Rozdíl mezi Hypnotic Poison a Hypnotic Poison Elixir

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Angelina2411
Učednice 51 příspěvků 06.09.09 05:26
Rozdíl mezi Hypnotic Poison a Hypnotic Poison Elixir

Prosím vás, je mezi nimi jiný rozdíl než jen ten, že Elixir má balónkový rozprašovač?

Na poličce 14 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 19 parfémů
Reakce:

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 06.09.09 12:00

http://www.arome.cz/…iewtopic.php?…

něco málo se o tom tady psalo… :wink:

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 111 vzorků V tužebníku 0 parfémů

eskargoth
Nevyléčitelná závislačka 1857 příspěvků 09.09.09 15:08

netušíte, kde se dá elixir očichat?? nemůžu na něj nikde narazit…

Na poličce 37 parfémů 1 miniatura 13 odstřiků 45 vzorků V tužebníku 8 parfémů

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 09.09.09 15:21

Netuším, kde se dá očichat, ale mám vzoreček a přijde mi…divný - řečeno jemně. Strašně sytý, nedýchatelný, kmínový až mandlový - klasický Hypnotic je více vanilkovější a podle mne o hodně stravitelnější i povedenější :-)

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Janka
Parfémová maniačka 800 příspěvků 09.09.09 18:04

Nejsem si jistá, jestli to byl tenhle, ale nějaký elixir jsem viděla ve fannu. Jestli to ale nebyl pure… :?:

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Angelina2411
Učednice 51 příspěvků 15.09.09 16:58

Tak, mám konečně 100% odpověď - Hypnotic Poison a Elixir jsou jedna a tatáž vůně. Rozdíl kromě balení (Elixir má balonek a max. velikost pouze 50ml) je v koncentraci - Elixir je EDP, klasický Hypnotic jen EDT. A nebyl by to Dior, kdyby kapku nepřisadil: oficiálně jde o EDP Intense. Otázkou je, zda je to jen zvláštní označení nebo jestli je koncentrace opravdu silnější než klasická EDP…
Dnes dorazil Elixir a tak jsem porovnávala…

Na poličce 14 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 19 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist