Rochas Femme 2011

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alex
sv. Parfema z Kecálburgu 2160 příspěvků 05.06.11 18:32
Rochas Femme 2011

Rochas Femme 2011 Hlava: broskev, švestka, ruža Srdce: ylang-ylang, jazmín Základ: vetvičník

ide o jemnú reformuláciu s cieľom trochu prevzdušniť klasiku, nie zmeniť ju

Na poličce 42 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

dusty  30.11.11 17:03

Nie je vetvičník už zakázaný?

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 02.12.11 08:54

Rozhodně byl :zed: a je to škoda.
Tohle vypadá dobře… Dobří holubi se vracejí :dance: .

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

agnesea
Učednice 106 příspěvků 21.07.13 19:38

Připomíná vám odér tohoto parfému jako čerstvě otevřený balíček papriky? Hledám totiž jistý starý parfém, kterého to charakterizuje a nechtěla bych kupovat na slepo…

Na poličce 91 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů

agnesea
Učednice 106 příspěvků 21.07.13 20:29

Pošilhávám po tomto parfému, může mi někdo poradit, jakým způsobem je hezký? Líbí se mi vůně Alien – modrý i žlutý, Naf Naf, Issabela Rossellini, Allure, Coco Mademoiselle, Chance, Samsara, Moschino cotoure,Exotic Love, Douche, Just Cavali a nejvíc Bottega weneta. Nemám totiž až tak vyhraněný vkus. Nesnáším vůně Jeanne od Lancomu, ani Chanel 19 – ten základ (rozlitý sirup)v nich je pro mně velmi obtěžující, jako bych se přejedla citronovomáslových sušenek, ani jedovatě sladký Eternity… Budu vděčná za každou radu, jestli Rochas Femme se bude ke mně hodit.

Na poličce 91 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů

prokera
sv. Parfema z Kecálburgu 6016 příspěvků 15.09.14 15:33

@otakara :mavam:
Tak - já se na ni taky spíš učím ;) , ale musím říct, že s každou aplikací ji mám raději a objevuji nové a nové tóny :) . Zkraje jsem váhala, zda si ji ponechat, ale teď jsem přesvědčená, že u mě zůstane 8) .

Na poličce 216 parfémů 105 miniatur 18 odstřiků 556 vzorků V tužebníku 4 parfémy

otakara
sv. Parfema z Kecálburgu 4161 příspěvků 15.09.14 16:15

@prokera veď aj ja tak isto, viac a viac sa osmeľujem, kdesi bolo spomenuté, myslím v recenziách, musela by som prekliknúť /nechce sa mi :oops: /, že je pekné, keď si ju nanesieš, keď je kabátové obdobie a vyzlečieš si ho potom, alebo tak nejako. Vôňa je taká teplučká, hodí sa mi to na ňu, takisto i to prirovnanie k Mitsouko, to bezpochyby.
Rovnako keď som reagovala na Madame Rochas, to je taká druhá Rochasova vôňa, s ktorou som nesmelá, ja už som v používaní vôní raz taká, keď mám pocit, že by som okoliu nevoňala.

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 3 odstřiky 36 vzorků V tužebníku 10 parfémů

prokera
sv. Parfema z Kecálburgu 6016 příspěvků 15.09.14 19:34

@otakara Jsem kus hovězího :oops: - měla jsem samozřejmě na mysli Madame Rochas, když jsem zde o vůni psala ;) . Nicméně Femme Rochas mám taky a to je úžasná vůnička :palec: - řekla bych, že dost sexy, musí se s ní opatrně a zjistila jsem opakovaně, že létě ji fakt nemohu :| - je z ní pak cítit hlavně upocený kmín :mrgreen: . Ovšem v zimě ji suverénně nosím i do práce ;) . S Madame Rochas jsem se zatím tak daleko nedostala :think: - tam jsem trochu stále ve fázi zkoušení a nošení hlavně o víkendech :) - ZATÍM 8) !

Na poličce 216 parfémů 105 miniatur 18 odstřiků 556 vzorků V tužebníku 4 parfémy

otakara
sv. Parfema z Kecálburgu 4161 příspěvků 16.09.14 08:23

@prokera Sme na tom tak trochu podobne, Rochas Femme - opatrne a tiež vzbudzuje vo mne taký pocit ako tebe a Madame Rochas tak ako ty, skúšam, ale už mám silnejší pocit, že nie je na zahodenie, niečo z toh bude. Nezamýšľala som sa, že by som ju niekedy mala, no ale keď mi ju tá moja Mirka omylom kúpila a obdarovala ma! :) :mavam:

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 3 odstřiky 36 vzorků V tužebníku 10 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist