Rouge Bunny Rouge

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mety
Učednice 168 příspěvků 24.02.16 10:18
Rouge Bunny Rouge

Děvčata úplnou náhodou jsem narazila na tuto značku, co šlo, tak to jsem si pročetla, ale není nad odbornice tady u nás. Zaujaly mě především, jak jinak, jejich niché vůně i když žádná láce, stejně bych je chtěla vyzkoušet. Proto budu ráda, když byste se podělily o vaše zkušenosti s touto anglickou značkou a především jestli byste neporadily, kde je možnost jít si přivonět a třeba něco i vyzkoušet, jejich dekorativní kosmetika je prý také super. Díky

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

mmaat
sv. Parfema z Kecálburgu 6752 příspěvků 24.02.16 10:53

@mety v Brně v Douglasu mají asi 3 vůně, předpokládám, že v jiných pobočkách to bude podobné.

Na poličce 61 parfémů 1 miniatura 27 odstřiků 292 vzorků V tužebníku 9 parfémů

mety
Učednice 168 příspěvků 24.02.16 11:24
@mmaat

Díky za tip, mrknu se tam a nezkoušela jsi nějakou ?

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

mmaat
sv. Parfema z Kecálburgu 6752 příspěvků 24.02.16 11:55

@mety ano, všechny tři :mrgreen: , ale jen na papírku, tak to není úplně ono. Zkusím tedy aspoň to, co si pamatuju:
Chatoyant - krásná, jemná tělová vůně s trochou květin.
Tenera - ta byla výraznější, něco mně v ní trochu vadilo, už ale přesně nevím, co :nevim:
Lilt - ta byla hodně divná, jako když do čerstvě posečené trávy upadne ze stromu zralá broskev.
A musím říct, že jsme zkoušely minulý čtvrtek a v neděli byly z papírku ještě cítit, v době, kdy už to vzdal i Poison Girl. Možná jsou cítit ještě teď, ale nejsem doma, abych to vyzkoušela.

Na poličce 61 parfémů 1 miniatura 27 odstřiků 292 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Barbarella
sv. Parfema z Kecálburgu 3275 příspěvků 24.02.16 14:59

@mety
Vůně jsou hodně zajímavé, rozhodně ne pro každého.

Kosmetika je bezvadná, mám pár věcí, ale nejradši mám od nich
Bronzing Glow Liquid, ten je opravdu povedený a lepší výrobek
tohoto druhu jsem nenašla.
Také mají výborné matné stíny.

Na poličce 175 parfémů 5 miniatur 0 odstřiků 106 vzorků V tužebníku 207 parfémů

India
sv. Parfema z Kecálburgu 2426 příspěvků 24.02.16 15:07

@mety
Vůně jsem zkoušela narychlo někdy v dubnu minulého roku, to jich měli v parfumerii Douglas víc a slíbila jsem si, že je vyzkouším pořádně, ale ještě jsem se k tomu nedostala :mrgreen:
Pamatuji si, že se mi nejvíc líbila Allegria, Arcadia a Vespers.

Z kosmetiky jsem měla odličovač Deliquesce Make-up Melt Cleanser, skvělý!

Na poličce 1 parfém 218 miniatur 208 odstřiků 272 vzorků V tužebníku 5 parfémů

chimaera
Nevyléčitelná závislačka 1995 příspěvků 25.02.16 08:03

@mety Jak já bych od nich zkoušela kde co, až bych brečela, ale peníze nejsou, tak se do jejich kosmetiky radši moc nepouštím :D
Slečna v Douglasu (byly jsme společně s @mmaat ) říkala, že doskladňují, takže možná jinde budou víc než tři vůně.
Na Chatoyant už si moc nepamatuji, ale Tenera byla krásně vanilková s kořením a stopou alkoholu a Lilt je takový vyšší level Petit Cherie, posečená tráva a jetelíček s napadanými - tentokrát - broskvemi, je tak divná až je krásná.
Doporučuji do Douglasu zajít a vyzkoušet, aspoň nějaké z vůní by tam měly být určitě (a flakonky taky stojí za to).

Na poličce 32 parfémů 49 miniatur 130 odstřiků 192 vzorků V tužebníku 19 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist