Robert Piguet - Visa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 03.10.08 14:22
Robert Piguet - Visa

Znáte někdo, zkoušel někdo ?

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů
Reakce:

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 03.10.08 15:46

Piguet - Visa EdP

Sofistikovaná žena cestuje po světě ale nikdy neztratí se v zástupu. Její podpisová vůně jí připomíná všechna místa, která navštívila a pozoruhodnosti, které viděla.

Visa, Robertova Pigueta klasická orientální vůně původně vytvořená Germaine Cellier a představná v roce 1945, byla přeformulována moderní limií spojenou s kouzlem krásy retra. Givaudan Aurelien Guichard se ujal delikátního procesu reformulace originálního vzorce reagujíc na dnešní citlivosti. Přístup kombinoval - současný styl se snažil spojit se silným závazkem k Piguetově originální vizi.

Směs koření, květin a plodů z různých oblastí ze zeměkoule Visa začne bujné poznámky z bílé vinice broskve, hrušky, italské bergamotky a žlutý mandarín esence. Srdce zahrnují bohatou ylang esenci smíšenou s růží, slaměnkou a oranžovými květinovými absolutny. Esence indonéského Patchouli a sandalwood, vetiver, mechu, vanilkové ořechy, benzoin, kožené gurmánské tóny.

to je můj velmi kostrbatý překlad - recenze nejsou špatné, jsem na ní velmi zvědavá. 

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 03.10.08 16:01

Sáro, už jsi ji objednala? Jsem zvědavá, co o ní řekneš. Také jsem viděla tuto vůni na webu a jelikož Fracas je pozoruhodný, tak tohle třeba taky nebude špatné! :?:

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 03.10.08 16:40

jo, objednala, jsem na ní hrozně zvědavá, Fracas mám a začíná se mi líbit čím dál víc, Visa někdo přirovnává k Angelu, to by nemuselo být špatné.

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist