Robotický vysávač

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1119 příspěvků 10.11.12 16:12
Robotický vysávač

Chcela by som robotický vysávač. Lenže mám 2 mačky a dlhé vlasy. Požičala som si typ Carneo Smartcleaner, ale na zadok som nepadla. Vlasy namotané na kefke a jemnú srsť nepovysával. Len rozvíril.
Máte skúsenosti? Prípadne akú značku vybrať.

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2936 příspěvků 10.11.12 21:48

Já mám iRobot Roomba 564Pet, doma králíka, dva papoušky a svoje dlouhé vlasy, jsem s ním maximálně spokojená, super úklid. Pro mě to byl loni nákup roku :palec:

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Zyra
sv. Parfema z Kecálburgu 5311 příspěvků 11.11.12 16:20

Ja mám Samsung Navibot SR 8845, doma 2 psov, jeden dlhosrstý. Psie chlpy nenamotáva na kefu, moje vlasy len zopár, prach, chlpy aj vlasy zbiera do nádoby, urobia sa tam z toho také chumáče.
Jediné čo mu môžem vytknúť, že nevie povysávať schody :nevim: :)

Na poličce 30 parfémů 15 miniatur 9 odstřiků 43 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Kateřina Hubálková
Učednice 65 příspěvků 12.11.12 09:10

Mám irobot roomba 581 a nedám na něj co se úklidu tyče dopustit- samozřejmostí je ale čištění kartáčů, a neprojede také kobercem s vysokým vlasem)jde nastavit virtual wall). Obecně, co tak poslouchám, tak kdo má i robota- je spokojený (ještě dost chválí výše zmiňovaný navibot) ale ecovacs apod. prostě nebrat. Mě robot při ploše našeho bytu, šetří strašně času.

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 2 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 3 parfémy

sumivka2009
Učednice 105 příspěvků 12.11.12 13:35

Mám taky iRoombu, už asi 6 let a spokojenost velká. Podle ohlasů je iRoomba nejlepší, uklidí bezvadně, jediné co se musí tak pravidelně čistit kartáče, ale to asi u všech.

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 7 odstřiků 8 vzorků V tužebníku 18 parfémů

Kateřina Hubálková
Učednice 65 příspěvků 12.11.12 15:16

sumivka2009: a co baterka -drží? slyšela jsem, že se rychle opotřebovávají?já mám roombu „teprve“ rok..

sumivka2009
Učednice 105 příspěvků 12.11.12 20:16

Zatím baterka drží, já ho nechovám luxovat každý den jinou místnost
ne celý být najednou a zatím jsem nezaznamenala žádný problém

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 7 odstřiků 8 vzorků V tužebníku 18 parfémů

Kateřina Hubálková
Učednice 65 příspěvků 13.11.12 09:46

sumivka2009: jj dělám to stejně, tak díky za potěšující info.-)

Deana
Nováček 4 příspěvky 15.02.13 11:21
Robotický vysavač

Dobrý den, má někdo z Vás robotický vysavač Ecovacs? Je dobrý? popř.jaké má mouchy, mám možnost ho zakoupit, ale nejsem si jistá..... Děkuji

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist