Rosamor Oscar de la Renta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Trillian
sv. Parfema z Kecálburgu 3391 příspěvků 15.07.08 08:13
Rosamor Oscar de la Renta

Chcela by som sa opýtať, či niekto pozná túto vôňu. Našla som na ňu len dve minirecenzie na cosmo, inak nič.

http://www.beautyencounter.com/rosamor16w.html

Kedysi dávno v deväťdesiatych rokoch som dostala darček od jedného španielskeho obchodného partnera. Bol to parfém v tvare ružového srdca, veľmi pekný, dlho som si flakónik ešte odkladala, ale už ho nemám, a už som zabudla, ako sa vôňa volala a nikdy nikde som ju nevidela. Bola to veľmi pekná jemná ružová vôňa, veľmi osobitá a neporovnateľná so žiadnym parfémom, čo poznám. Pri Rosamor som si naň spomenula a zacnelo sa mi.

Na poličce 140 parfémů 10 miniatur 15 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 32 parfémů
Reakce:

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 15.07.08 09:11

Já jsem ji kdysi zkoušela, zdala se mi jako obyčejná růžová voda, nic zvlaštního :(

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 15.07.08 09:36

Mně se líbí, dokonce jsem uvažovala o koupi a to růžové parfémy moc nemusím…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

zdenali  15.07.08 09:43

Ano, je to taková nekonfliktní, nenápadná růžová vodička, na mně asi s půlhodinovou výdrží.

Arome e.v.a.
Učednice 92 příspěvků 15.07.08 10:24

Připojuji se k názorům nenápadná vodička - neurazí nenadchne :?

Na poličce 0 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Trillian
sv. Parfema z Kecálburgu 3391 příspěvků 15.07.08 22:00

Nuž podľa vašich názorov teda nebude kúpa moc veľkým rizikom, najmä ked je na ňu na cheapsmells 70% zľava. :)

Mne sa z ružových vôni páči Eternity moment a Rumeur 2 Rose, takže by som s ňou nemala mať problém a kedže je nekonflikná, mohla by sa hodiť aj ako darček.

Trillian
sv. Parfema z Kecálburgu 3391 příspěvků 18.07.08 12:42

Tak som to riskla a dnes ráno som ju objednala. O dve hodiny neskôr už v ponuke cheapsmells nebola. Ešteže som dlhšie neváhala. :?

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist