Rose Ikebana

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jana2
Učednice 99 příspěvků 05.04.13 09:43
Rose Ikebana

Ahoj holky, nevím, jestli na mě někdo neudělal nějaký vtip nebo zda nemá někdo podobné zkušenosti…Koupila jsem si u Hermes to cestovní balení po 4 Rose Ikebana, kterou jsem už testovala od nich ze vzorku. Výdrž mi přišla ještě normální. Ale teď - vůni cítím jen v tom okamžiku, kdy jí stříkám a pak ještě naprosto ojediněle. Nevím, co to má znamenat, protože já používám pouze totálně lehké parfémy, cítím úplně všechno a jak je něco jen nepatrně silnější, hned mi to obrací žaludek a nesnesu to na sobě. Ale tohle mi přijde úplně mimo. I na oblečení z toho zbyde jen jakýsi pšouk. Zkusila jsem dva flakonky, ale oba to stejné, takže asi žádná technologická chyba. Fakt nevím, co si o tom myslet, v životě se mi to nestalo. To, co nikdo necítí, já vždycky cítím jak blázen.
Kdysi jsem měla ještě Osmanthe Yunnan, ten sic slabší, byl normálně cítit. Stejně tak Bergamote od Elleny pro TDC je sice slabší, ale cítila jsem ho na sobě normálně a i další lidi na mě.
Ale co je tohle????? Všechny vůně se na mě rozkládají moc hezky a drží na mě až moc, takže v tomhle chyba taky nebude.
Kdyby to alespoň nestálo tak brutální peníze + ta vůně je fakt nádherná, možná nejhezčí z řady, ale k čemu, když jí nikdo neucítí včetně mě, ale vůbec nikdy :nevim:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 08.04.13 06:36

Strč ji do šuplíku a vyndej za tři měsíce. Pokud to bude stejné, tak jste si nějak nesedly, ale věřím tomu, že to bude lepší.

jana2
Učednice 99 příspěvků 08.04.13 08:32

Kdyby nebyla tak nádherná, tak bych to možná i vydržela :srdce:
Pochopila jsem, že je dělaná slabá naschvál. Šanci jí ještě dát musím, pro tu krásu…

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 08.04.13 10:44

Měla jsem ji, není slabá. Myslím, že teď se budeš snažit marně, jen se utvrdíš v tom, že ji necítíš.

jana2
Učednice 99 příspěvků 08.04.13 11:08

Díky. Myslíš jako ten syndrom, že něco chceš hrozně moc cítit a proto to necítíš nebo snad dokonce i z toho „stresu“ nějak jinak reaguje kůže? Něco takového se mi už párkrát stalo, třeba i s tím Osmanthem Yunannen a je pravda, že po nějaké době jsem ho začala cítit, někdy jsem si až říkala, co je to za sílu. Když člověk přestal řešit, jestli něco cítí nebo ne…
Jiný důvod mě nenapadá (pokud teda moje kůže nestávkuje, ale to se mi ještě nikdy nestalo a to jsem toho už vyzkoušela mraky). :zed:
Cítil tu vůni na Tobě také někdo jiný? Že ti sám od sebe řekl, že hezky voníš?

P.S. Určité vůně od J.C Elleny, především z kterých cítím jasně vodu a i jí vidím, si nemůžu prostě odpustit. A Rose Ikebana je snad nejkrásnější (pro mě), protože i krásně ženská.

dynda
sv. Parfema z Kecálburgu 3610 příspěvků 08.04.13 11:12

@jana2
Já mám s některými vůněmi Hermes tu zkušenost, že třeba ještě hodinu po nástřiku necítím nic, nebo jen hodně slabé něco, ale pak se rozjede vůně v plné síle - testuješ trpělivě na kůži? Třeba Hiris jsem cítila až při třetím zkoušení, kdy jsem dala dva střiky najednou místo jednoho… Voyage jsem cítila až ráno, večer po nástřiku nic, ráno na ruce normálně silná vůně.

Na poličce 57 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

jana2
Učednice 99 příspěvků 08.04.13 11:18

Jo, testuju. Je možné, že tím, jak mám ty cestovní lahvičky, tak to načepuje méně toho parfému a je třeba stříknout vícekrát než z flakonu velkého. To nevím, jestli v tom je rozdíl. Ta cena je ale vražedná.

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 08.04.13 13:18

@jana2 striedaš každý deň inú vôňu, alebo používaš viac dní po sebe tú Rose Ikebana? Z vlastnej skúsenosti viem, že keď mám ten istý parfém na sebe dva a viac dní, prestávam ho vnímať. Ale okolie ho cíti…

Na poličce 87 parfémů 19 miniatur 19 odstřiků 112 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 09.04.13 11:21

Mě ji chválil jen manžel, nikdo jiný ke mně asi nečichá :lol: .

Růže na mě obvykle drží dobře a nosím samé dryáky a pecky, cítila jsem ji celý den i z oblečení v koši na prádlo, tak to žádná vodička nebude.

jana2
Učednice 99 příspěvků 09.04.13 13:02

Tak proč jí necejtim!!!!!! :zed: Cítím na sobě každej utrejch ve stonásobné síle, od Hermes na sobě cítím snad všechno, cítím, když mi někdo umeje stůl smrdutým hadrem ještě za týden, tak co to se mnou je :cert:
To bude snad tou palicí 8o

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 09.04.13 13:22
:lol:
@Mirka píše:
Strč ji do šuplíku a vyndej za tři měsíce. Pokud to bude stejné, tak jste si nějak nesedly, ale věřím tomu, že to bude lepší.

jana2
Učednice 99 příspěvků 09.04.13 13:28
:mrgreen:

A na základě jaké logiky si to vlastně myslíš? (jestli to není tajné) :mavam:

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 09.04.13 13:29

To není logika, to je vlastní zkušenost. Taky se mi to stává.

jana2
Učednice 99 příspěvků 09.04.13 13:37

Ale proč se jen tento špatný žert děje :nevim:
Včera a dnes jsem zkoušela pár dalších vůní od TDC a pár vůní s růží (mám to štěstí nebo někdy spíš neštěstí, že pracuji deset kroků od Pařížské a Dlouhé), nic mi nesedlo, jen mě to rozladilo, protože něco z toho mě až vadilo a nešlo tu umýt ani napotřetí!! A pořád nad tím Rose Ikebana jako vítěz.

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 09.04.13 14:28

Protože je pěkná. Já jsem těch růžovek otestovala za poslední rok asi 20 a Rose Ikebana a Pétale Rose byly nejlepší. Naposledy jsem zkoušela DKNY Pure, nevím, zda tu původní nebo nějakou letošní limitku (je-li?) a to taky není marná růže.

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist