Rosacea

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Janka
Parfémová maniačka 800 příspěvků 17.07.09 09:14
Rosacea

Máte taky někdo? Jak o pleť pečejete?
Já používám Biodermu sebio AR a jejich vodu. S přírodní kosmetikou mám bohužel špatné zkušenosti - alverde, welleda, ryor :cry:
Podělte se se mnou, prosím, o své zkušenosti :P

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:
 
saeculi-felicitas
Učednice 184 příspěvků 27.08.09 15:01

rosacea není vůbec příjemné onemocnění. Manžel jím trpí. Nutné je najít dobrého dermatologa… obecně žádný alkohol - ani na pleť ani do těla - kromě vína, ale ne červené, nic ostrého, růžovka se umí projevit sama tím, že se u jídla, které ji dráždí, člověk „orosí“. No a pak spíše preventivní péče. Běžně se doporučuje LRP hydraphase a rosaliac micerální gel, všechno neparfemované /haha/ 8) . A když už se rozleze tak, že se to nedá společensky skoro unést je možné použít laser. Někdy pomáhají enzym. a chem. peelingy v silné koncentraci pod dohledem lékaře ve speciálním centru, kosmetičky ne vždy mají správnou koncentraci. Pak je kosmetika syncare s řadou přímo na růžovku. Jsem se nějak rozepsala, snad to pomůže :wink:

Nejlepší zkušenost má manžel kupodivu s čisticím krémem hauschka /jako jediná kosmetika vůbec/ a sypkým pudrem, protože se více mastí a trošku to potlačuje začervenání. kombinuje to někdy s EDM zeleným korektorem, ale to jen když chce vypadat hodně dobře.

Na poličce 10 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
Janka
Parfémová maniačka 800 příspěvků 27.08.09 15:17

Děkuju za rady, Hauschku určutě vyzkouším.
Nemám to nějak strašné, když nemám žádné výkyvy - velké nervy nebo pařby :wink: není to ani vidět. Zatím se mi osvědčuje kosmetika od Biodermy - sebio AR, ale stejně je dobré ji po nějaké době obměnit…
tak jen doufám, že se to nějak nerozjede…

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
 Váš příspěvek

Nový článek:

Žena, která archivuje vůně zašlých časů

 

Měli bychom poznávat a zažívat svět všemi pěti smysly. Přesto jsou v naprosté většině případů preferovány jen tři z nich. Je tomu tak i v případě poznávání naší minulosti. Vizuálně, hmatem či sluchem zkoumáme staré záznamy, předměty, dokonce lze i chuťově zkoumat staré recepty. Ale co vůně zašlých časů?

Celý článek »
TOPlist