Roger & Gallet Fleur d’Osmanthus

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 08.03.11 21:54
Roger & Gallet Fleur d’Osmanthus

http://www.nstperfume.com/…w-fragrance/

• v dubnu
  • mandarin, orange peel, grapefruit, neroli, osmanthus, tonka bean, sandalwood, benzoin
  • samozřejmě tradičně s různou tělovou kosmetikou
Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů
Reakce:

Fleur  03.12.11 23:06

V Brně jsou výrobky Roger a Gallet k dostání v lékárně ve Vaňkovce. Fleur d´Osmanthus je velmi příjemné osvěžení. Koncentrace Eau fraiche parfumée sice nepředstavuje žádnou velkou výdrž (lékárnice mi tvrdila, že je to „parfém“), ale zdá se, že jsem konečně našla náhradu za toaletky Healing Garden od Coty, které byly ideální na cvičení, domácí úklidové práce, relaxaci.

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 04.12.11 11:02

Jaktože tady to téma tak zapadlo? Vypadá to opravdu dobře… Osmanthus mi zatím všude voněl, no a pokud to je podobné Heling Garden, tak to musí být fakt super! :D Kéž by se na ně dalo někde narazit i jinde než jen v Brně… ;-)

Fleur, kterou HG konkrétně ti připomínala?

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Fleur  04.12.11 15:36

Ani tak konkrétní vůni z řady HG, spíše celkově jejich pojetí: osvěžující (nikoli ve stylu chemických osvěžovačů vzduchu), poctivě udělané, bez laciného závěrečného ocásku… Určitě si nějakou na Vánoce pořídím - vidím to na Fleur d´Osmanthus nebo Bois d´Orange (příjemný unisex, dřevitý pomerančový květ).

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 28.05.12 19:28

Na Chodově jsem zkoušela vlastně všechny, co tam měly. Nevím, jak je to s cenou, ale přišly mi všechny dost tuctové.
Jediné dvě, které stály za pozornost a které bych si pořídila byly:

Bois d'Orange
Jean Marie Farina

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 28.05.12 20:36
@Širín píše:
Na Chodově jsem zkoušela vlastně všechny, co tam měly. Nevím, jak je to s cenou, ale přišly mi všechny dost tuctové.
Jediné dvě, které stály za pozornost a které bych si pořídila byly:Bois d'Orange
Jean Marie Farina

Já už ve Vaňkovce taky zkoušela skoro všechny, co tam měli a ty 30 ml flakonky za 400 Kč mi přijdou roztomilé…fajn mi přišel Gingembre, Thé Vert, Bois d Orange…

Na poličce 39 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 28.05.12 20:52

Tak to není tak drahé :palec: , super… to bych mohla pořídit to pomerančové dřevo.

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist