Robert Piguet - Visa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 03.10.08 14:22
Robert Piguet - Visa

Znáte někdo, zkoušel někdo ?

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů
Reakce:

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 03.10.08 15:46

Piguet - Visa EdP

Sofistikovaná žena cestuje po světě ale nikdy neztratí se v zástupu. Její podpisová vůně jí připomíná všechna místa, která navštívila a pozoruhodnosti, které viděla.

Visa, Robertova Pigueta klasická orientální vůně původně vytvořená Germaine Cellier a představná v roce 1945, byla přeformulována moderní limií spojenou s kouzlem krásy retra. Givaudan Aurelien Guichard se ujal delikátního procesu reformulace originálního vzorce reagujíc na dnešní citlivosti. Přístup kombinoval - současný styl se snažil spojit se silným závazkem k Piguetově originální vizi.

Směs koření, květin a plodů z různých oblastí ze zeměkoule Visa začne bujné poznámky z bílé vinice broskve, hrušky, italské bergamotky a žlutý mandarín esence. Srdce zahrnují bohatou ylang esenci smíšenou s růží, slaměnkou a oranžovými květinovými absolutny. Esence indonéského Patchouli a sandalwood, vetiver, mechu, vanilkové ořechy, benzoin, kožené gurmánské tóny.

to je můj velmi kostrbatý překlad - recenze nejsou špatné, jsem na ní velmi zvědavá. 

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 03.10.08 16:01

Sáro, už jsi ji objednala? Jsem zvědavá, co o ní řekneš. Také jsem viděla tuto vůni na webu a jelikož Fracas je pozoruhodný, tak tohle třeba taky nebude špatné! :?:

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 03.10.08 16:40

jo, objednala, jsem na ní hrozně zvědavá, Fracas mám a začíná se mi líbit čím dál víc, Visa někdo přirovnává k Angelu, to by nemuselo být špatné.

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist