Rose The One - Dolce & Gabbana

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5273 příspěvků 11.10.09 17:37
Rose The One - Dolce & Gabbana

kde v Praze bych ho mohla očichat?A vůbec, jaké dojmy z něho máte ?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Reakce:

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2935 příspěvků 11.10.09 17:45

Dojmy dobré , V Mostě ji maj, překvapivě moc hezká vůně, nic světoborného, ale to už je poznat ze složení. Mohla bych ji mít :wink: :D

Na poličce 111 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Kleaa
Znalkyně 266 příspěvků 14.10.09 00:10

Evi, mají ho v Letňanech v Marrinauldu (nikdy si nezapamatuju jak se to píše) mezi Douglasem a Sephorou.
já ji dnes zkoušela a výsledek?
z počátku trošinku cítit růže ale jinak je to stará dobrá The One, po rozvonění snad nejde poznat rozdíl. :roll:

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 34 odstřiků 202 vzorků V tužebníku 15 parfémů

ppjmh
Znalkyně 336 příspěvků 14.10.09 07:49
katerinka píše:
Dojmy dobré , V Mostě ji maj, překvapivě moc hezká vůně, nic světoborného, ale to už je poznat ze složení. Mohla bych ji mít :wink: :D

Skvěle. Za týden jedu domů, tak přibrzdím v Mostě. Ještě doplňující otázečka, kde mám hledat? :wink:

Na poličce 15 parfémů 5 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5765 příspěvků 14.10.09 16:21

Mám ji na papírku a zdá se mi lehčí a svěžejší než klasická The One.. Rozhodně je tam víc růžiček a méně medu.. Ale každopádně je pořád docela dost sladká. Nekupovala bych bez vyzkoušení.

Na poličce 57 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 26 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23999 příspěvků 02.10.11 08:03

Včera jsem ji vyzkoušela a musím říct, že ač jsem čekala opak, tak mě celkem příjemně překvapila.
První tóny lehce ovocné, takřa svěží, poté se začne ukazovat jemná květinovost. Spíš takový mix, než prvoplánová růže … … později jsem identifikovala zastřenou podobnost s klasickou The One. Pár kapek medu a špetku vanilky.
Není špatná, je mi příjemná. Oddechová květinovka, kterou bych mohla nosit snad celý rok, ale na jaře by asi byla nejlepší.

Dávala jsem čichnout kamarádce a vůně byla velmi pochválena. Prý na mně voní moc pěkně.
:-)

Na poličce 61 parfémů 0 miniatur 21 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 23 parfémů

wendulka29
sv. Parfema z Kecálburgu 9092 příspěvků 09.10.11 01:41

Tak to já mám opačnou zkušenost - ze začátku je svěží po ovoci, jak tu píšete, ale potom na mně naopak „ztěžkne“. Holt jiná chemie :-) Osobně se mi víc líbí klasická The One.

Na poličce 1 parfém 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist