Royal Perfumery Prague

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nathan  26.01.15 18:59
Royal Perfumery Prague

Royal Perfumery Prague

Při mé první návštěvě Royal Perfumery na Václavské náměstí v Praze, jsem se cítil neuvěřitelně dobře. Vyzkoušel jsem velké množství vůní bez nějakého pocitu nervozity, nikdo na mne netlačil časově, ani neobtěžoval nějakým nudným popisem, který jsem nechtěl. Viz naučené přednášky některých prodavaček v jiných obchodech. Naopak, když mne parfém zaujal, dostal jsem velmi zasvěcené informace. Jak už to tak bývá, zalíbil se mi ten nejdražší parfém. Nic jsem nekoupil, ale i tak jsem dostal jako dárek vzorky těch vůní, které se mi líbily nejvíc. Co jsem v Royal Perfumery zkoušel.

Na parfémy Ramóna Béjara, které mají, jsem narazil poprvé v Mexiku v luxusním odchodní domě. Zasklenou skříňku, kde byly jeho 4 vůně, přišel s ozbrojeným doprovodem otevřít sám vedoucí oddělení. Vojáci se postavili za mne a skutečně drželi zbraně. Tak to byla opravdová a nezapomenutelná pohoda.
V Royal Perfumery jsem toho zkusil opravdu dost i když jsem přišel hlavně kvůli Tiziana Terenzi XIX March. Už jsem ji kdysi zkoušel a zdála se mi zelenější. Teď jsem tam tu zeleninu nedokázal najít. A nebo se mi spíš změnil vkus. Tiziana Terenzi. Je tu několik možností. Ta dnes velmi populární za kterou se schovává bezradnost mnoha parfumérů a velmi mnoha recenzentů je, že se jedná o Olfaktorický parfém ( olfaktorický znamená čichový, čichová vzpomínka, jenže to zní tak obyčejně v tý češtině, že jo ?) Nedokážu nic rozeznat, osnova se rozpadá a i když mi intuice říká, že to je nejspíš pěknej bordel, nechci riskovat svou reputaci. Tak napíšu, že je to olfaktorická vzpomínka. A ta druhá, dost pravděpodobná, že tomu nerozumím já. Zatím si nemohu poradit se značkou Alexandre.J. Znám ji z Jovoy v Paříži a tam jsem byl na rozpacích. Tady jsem zkusil Oscent Black. Oscent Black je každou vteřinu jiný a i když jsem ho neměl na ruce dostatečně dlouho…nevím, je to pro mne chaos…asi ne.
Trochu jsem se tu zakecal. Takže dva vítězové - Puredistance M ( Roja Dove ) to je mužské parfémové nebe. Trochu připomíná Hermes Bel Ami. Kůže spojená s tou nejtmavší růží jakou znám, trochu podobnou růži v Miller Harris Fleurs de Sel. Ženský parfém Passion de l’Amour House Of Sillage , božské zjevení, čtvrtý den na papírku a nemá to logiku, je krásnější a krásnější. Tahle vůně je zázrak, bohužel ta cena - za 75ml je cca 10 000 Kč. Jistě je to kvůli flakonu od Svarovského, ale i tak.
Obchod si mne získal a držím majitelům palce. :potlesk:

Reakce:

micuska6
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 22.08.15 12:46

Vyuzila som ich internetovy obchod. Vona prisla perfektne zabalena. Plus 3 originalne niche vzorky k tomu. Davam palec hore.

Na poličce 72 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Uživatel je onlineČervánek
sv. Parfema z Kecálburgu 5386 příspěvků 23.08.15 09:08

@micuska6 To je dobře slyšet, to už Ti, Vierko, přišla ta Farnesiana?

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

micuska6
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 23.08.15 14:34

@Červánek Ano prisla. Teraz si mozem cisty parfum setrit, lebo som z neho celkom dost potiahla :mrgreen:

Na poličce 72 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist