Rosamor Oscar de la Renta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Trillian
sv. Parfema z Kecálburgu 3391 příspěvků 15.07.08 08:13
Rosamor Oscar de la Renta

Chcela by som sa opýtať, či niekto pozná túto vôňu. Našla som na ňu len dve minirecenzie na cosmo, inak nič.

http://www.beautyencounter.com/rosamor16w.html

Kedysi dávno v deväťdesiatych rokoch som dostala darček od jedného španielskeho obchodného partnera. Bol to parfém v tvare ružového srdca, veľmi pekný, dlho som si flakónik ešte odkladala, ale už ho nemám, a už som zabudla, ako sa vôňa volala a nikdy nikde som ju nevidela. Bola to veľmi pekná jemná ružová vôňa, veľmi osobitá a neporovnateľná so žiadnym parfémom, čo poznám. Pri Rosamor som si naň spomenula a zacnelo sa mi.

Na poličce 140 parfémů 10 miniatur 15 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 32 parfémů
Reakce:

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 15.07.08 09:11

Já jsem ji kdysi zkoušela, zdala se mi jako obyčejná růžová voda, nic zvlaštního :(

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 15.07.08 09:36

Mně se líbí, dokonce jsem uvažovala o koupi a to růžové parfémy moc nemusím…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

zdenali  15.07.08 09:43

Ano, je to taková nekonfliktní, nenápadná růžová vodička, na mně asi s půlhodinovou výdrží.

Arome e.v.a.
Učednice 92 příspěvků 15.07.08 10:24

Připojuji se k názorům nenápadná vodička - neurazí nenadchne :?

Na poličce 0 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Trillian
sv. Parfema z Kecálburgu 3391 příspěvků 15.07.08 22:00

Nuž podľa vašich názorov teda nebude kúpa moc veľkým rizikom, najmä ked je na ňu na cheapsmells 70% zľava. :)

Mne sa z ružových vôni páči Eternity moment a Rumeur 2 Rose, takže by som s ňou nemala mať problém a kedže je nekonflikná, mohla by sa hodiť aj ako darček.

Trillian
sv. Parfema z Kecálburgu 3391 příspěvků 18.07.08 12:42

Tak som to riskla a dnes ráno som ju objednala. O dve hodiny neskôr už v ponuke cheapsmells nebola. Ešteže som dlhšie neváhala. :?

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist