Řím - za voňavými poklady

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

la.reina  16.10.11 11:59
Řím - za voňavými poklady

Jak už jsem naznala ve vlákně Vídeň – za voňavými poklady, budou mé příští parfémové loupeživé výpravy směřovat na Londýn a/nebo Řím.

Jelikož nepochybuju o tom, že v tomto případě mají správné informace cenu zlata (co zlata… nového parfému a také věřím, že nejsem jediná, komu jsou domácí parfémové vody více než těsné, ráda bych poprosila zdejší zkušené cestovatele o tipy kam zajít, co nevynechat, zajímavé adresy, odkazy, případná varování čemu se vyhnout atd.

Prostě všechny informace, které by se mohly parfémovým cestovatelům hodit.

Reakce:

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 16.10.11 12:01

Jé, a kdy se tam chystáš? Já mám tipů hromadu, ale nemám teď čas to zpracovat. A pojede se autem, nebo se poletí?

Na poličce 1 parfém 32 miniatur 28 odstřiků 107 vzorků V tužebníku 253 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25857 příspěvků 16.10.11 12:13
la.reina píše:
Jak už jsem naznala ve vlákně Vídeň – za voňavými poklady, budou mé příští parfémové loupeživé výpravy směřovat na Londýn a/nebo Řím.

Řím je, mimo jiné, ráj nikovek, to si užiješ! Něco dáme určitě dohromady. Škoda, že tu není gentiana, ta by taky měla zajímavé tipy.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

la.reina  16.10.11 14:06
Tigra píše:
Jé, a kdy se tam chystáš? Já mám tipů hromadu, ale nemám teď čas to zpracovat. A pojede se autem, nebo se poletí?

No, zatím jsem ve fázi plánování a asi budu potřebovat nějakou dobu na to se finančně zotavit po Vídni (vrátila jsem se teprve včera v noci).

A právě tu dobu pro finanční zotavení bych ráda využila k důkladné přípravě. :mrgreen:

No, ohledně dopravy ještě nemám jasno - tu bych vybírala podle toho co bude v plánu. Nebráním se žádnému způsobu cestování. :-)

la.reina  16.10.11 14:08
domenica píše:
la.reina píše:
Řím je, mimo jiné, ráj nikovek, to si užiješ! Něco dáme určitě dohromady. Škoda, že tu není gentiana, ta by taky měla zajímavé tipy.

Ajééé… tak to bych s tou finanční regenerací měla pohnout, co? :mrgreen:

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 16.10.11 17:46

Nechci ti do toho kecat, ale jestli kupuješ i něco jiného, než parfémy, tak nákupní ráj je Milano. I voňavkový. Říkám to proto, že Milano je blíž a dá se tam doletět skoro zadarmo, takže by se to dalo stihnout ještě před Mikulášem. :D

Na poličce 1 parfém 32 miniatur 28 odstřiků 107 vzorků V tužebníku 253 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25857 příspěvků 16.10.11 18:16
la.reina píše:
domenica píše:
la.reina píše:
Řím je, mimo jiné, ráj nikovek, to si užiješ! Něco dáme určitě dohromady. Škoda, že tu není gentiana, ta by taky měla zajímavé tipy.
Ajééé… tak to bych s tou finanční regenerací měla pohnout, co? :mrgreen:

Naprosto úžasné místo je Campomarzio70 (via Vittoria 52)

Najdeš tam značky: Agonist, By Kilian, Cire Trudon, Maison Kurkdjian, Nasomatto, Andy Tauer Perfumes, Frazer Parfums, Grossmith, Memo Paris, Mad et Len, Estratti Nobile 1942, Odin, MDCI, Atelier Cologne, Xerjoff, Puredistance, Vero Profumo, Olivier Durbano Parfums, Mona di Orio

Navíc, každou chvíli se tam pořádá nějaká akce a skvělí parfuméři si tam podávají dveře … :wink:

http://www.youtube.com/watch?…

la.reina  22.10.11 10:02
domenica píše:
la.reina píše:
Ajééé… tak to bych s tou finanční regenerací měla pohnout, co? :mrgreen:

Naprosto úžasné místo je Campomarzio70 (via Vittoria 52)

Najdeš tam značky: Agonist, By Kilian, Cire Trudon, Maison Kurkdjian, Nasomatto, Andy Tauer Perfumes, Frazer Parfums, Grossmith, Memo Paris, Mad et Len, Estratti Nobile 1942, Odin, MDCI, Atelier Cologne, Xerjoff, Puredistance, Vero Profumo, Olivier Durbano Parfums, Mona di Orio

Navíc, každou chvíli se tam pořádá nějaká akce a skvělí parfuméři si tam podávají dveře … :wink:

http://www.youtube.com/watch?…

Uáááá… no to je teda věc… Francise bych moooc chtěla potkat… Rose barbare je prostě jenom jedna a kdyby hořelo, budu zachraňovat právě tu.

Kiliana a Andyho taky (toho bych mohla alespoň vyplísnit za Rose Incense :lol: )…

Domi děkuju moc za tuhle adresu - tu určitě neminu! :-)

la.reina  22.10.11 10:03
Tigra píše:
Nechci ti do toho kecat, ale jestli kupuješ i něco jiného, než parfémy, tak nákupní ráj je Milano. I voňavkový. Říkám to proto, že Milano je blíž a dá se tam doletět skoro zadarmo, takže by se to dalo stihnout ještě před Mikulášem. :D

Ne, nekupuju, páč poté, co zkončím s parfémama už nemám na nic jiného ani vindru. :mrgreen: Díky za tip, Milano mě nenapadlo - dávám ho na seznam. Akorát letos už asi nic. :-(

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 23.10.11 09:53
domenica píše: Škoda, že tu není gentiana, ta by taky měla zajímavé tipy.
nevíte někdo, co je s gentianou? ta mi tu chybí :-(
Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25857 příspěvků 23.10.11 10:09

zrovna ve čtvrtek se tu mihla

http://www.arome.cz/…nkovani/703/

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist