Rozkvetle citrusy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lostriss23
Nováček 6 příspěvků 23.03.15 13:30
Rozkvetle citrusy

Ahojte,

uchvatila mne vune rozkvetlych citrusovych keru (priznam se, bylo to v Hornbachu :D) a chtela bych si prave na jaro poridit parfem s touto vuni - svezi, kvetinovy, ale ne primo citrusovy. Mate nejaky tip, v cem najdu kvety citrusu?

Dekuji!! :kytka:

Na poličce 8 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 3 parfémy
Reakce:

Martula
Nevyléčitelná závislačka 1972 příspěvků 23.03.15 14:11

Zkus hledat vůni, která má ve složení (případně i v názvu) „neroli“.

Napadá mě např. Neroli od Y. Rocher, vůně mi přijde vzhledem k ceně velmi povedená a je běžně dostupná.

Na poličce 37 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

danaada
Parfémová maniačka 859 příspěvků 23.03.15 21:37

Clinique Happy

Na poličce 12 parfémů 10 miniatur 52 odstřiků 36 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Lostriss23
Nováček 6 příspěvků 26.03.15 11:09

Neroli je fajn. Diky za tip. Je obsazena taky v Dolce & Gabbana - Dolce, ktera mi uchvatila, ale jeste ucmucham i jine.

Na poličce 8 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 3 parfémy

chimaera
Nevyléčitelná závislačka 1995 příspěvků 26.03.15 12:00

@Lostriss23 A co takhle něco přímo s pomerančovým květem :think: ? Ten i neroli se získávají z květů stejné rostliny (tzv. hořký pomeranč), rozdíl je ve způsobu extrakce. Tam, kde je neroli o něco hořčí, zelenější a trochu neučesané, pomerančový květ je sladší a víc ženský..

Na poličce 32 parfémů 49 miniatur 130 odstřiků 192 vzorků V tužebníku 19 parfémů

Al
Znalkyně 333 příspěvků 07.04.15 10:46

Moc hezké rozkvetlé citrusy cítím v Asgharali - Qalb Al Muheet

Na poličce 14 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy

bazárek
Nováček 5 příspěvků 17.04.15 13:56
@chimaera píše:
@Lostriss23 A co takhle něco přímo s pomerančovým květem :think: ? Ten i neroli se získávají z květů stejné rostliny (tzv. hořký pomeranč), rozdíl je ve způsobu extrakce. Tam, kde je neroli o něco hořčí, zelenější a trochu neučesané, pomerančový květ je sladší a víc ženský..

a znáte nějaký takový parfém? Já třeba sháním dlouho parfém B 21 již se asi nevyrábí, mám ráda velmi růži, ale i citrusy. díky

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 17.04.15 15:14

Cenově trošku náročnější - ale Neroli Portofino (T. Ford) je výbuch neroli a citrusových květů. Vypadá jako taková „lepší“ kolínská, ale myslím si, že potřebuje teploty nad 35 stupňů. Je tak jednoduše a čistě poskládaná, že nemůže obtěžovat ani v šedesátistupňovém vedru, naopak spíše osvěžovat.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist