Rozdíl mezi Duende a Esencia de Duende

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lady A
Znalkyně 482 příspěvků 09.02.10 19:20
Rozdíl mezi Duende a Esencia de Duende

Porovnával jste někdo vůně:
JDPozo - Duende a Esencia de Duende?

Esencia se mi moc líbí, po půl hodince mi voní jako krém či krémové mýdlo. Tak by mě zajímala i ta druhá vůňka.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 10 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 09.02.10 20:33

pro mě obě vůně nesrovnatelné, Duende jsem nevydýchala, doslova a do písmene na mé kůži čpěla, zato Esencia je svěží krása :heart:

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

tapuz
sv. Parfema z Kecálburgu 4616 příspěvků 09.02.10 23:37

Já znám naopak jen Duende . Poprvé mě docela šokovala a přišla mi s odpuštěním ohavná, taková kyselá a ani trochu voňavá. Ale měla jsem velký vzorek a lákalo mě to zkusit znovu a po dvou dalších zkouškách jsem úplně otočila. Teď se mi moc líbí. Začátek je skutečně ostřejší a kyselejší, jsou v ní citrusy. A když kyselost vyvane, voní z ní bylinky, lípa a trošku dřevo. Je osvěžující a evokuje mi prádlo rozvěšené na slunci. Mám z ní podobný pocit jako z Cabotine, podobné si ovšem vůbec nejsou, jde jen o ten pocit.

Na poličce 197 parfémů 2 miniatury 38 odstřiků 149 vzorků V tužebníku 25 parfémů

marly
sv. Parfema z Kecálburgu 2812 příspěvků 14.02.10 22:42

tiez poznam iba duende, a prave ju testujem.
spociatku som ju odpisala - zdala sa mi fadna, nekomplikovana a trochu banalna. asi o dva dni ma zaujala: najskor citit cerstvu matu alebo citronovu travu a bergamot, netypicky svieza, az kysla. po chvili to vyvanie a vona sa ustali na bielych kvetoch, zamieri jemne perlovo do sladka - neviem, ci je v zlozeni biele pizmo, ale ku koncu je jemucka kremova a velmi nevtierava. vydrz je dost slaba. na leto ale idealna.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 16.02.10 11:30

Esencia je pre mňa druhá koža, nádherná svieža a neokukaná vôňa, dostala som ju pred 6-timi rokmi a už mám tretí flakón, stále sa k nej vraciam. A používam nielen v lete, ale kľudne aj v zime. Duende som testovala, ale keďže Esenciu mám takmer na piedestáli, tak Duende bola pre mňa nerozdýchateľný bolehlav. Ale bolo to v čase, keď som bola ešte čistá svieženkárka :) Teraz by sa mi možno už páčila :conf:

Sú to ale dve úplne rozdielne vône, ten názov môže pliesť.

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 110 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Lady A
Znalkyně 482 příspěvků 16.02.10 19:38

Ta Esencia mě láká a ani není drahá… :conf:

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 18.02.10 10:06
Alča píše:
Ta Esencia mě láká a ani není drahá… :conf:

Drahá nie je, ale už sa nevyrába a je ťažké ju zohnať. Neviem ako u vás v Čechách,
ale na Slovensku ju nemá nikto v ponuke (a to som zháňala naozaj všade).
Ja som kúpila vlani 100-vku od jednej dobrej dušičky tu na arome :)

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 18.02.10 12:46

Duende voní jako starodávné, bílé mejdlíčko s bylinkami.
Esencia de Duende je podobná s Omnií Crystalline. Očichávala jsem ji sice jen jednou, ale voněla mi moc. Bylo to v nějaké parfumerce v Palladiu.

Na poličce 53 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 18.02.10 15:13

viky, máš pravdu, podobné si jsou, jen Esencia šla trochu víc do mýdlova…

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 18.02.10 16:14

Vero, to by mi nevadilo :) . Mýdlo já ráda :whistle: . A nevíš prosím, jak je na tom s výdrží?? Oproti Omnii Crystalline..

Na poličce 53 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 18.02.10 23:31

Viky, mně se moc líbí obě, ale kdybych si už musela vybrat, tak spíš bych sáhla po O.C. :D (ovšem mám ji teprve krátce, třeba časem otočím, jsem hodně vrtkavá :oops:)

Esencii jsem používala v létě a to se do mé kůže vůně nějak vpíjejí, takže nemůžu objektivně posoudit, O.C. jsem si v úterý v poledne stříkla na horní zápěstí a cítila ji ještě po 6 hodinách aniž bych musela na místo přilepit nos, takže buď je to chladnější kůží v zimě nebo líp drží…asi jsem ti hodně pomohla, viď :roll: …když ona je výdrž tak individuální :shock:

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 19.02.10 08:39

Na mne zasa naopak drží Esencia lepšie ako OC a navyše sa krajšie rozloží na pokožke.
Práve včera som si dala ráno 3 streky Esencie a večer pri pozeraní TV som ju na sebe stále cítila bez toho, aby som musela pchať nos do svetru :D Všeobecne tu vládne názor, že Esencia vôbec nedrží, ale teda na mne drží jak pribitá :) (a to v poslednej dobe používam prevažne Chanely, ktoré sú skvelé držáky).

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 19.02.10 11:03

Na svetru drží skoro každá vůně,ale v létě svetr nenosím a na těle nedrží vůbec!!!

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

rocky
Nevyléčitelná závislačka 1114 příspěvků 19.02.10 20:18

Tak jsem zvědavá na tu Esence, co je to vůbec zač, ale už jsem si ji objednala.
S tou výdrží je to různý. Třeba hodně ohlasů bylo na Mandragoru, že nedrží, ale zrovna na mě drží jak přibitá.

Na poličce 63 parfémů 1 miniatura 83 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Lady A
Znalkyně 482 příspěvků 20.02.10 16:39

Rocky a prozradíš mi, kde sis objednala? V kterém obchodě nebo snad tady na Arome?
Díky Alča

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist