Rochas-Tocade

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mirka V.
Parfémová maniačka 853 příspěvků 16.12.08 20:49
Rochas-Tocade

Prosím o radu,kdo znáte Rochas-Tocade,myslíte,že je vhodná pro mojí švagrovou?Má ráda Sensi,Empoiro She,Hypnotic. Díky

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 16.12.08 20:56

Tocade mám a je to vanilka jak vyšitá takže jestli má ráda vanilku bude se ji líbit :D

Na poličce 31 parfémů 2 miniatury 19 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Světluška
Nevyléčitelná závislačka 1261 příspěvků 16.12.08 21:02

Vlastním vzoreček, já bych ji nemohla, právě proto, že všechny vůně, které jsi jmenovala jsou pro mně nepředstavitelné, tak to určitě bude ta pravá, sladká vanilková :wink:

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 5 odstřiků 93 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Iris
Učednice 239 příspěvků 16.12.08 21:24

Já se považuji na nadšeného příznivce vanilky a Tocade se mi nelíbí :roll: :( Něco mi v ní vadí, zdá se mi trochu pánská a špatně na mně drží…

Na poličce 5 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 75 vzorků V tužebníku 0 parfémů

bounty
Učednice 77 příspěvků 17.12.08 11:03

nosia ho aj muzi.. v jednom rozhovore Adriana Sklenarikova zaspominala, ze v ten vecer, ako spoznala svojho manzela, obaja boli navonani Tocade :-) podla nej vyznie uplne inak na tmavej pleti a na svetlej.. stalo by to za vyskusanie..

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Afrika
sv. Parfema z Kecálburgu 2152 příspěvků 17.12.08 11:44

Tocade je veľmi špecifická a ja by som si netrúfla ju niekomu kúpiť, okrem vanilky je dosť výrazná aj vôňa usušených okvetných lístkov ruže a hlavne prenikavý tón vône (pre veľa ľudí smradu) listov muškátu. Ja ju mám a už dlho som na ňu nemala chuť.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist