Rosacea

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janka
Parfémová maniačka 800 příspěvků 17.07.09 09:14
Rosacea

Máte taky někdo? Jak o pleť pečejete?
Já používám Biodermu sebio AR a jejich vodu. S přírodní kosmetikou mám bohužel špatné zkušenosti - alverde, welleda, ryor :cry:
Podělte se se mnou, prosím, o své zkušenosti :P

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

saeculi-felicitas
Učednice 184 příspěvků 27.08.09 15:01

rosacea není vůbec příjemné onemocnění. Manžel jím trpí. Nutné je najít dobrého dermatologa… obecně žádný alkohol - ani na pleť ani do těla - kromě vína, ale ne červené, nic ostrého, růžovka se umí projevit sama tím, že se u jídla, které ji dráždí, člověk „orosí“. No a pak spíše preventivní péče. Běžně se doporučuje LRP hydraphase a rosaliac micerální gel, všechno neparfemované /haha/ 8) . A když už se rozleze tak, že se to nedá společensky skoro unést je možné použít laser. Někdy pomáhají enzym. a chem. peelingy v silné koncentraci pod dohledem lékaře ve speciálním centru, kosmetičky ne vždy mají správnou koncentraci. Pak je kosmetika syncare s řadou přímo na růžovku. Jsem se nějak rozepsala, snad to pomůže :wink:

Nejlepší zkušenost má manžel kupodivu s čisticím krémem hauschka /jako jediná kosmetika vůbec/ a sypkým pudrem, protože se více mastí a trošku to potlačuje začervenání. kombinuje to někdy s EDM zeleným korektorem, ale to jen když chce vypadat hodně dobře.

Na poličce 10 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Janka
Parfémová maniačka 800 příspěvků 27.08.09 15:17

Děkuju za rady, Hauschku určutě vyzkouším.
Nemám to nějak strašné, když nemám žádné výkyvy - velké nervy nebo pařby :wink: není to ani vidět. Zatím se mi osvědčuje kosmetika od Biodermy - sebio AR, ale stejně je dobré ji po nějaké době obměnit…
tak jen doufám, že se to nějak nerozjede…

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

ForeverAmber
Učednice 36 příspěvků 02.12.16 19:05

Ahoj, chtela bych ozivit tohle tema. Drogeriova kosmetika - ani nemluvit, ale bohuzel prirodni taky neni uplna hitparada u me. Tak se budu muset asi poohlednout v lekarne, ale docela me desi, ze i ty proflaknute znacky jako LRP, Bioderma, Eucerin atd. obsahuji parabeny, mineralni oleje, alkohol atd.
Nekdo nejake zkusenosti?

Na poličce 33 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Madelane
Parfémová maniačka 597 příspěvků 02.12.16 20:26

@ForeverAmber mám dobrú skúsenosť s krémom Ruboril od firmy ISIS, len nejak mizne z internetových lekární. Asi ho vytláča komercia :think:
A nepozoruješ aj mastnejšiu pleť pri zhoršení?

Na poličce 50 parfémů 11 miniatur 27 odstřiků 208 vzorků V tužebníku 7 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist