Rochas-Tocade

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mirka V.
Parfémová maniačka 853 příspěvků 16.12.08 20:49
Rochas-Tocade

Prosím o radu,kdo znáte Rochas-Tocade,myslíte,že je vhodná pro mojí švagrovou?Má ráda Sensi,Empoiro She,Hypnotic. Díky

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 16.12.08 20:56

Tocade mám a je to vanilka jak vyšitá takže jestli má ráda vanilku bude se ji líbit :D

Na poličce 31 parfémů 2 miniatury 19 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Uživatel je onlineSvětluška
Nevyléčitelná závislačka 1261 příspěvků 16.12.08 21:02

Vlastním vzoreček, já bych ji nemohla, právě proto, že všechny vůně, které jsi jmenovala jsou pro mně nepředstavitelné, tak to určitě bude ta pravá, sladká vanilková :wink:

Na poličce 14 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 93 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Iris
Učednice 239 příspěvků 16.12.08 21:24

Já se považuji na nadšeného příznivce vanilky a Tocade se mi nelíbí :roll: :( Něco mi v ní vadí, zdá se mi trochu pánská a špatně na mně drží…

Na poličce 5 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 75 vzorků V tužebníku 0 parfémů

bounty
Učednice 77 příspěvků 17.12.08 11:03

nosia ho aj muzi.. v jednom rozhovore Adriana Sklenarikova zaspominala, ze v ten vecer, ako spoznala svojho manzela, obaja boli navonani Tocade :-) podla nej vyznie uplne inak na tmavej pleti a na svetlej.. stalo by to za vyskusanie..

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Afrika
sv. Parfema z Kecálburgu 2152 příspěvků 17.12.08 11:44

Tocade je veľmi špecifická a ja by som si netrúfla ju niekomu kúpiť, okrem vanilky je dosť výrazná aj vôňa usušených okvetných lístkov ruže a hlavne prenikavý tón vône (pre veľa ľudí smradu) listov muškátu. Ja ju mám a už dlho som na ňu nemala chuť.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist