Risk je zisk a nebo také ztráta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Gep
Učednice 218 příspěvků 05.04.08 13:18

Kupujete vůně naslepo pro adrenalin z nákupu? Vyhlížíte pošťáka a skoro zapomenete podepsat mu papíry k balíčku, jak jste napjaté, co za vůničku ta nedobytná krabice skrývá? Rvete ji ještě na zahradě, dříve, než zamknete branku, odhazujete papíry a celofánový obal jako smyslů zbavené? Co na tom, že vítr roznese všude okolo nepořádek, ten se uklidí PAK. Co na tom, že někde řve vysavač, který jste chtěly vypnout, ale v honbě za přijíždějícím modrým autem jste tak neučinily. A co, tak si bude vrčet o chvíli déle, že? A pak přijde ten okamžik, čas se zastaví, parfém je osvobozen a víčko sundáno. Pravda bude obnažena v celé své nahotě. Nádech a ....... někdy radost, někdy zklamání, občas zvídavost, nebo nejistota.

Kupovat naslepo je fajn, právě jsem klikla na novou Lolitu Lempickou Forbidden Flower a včera mi přišla naslepo kupovaná Victoria's Secret Very Sexy Now.

Na poličce 103 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 05.04.08 13:20

Bolo by zaujimave precitat si aj tvoje prve dojmy a pocity :) Jasne, kupy naslepo je dobry adrenalinovy sport - pokial na to máme…Ale z častych nakupov naslepo som uz vyliecená :), radsej si to dobre premyslím, dlhsie skusam a potom je moja radost z dobre vybratej vone obrovská…Myslím, ze to su take fázy alebo obdobia, raz starostlivo vybrat vonu a inokedy sa nechat vyslovene prekvapit.

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 05.04.08 13:25

To je velmi výstižné…už jsem krabici zozstříhala i zahradnickými nůžkami, když byla moc olepená a nešla otevřít sofistikovaně rychle…:P A začala jsem vozit n.ůžky v autě - když jedu pro balíčky na poštu - nedojela bych domů…Ale teď začínám trénovat pevnou vůli…:)

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 05.04.08 13:26
Kerze píše:
To je velmi výstižné…už jsem krabici zozstříhala i zahradnickými nůžkami, když byla moc olepená a nešla otevřít sofistikovaně rychle…:P A začala jsem vozit n.ůžky v autě - když jedu pro balíčky na poštu - nedojela bych domů…Ale teď začínám trénovat pevnou vůli…:)

Kerze, ved minule pri tej Tentation (Picasso) - myslím, si preukázala obdivuhodnu pevnu volu, ked si pisala, ze ju mas stale zabalenu…:) :) - a kedy si ju potom otvorila?

Gep
Učednice 218 příspěvků 05.04.08 13:37

Přesně tak rvu krabice, ale vyřešila jsem to rafinovaně. Svého času posílalo el Nino k nákupům přívěsek na klíče - skládací nožík a nůžky. Předvídavé . Nosím jej na klíčích, jakmile se za poštou zaklapnou vrata, déšť, ani sníh mi nevadí, popadnu přívěsek z klíčů a kuchám krabici.

Občas se hodně seknu, největší omyl byl snad Cabochard, Aigner black, Escada Sentiment a dašlo by se hodně dalších.

Victoria's Secret Very Sexy Now, která mi dorazila včera, byla testována v nevhodnou chvíli. Měla jsem malou migrénu, takže dneska jí dám odpoledne další šanci. Ale je velmi zvláštní. Není to vůbec tuctová líbivka, květinami se jen hemží. Vanilku ani mošus moc necítím, je ostřejší, docela výrazná, nejde o lehkou letní vodičku. Mix ovoce a květin , ze kterých je nejvýraznější asi právě ta růže.

Na poličce 103 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 05.04.08 13:46

Já většinou vydržím donést poklad domů, položit ho nerozbalený někam a chvíli kolem něj natěšeně kroužit. Potom vybalím, postavím si obsah před sebe na stůl a začnu dělat něco jinýho a předstírat, že mě to nezajímá a nechci si přivonět. A pak konečně vyzkouším :)

Ale naslepo moc nekupuju, jen výjimečně… respektive naslepo pouze vzorky a miniatury.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 05.04.08 13:50

taky jsem zacala podlehat nakupum na slepo, da se rict ze me to vylozene bavi! :)) Troufnu si na to vetsinou jen u oblibenych znacek a je to fakt adrenalin :)) Trochu mi to pripomina rozbalovani vanocnich darku, kdyz jsem byla mala :))

Hned jak se v nejakem obchode objevi nova limitka od Lancome Cyclades, tak jdu do ni! :)

Na poličce 88 parfémů 51 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 22 parfémů

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5414 příspěvků 05.04.08 13:54

Gep, Ada, Kerze, chaantal, estelle :lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 37 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 05.04.08 14:46

Je to jako se sexem - někdy je lepší hned si na to vrhnout a někdy prostě vyčkávat aby kulminace byla co nejlepší :), - často pro mě je touha tím nejlepším povzbuzením :)

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 05.04.08 14:50
estelle píše:
Kerze píše:
Kerze, ved minule pri tej Tentation (Picasso) - myslím, si preukázala obdivuhodnu pevnu volu, ked si pisala, ze ju mas stale zabalenu…:) :) - a kedy si ju potom otvorila?

Právě, že to je ten trénink - ještě jsem ji neotevřela - mám ji před sebou na poličce…
Cabochard byl i můj největší úlet :o

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 05.04.08 14:59

Kerze, teeeeeeeda! Tomu hovorim pevna vola. U mna novy parfem vydrzi len kym prekrocim prah domu a najdem v nom pokojne miestecko bez svedkov :)

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 05.04.08 16:04

Naslepo občas koupím,ale dávám si majzla,aby to nebylo něco silně rizikového,podle složení,podle recenzí i ohlasů.Když mám balíček doma,pokouším se trénovat pevnou vůli,jakože dodělám,co mám rozděláno,nikdy se mi to nepodařilo-viz řvoucí vysavač,prostě to rozřežu,vybalím a navoním se,počkám,ohod­notím,spořáda­ně uklidím maglajz a pak znova,do večera si novou vůni nechávám na viditelném místě a kochám se.No a pokud pro balíček jedu na poštu,tak dle situace,když není nikdo v dohledu,rvu krabici stojíc u kontejneru zuby nehty,protože nůžky sebou zapomenu vzít.Když jsou v dohledu lidi,tak jedu domů jako Lauda,abych mohla rozbalovat.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Zuzek  05.04.08 17:00

Naslepo jsem koupila Eternity, Love in Paris a 5th Avenue. Ani jedna z těch tří není šlápnutí vedle, u Ardenky mě štve ta výdrž, ale vůně se mi líbí moc. Mám ráda koupi na slepo. I když je fakt, že někdy vydané peníze za vůni mohou dost mrzet, zvlášt´, jak není vůni komu dát dál.

fressia
Učednice 175 příspěvků 05.04.08 18:22

Gep, tak toto si založila ozaj zaujímavú tému. Ja keďže som z menšieho mestečka a parfumériu tu nemáme ani jednu, podľahnem kúpe naslepo veľmi často. Sem tam sa mi síce podarí vymeniť nejaké vzorečky. Ale už sa mi stalo párkrát, že som kupovala naslepo. Asi takým najväčším sklamaním bol Sergio Tacchini Donna (kúpa naslepo). Pre mňa totálne neakceptovateľná vôňa.

Na poličce 43 parfémů 6 miniatur 19 odstřiků 142 vzorků V tužebníku 14 parfémů

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 05.04.08 18:31

Všechny co kupujete vůně na slepo a často, máte můj obdiv. Já to zkusila jednou a ta vůně mi pořád leží doma a získala si hned první místo na mém žebříčku nejhorších vůní :D Je to Hermes Rouge delicate, asi to byl hned na začátek těžký oříšek na zalíbení, pro mě ještě neznalou ve vůních ( tak třeba kdyby se vám někomu hodil?! :D ) Jen mám pocit že časem budeme muset nakupovat jen na slepo, protože v parfumeriích se výběr žalostně menší a nebude kde „čichat“

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 22 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist