Rozhovor na i-dnes

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 22.09.08 20:32
Rozhovor na i-dnes

http://ona.idnes.cz/…rka-jana-kub … na_ony_jup

no nic, čekala jsem více.Rozhovor je hodně obecný, klouže po povrchu.Nezau­jal.Snad jeden moment - vůně peněz. Jaká vůně by byla pro dané téma nejvodnější? Jak voní úspěch?Ve Zlaté knize parfémů je zmiňováno Opium od YSL, které je prý na nezámožných nepatřičné, trapné. Na obzoru je sociálně - parfémové téma. Poison vanoucí z uchazečky o práci na úřadě práce asi opravdu nebude to pravé…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Světluška
Nevyléčitelná závislačka 1261 příspěvků 22.09.08 20:49

Já jsem na toto interview narazila již minulý týden, pokusila jsem se ho přiřadit do „našich nosů“, ale nějak to tam nevyšlo kompletně. Také jsem čekala, že nám toho prozradí o hodně víc, mohla se zmínit šířeji i o studiích ve Francii, možná redaktorka kladla ne příliš fundované dotazy.

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 5 odstřiků 93 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Lela
Parfémová maniačka 868 příspěvků 22.09.08 20:57

Parfumérka, ale nemá moc ráda pafémy…

Na poličce 5 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 22.09.08 21:04

no já nevím, voní se Noa a „nějakým Lacoste“, (to ani neví jakým?) představovala bych si, že bude mít parfumérka větší přehled. Osobně se nechci chvástat ale trošku se pochválím, známí často zírají v úžasu když prohodím název vůně kterým zrovna voní - vím o tom že mám hodně citlivý čich (jsem kuřačka!!!) - určitě se to dá i trénovat a i když mám rýmu tak nejsem zcela bez čichu - ovšem někdy to má opravdu své nevýhody - pachové vjemy a vůně vás mohou pěkně rušit - pořád zachytáváte vůně - jak parfému tak čehokoliv jiného. Myslím, že zkušené „čichačky“ mi dají za pravdu že si taky čich pěkně vytrénovaly.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 22.09.08 21:05
Lela píše:
Parfumérka, ale nemá moc ráda pafémy…

taky se mi to tak jeví, tak proč nedělá proboha něco jiného??? A proč s ní ještě dělají rozhovor?

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 22.09.08 22:34

Říká, že má „jednu od Lacoste“ - vyznívá z toho, že ví kterou, ale neříká to (nechce nebo jí to nejpřijde důležité). Ten rozhovor je v duchu nenáročných magazínů pro ženy - „Věříte, že dobrým parfémem může žena získat zájem muže?“, „Co vlastně jako parfumérka děláte?“, „Namíchala jste někdy opravdový parfém?“. Nic moc. Měli ji předhodit nám a ne nějaké Nejezchlebové :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 22.09.08 22:41

Hmmm… je to, mírně řečeno, plytké. To jsem se zas něco dozvěděla :oops:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25857 příspěvků 22.09.08 22:43

Tenhle rozhovor mě taky pěkně zklamal. Nevím, do jaké míry díky otázkám redaktorky. Ta parfumérka … takový vědomostní zázemí, skvělá studia … a nezdálo se mi, že by parfémy nějak moc prožívala … a padla tam kvanta klišé … :?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 22.09.08 23:08
Ada píše:
Měli ji předhodit nám a ne nějaké Nejezchlebové :)

tak nevím, já myslím, že pokud by odpovídala tak jak odpovídala, tak by asi dotyčné dámy přestaly mít chuť se jí na něco ptát, lepší by byl nějaký francouzský opravdový „nos“

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 23.09.08 09:38

Třeba ji nebavily ty otázky a správným dotazováním by se z ní dalo vytáhnout něco víc.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Silvi Fox
Znalkyně 272 příspěvků 18.12.11 19:57

Mňa zarazilo,že na otázku redaktorky,aký ma na sebe parfum-nevedela odpovedať.Jasné,že nemôže poznať každý parfum,ale odpoveď:„je to niečo ťažšie,žiadne citrusy“ vie zo seba vypotiť úplne každý,aj ten,čo nemá o parfumoch poňatia.Čakala by som aspoň vymenovanie nejakých zložiek,keď už o sebe tvrdí,že dokáže rozoznať stovky vôní :think:

Na poličce 43 parfémů 1 miniatura 10 odstřiků 28 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Afrika
sv. Parfema z Kecálburgu 2152 příspěvků 19.12.11 10:52

pani parfumérku evidentne nebaví, čo vyštudovala :,(

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 19.12.11 11:37

Vzhledem k tomu, že rozhovor je už víc jak 3 roky starý, je dost dobře možné, že se věnuje dneska jinému oboru ;)

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Bohemy
Znalkyně 303 příspěvků 19.12.11 13:18

Hmmm, na to, ze rozezna udajne stovky slozek a pak k vuni redaktorky rekne vlastne nic a studuje ve Francii a vubec nezmini kde? Ja takovou skolu absolvovat, tak se s tim rad pochlubim a byl bych na to hrdy. A jeji vyber parfemu je tedy hooodne slaby. Studuje ve Francii, parfumerskou skolu a behem studia si poridi Lacoste :roll: :potlesk:

Na poličce 49 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 19 vzorků V tužebníku 12 parfémů

danaada
Parfémová maniačka 859 příspěvků 19.12.11 13:57

Ale ona píše, že studovala chemii .....

Na poličce 12 parfémů 10 miniatur 52 odstřiků 36 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist