízíme za 400“. „Ne děkuji, nemám v plánu kupovat vůni“. „Dobře, nevadí. A mohu se jen tak mezi námi zeptat, která se vám líbí víc“. „Ta na pravé ruce“. Přikrčí se a šeptá: „Tak víte co, když to na mě neřeknete, nechám vám jí za 200“. Nesnáším tyhle marketingové kecy, navíc když je to tak průhledné. S díky jsem se otočila a šla. Naštvaná, jak si může myslet, že jsem tak blbá…

Dělat bych to nemohla a je mi líto těch lidí, co se na to chytí, třeba jen proto, že jim přijde neslušné několikrát za sebou odmítnout, nebo těm, co se v daných produktech neorientují :?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

marge
Učednice 131 příspěvků 14.07.10 09:14

V Praze teď probíhá celkem slušná masáž podobných brigádníků. Spolubydlícímu strkali do ruky parfémy a krémy zadarmo, on nejdřív, že nic nechce. Pořád mu to strkali do rukou a opakovali, že je to zadarmo, že to má od nich jako dárek… Tak řekl OK, pobral, co mu dávali a začal odcházet :lol: . Což je dost překvapilo, prý za ním vystartovali, že ne, že to není úplně zadarmo, že si musí koupit nějakou další toaletku za 800 a pak to bude mít zadarmo. Asi je dobře vyděsil.

Na mě to zkoušeli asi 8 let zpátky a ještě byla ženská naštvaná, že jsem jí odmítla. Teď, když je někde vidím, nasazuji nepříjemný pohled.. Už mě neoslovujou.

Na poličce 5 parfémů 3 miniatury 5 odstřiků 41 vzorků V tužebníku 1 parfém

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 14.07.10 09:53

V Tescu se mě to stalo několikrát a dokonce za mnou jednou vlezli i domů,do druhého patra a nutili mě to mezi dveřmi. :speechless:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 15.07.10 14:57

Jj, taky už mě to potkalo. Bavila jsem se v duchu na účet slečny vnucovatelky a ona si můj (poťouchlý) úsměv vyložila jako zájem a radost! Dobrá byla věta: Támhle se na mě dívá můj šéf, tak mě prosím vás nechte aspoň vykecat. :speechless:

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

Hailstone
Nevyléčitelná závislačka 1825 příspěvků 15.07.10 20:06

Asi jsou to smrady, ale já byla strašně překvapená před TESCEM, protože jindy to tam šíleně páchne a najednou jsem cítila vůni. Rozhlížela jsem se , hlava mi lítala, čichala jsem i k sobě.
Už jsem přemýšlela, že napíšu sem, co mě parfémově překvapilo…několik vonících lidí po ránu..A když jsem přišla blíž, zjistila jsem, že tam postává několik prodejců a šplíchají po lidech vůně, které měli v kabelích.
Pravděpodobně jsem jim nepřipadala jako vhodná oběť..nechali mě v klidu projít.. :D

Na poličce 53 parfémů 23 miniatur 34 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 1 parfém

Gita
Parfémová maniačka 948 příspěvků 16.07.10 11:10

Také jsem byla „poctěna“ u Kauflandu dealerkou. Utíkala ke mě až k autu :roll: a nabízela něco v růžovém provedení ve skleněné vialce… Prý to běžně stojí 1500 Kč :lol: Tak jsem odpověděla, že tohle bych zaplatila za 50ml Dior… Ona, že je to stejná kvalita… No comment… Vonělo to, jako vodou propláchnutý flakon od živých květů…

Na poličce 86 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

barbucha  16.07.10 21:18

Mě to rozčiluje…prej běžná cena! A kde, smím-li se optat?

Dobrej nápad, s tím popadnutím dárků zadarmo …děkuji pěkně… :lol:

Gita
Parfémová maniačka 948 příspěvků 16.07.10 22:25
barbucha píše:
Mě to rozčiluje…prej běžná cena! A kde, smím-li se optat?Dobrej nápad, s tím popadnutím dárků zadarmo …děkuji pěkně… :lol:

Obávám se, že „běžnou cenou“ je myšlena parfumerie… Asi :conf: Je to hnus a ke všemu smrad… Jen lituji dobrodince, co se nechají nachytat…

Na poličce 86 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Evian
sv. Parfema z Kecálburgu 7602 příspěvků 24.07.10 21:42

Mě takhle drapli nedávno na benzince, pár ve středním věku a prý origoChanely, za 400 kč, pak za 200 kč...... :speechless: jsem musela na ně rázně, byli až neskutečně vlezlí :smack:

Na poličce 43 parfémů 0 miniatur 26 odstřiků 721 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 16.08.10 22:20
barbucha píše:
Mě to rozčiluje…prej běžná cena! A kde, smím-li se optat?Dobrej nápad, s tím popadnutím dárků zadarmo …děkuji pěkně… :lol:

Tohle provedl jednou můj muž v Tescu. Už toho měl plné zuby. Pokaždé, když jsme tam byli na nákupu, tak to dáma vystřelila proti naloženému vozíku: Máme tu pro vás parfém zadarmo.
No a tak ten můj to drapl a řekl: Dík! Dáma za náma běžela, ten můj se mohl uchechtat (samože jí to vrátil). Od té doby si nás asi pamatuje a nevyráží s lahvičkou v ústraty.

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 04.09.10 10:08
svatka píše: ..dáma vystřelila proti naloženému vozíku: Máme tu pro vás parfém zadarmo.
No a tak ten můj to drapl a řekl: Dík! Dáma za náma běžela, ten můj se mohl uchechtat (samože jí to vrátil).
:lol:
Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

manolia
sv. Parfema z Kecálburgu 5227 příspěvků 05.09.10 16:07

Dnes v Hypernově číhali, prý sbíráme názory, no radši ho nechtějte vědět :whistle: obcházím je velkým obloukem, ale vzít zadarmo a jít je moc dobrý nápad, jen už pro ten jejich výraz......

Na poličce 14 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 44 vzorků V tužebníku 3 parfémy

haifa
Nevyléčitelná závislačka 1699 příspěvků 20.09.10 21:24

Jojo u nás v Tescu ihned naproti našemu krámu se špeky postavili brigádniky s parfémy a je to vám takový smrad :speechless: , že to se nedá za 11 hodinovou směnu vydržet .

Hrůza

Na poličce 89 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 13 vzorků V tužebníku 60 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 20.09.10 21:28
haifa píše:
Jojo u nás v Tescu ihned naproti našemu krámu se špeky postavili brigádniky s parfémy a je to vám takový smrad :speechless: , že to se nedá za 11 hodinovou směnu vydržet .Hrůza

Kdybych nevěděla, kde prodáváš, tak bych to tipla na řeznictví :lol: :lol: :lol:

Kouzelný překlep…

Na poličce 46 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 20 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Zažádat o členství ve skupině

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
Přidat nové téma

Nové diskuse

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny

Členové skupiny

Nové příspěvky

TOPlist