Rose The One - Dolce & Gabbana

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 11.10.09 17:37
Rose The One - Dolce & Gabbana

kde v Praze bych ho mohla očichat?A vůbec, jaké dojmy z něho máte ?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Reakce:

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 11.10.09 17:45

Dojmy dobré , V Mostě ji maj, překvapivě moc hezká vůně, nic světoborného, ale to už je poznat ze složení. Mohla bych ji mít :wink: :D

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Kleaa
Znalkyně 266 příspěvků 14.10.09 00:10

Evi, mají ho v Letňanech v Marrinauldu (nikdy si nezapamatuju jak se to píše) mezi Douglasem a Sephorou.
já ji dnes zkoušela a výsledek?
z počátku trošinku cítit růže ale jinak je to stará dobrá The One, po rozvonění snad nejde poznat rozdíl. :roll:

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 34 odstřiků 202 vzorků V tužebníku 15 parfémů

ppjmh
Znalkyně 336 příspěvků 14.10.09 07:49
katerinka píše:
Dojmy dobré , V Mostě ji maj, překvapivě moc hezká vůně, nic světoborného, ale to už je poznat ze složení. Mohla bych ji mít :wink: :D

Skvěle. Za týden jedu domů, tak přibrzdím v Mostě. Ještě doplňující otázečka, kde mám hledat? :wink:

Na poličce 15 parfémů 5 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 14.10.09 16:21

Mám ji na papírku a zdá se mi lehčí a svěžejší než klasická The One.. Rozhodně je tam víc růžiček a méně medu.. Ale každopádně je pořád docela dost sladká. Nekupovala bych bez vyzkoušení.

Na poličce 53 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23746 příspěvků 02.10.11 08:03

Včera jsem ji vyzkoušela a musím říct, že ač jsem čekala opak, tak mě celkem příjemně překvapila.
První tóny lehce ovocné, takřa svěží, poté se začne ukazovat jemná květinovost. Spíš takový mix, než prvoplánová růže … … později jsem identifikovala zastřenou podobnost s klasickou The One. Pár kapek medu a špetku vanilky.
Není špatná, je mi příjemná. Oddechová květinovka, kterou bych mohla nosit snad celý rok, ale na jaře by asi byla nejlepší.

Dávala jsem čichnout kamarádce a vůně byla velmi pochválena. Prý na mně voní moc pěkně.
:-)

Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

wendulka29
sv. Parfema z Kecálburgu 9092 příspěvků 09.10.11 01:41

Tak to já mám opačnou zkušenost - ze začátku je svěží po ovoci, jak tu píšete, ale potom na mně naopak „ztěžkne“. Holt jiná chemie :-) Osobně se mi víc líbí klasická The One.

Na poličce 1 parfém 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist