Rozhovor na i-dnes

chavah 22.09.08 20:32

Rozhovor na i-dnes

http://ona.idnes.cz/…rka-jana-kub … na_ony_jup

no nic, čekala jsem více.Rozhovor je hodně obecný, klouže po povrchu.Nezau­jal.Snad jeden moment - vůně peněz. Jaká vůně by byla pro dané téma nejvodnější? Jak voní úspěch?Ve Zlaté knize parfémů je zmiňováno Opium od YSL, které je prý na nezámožných nepatřičné, trapné. Na obzoru je sociálně - parfémové téma. Poison vanoucí z uchazečky o práci na úřadě práce asi opravdu nebude to pravé…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Světluška 22.09.08 20:49

Já jsem na toto interview narazila již minulý týden, pokusila jsem se ho přiřadit do „našich nosů“, ale nějak to tam nevyšlo kompletně. Také jsem čekala, že nám toho prozradí o hodně víc, mohla se zmínit šířeji i o studiích ve Francii, možná redaktorka kladla ne příliš fundované dotazy.

Lela 22.09.08 20:57

Parfumérka, ale nemá moc ráda pafémy…

Sára 22.09.08 21:04

no já nevím, voní se Noa a „nějakým Lacoste“, (to ani neví jakým?) představovala bych si, že bude mít parfumérka větší přehled. Osobně se nechci chvástat ale trošku se pochválím, známí často zírají v úžasu když prohodím název vůně kterým zrovna voní - vím o tom že mám hodně citlivý čich (jsem kuřačka!!!) - určitě se to dá i trénovat a i když mám rýmu tak nejsem zcela bez čichu - ovšem někdy to má opravdu své nevýhody - pachové vjemy a vůně vás mohou pěkně rušit - pořád zachytáváte vůně - jak parfému tak čehokoliv jiného. Myslím, že zkušené „čichačky“ mi dají za pravdu že si taky čich pěkně vytrénovaly.

Sára 22.09.08 21:05
Lela píše:
Parfumérka, ale nemá moc ráda pafémy…

taky se mi to tak jeví, tak proč nedělá proboha něco jiného??? A proč s ní ještě dělají rozhovor?

Ada 22.09.08 22:34

Říká, že má „jednu od Lacoste“ - vyznívá z toho, že ví kterou, ale neříká to (nechce nebo jí to nejpřijde důležité). Ten rozhovor je v duchu nenáročných magazínů pro ženy - „Věříte, že dobrým parfémem může žena získat zájem muže?“, „Co vlastně jako parfumérka děláte?“, „Namíchala jste někdy opravdový parfém?“. Nic moc. Měli ji předhodit nám a ne nějaké Nejezchlebové :)

klubko 22.09.08 22:41

Hmmm… je to, mírně řečeno, plytké. To jsem se zas něco dozvěděla :oops:

domenica 22.09.08 22:43

Tenhle rozhovor mě taky pěkně zklamal. Nevím, do jaké míry díky otázkám redaktorky. Ta parfumérka … takový vědomostní zázemí, skvělá studia … a nezdálo se mi, že by parfémy nějak moc prožívala … a padla tam kvanta klišé … :?

Sára 22.09.08 23:08
Ada píše:
Měli ji předhodit nám a ne nějaké Nejezchlebové :)

tak nevím, já myslím, že pokud by odpovídala tak jak odpovídala, tak by asi dotyčné dámy přestaly mít chuť se jí na něco ptát, lepší by byl nějaký francouzský opravdový „nos“

Ada 23.09.08 09:38

Třeba ji nebavily ty otázky a správným dotazováním by se z ní dalo vytáhnout něco víc.

Silvi Fox 18.12.11 19:57

Mňa zarazilo,že na otázku redaktorky,aký ma na sebe parfum-nevedela odpovedať.Jasné,že nemôže poznať každý parfum,ale odpoveď:„je to niečo ťažšie,žiadne citrusy“ vie zo seba vypotiť úplne každý,aj ten,čo nemá o parfumoch poňatia.Čakala by som aspoň vymenovanie nejakých zložiek,keď už o sebe tvrdí,že dokáže rozoznať stovky vôní :think:

Afrika 19.12.11 10:52

pani parfumérku evidentne nebaví, čo vyštudovala :,(

jerry 19.12.11 11:37

Vzhledem k tomu, že rozhovor je už víc jak 3 roky starý, je dost dobře možné, že se věnuje dneska jinému oboru ;)

Bohemy 19.12.11 13:18

Hmmm, na to, ze rozezna udajne stovky slozek a pak k vuni redaktorky rekne vlastne nic a studuje ve Francii a vubec nezmini kde? Ja takovou skolu absolvovat, tak se s tim rad pochlubim a byl bych na to hrdy. A jeji vyber parfemu je tedy hooodne slaby. Studuje ve Francii, parfumerskou skolu a behem studia si poridi Lacoste :roll: :potlesk:

danaada 19.12.11 13:57

Ale ona píše, že studovala chemii .....

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist