Rozkvetle citrusy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lostriss23
Nováček 6 příspěvků 23.03.15 13:30
Rozkvetle citrusy

Ahojte,

uchvatila mne vune rozkvetlych citrusovych keru (priznam se, bylo to v Hornbachu :D) a chtela bych si prave na jaro poridit parfem s touto vuni - svezi, kvetinovy, ale ne primo citrusovy. Mate nejaky tip, v cem najdu kvety citrusu?

Dekuji!! :kytka:

Na poličce 8 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 3 parfémy
Reakce:

Uživatel je onlineMartula
sv. Parfema z Kecálburgu 2114 příspěvků 23.03.15 14:11

Zkus hledat vůni, která má ve složení (případně i v názvu) „neroli“.

Napadá mě např. Neroli od Y. Rocher, vůně mi přijde vzhledem k ceně velmi povedená a je běžně dostupná.

Na poličce 37 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 12 parfémů

danaada
Parfémová maniačka 861 příspěvků 23.03.15 21:37

Clinique Happy

Na poličce 14 parfémů 11 miniatur 51 odstřiků 36 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Lostriss23
Nováček 6 příspěvků 26.03.15 11:09

Neroli je fajn. Diky za tip. Je obsazena taky v Dolce & Gabbana - Dolce, ktera mi uchvatila, ale jeste ucmucham i jine.

Na poličce 8 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 3 parfémy

Uživatel je onlinechimaera
sv. Parfema z Kecálburgu 2051 příspěvků 26.03.15 12:00

@Lostriss23 A co takhle něco přímo s pomerančovým květem :think: ? Ten i neroli se získávají z květů stejné rostliny (tzv. hořký pomeranč), rozdíl je ve způsobu extrakce. Tam, kde je neroli o něco hořčí, zelenější a trochu neučesané, pomerančový květ je sladší a víc ženský..

Na poličce 39 parfémů 49 miniatur 115 odstřiků 185 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Al
Parfémová maniačka 505 příspěvků 07.04.15 10:46

Moc hezké rozkvetlé citrusy cítím v Asgharali - Qalb Al Muheet

Na poličce 14 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů

bazárek
Nováček 5 příspěvků 17.04.15 13:56
@chimaera píše:
@Lostriss23 A co takhle něco přímo s pomerančovým květem :think: ? Ten i neroli se získávají z květů stejné rostliny (tzv. hořký pomeranč), rozdíl je ve způsobu extrakce. Tam, kde je neroli o něco hořčí, zelenější a trochu neučesané, pomerančový květ je sladší a víc ženský..

a znáte nějaký takový parfém? Já třeba sháním dlouho parfém B 21 již se asi nevyrábí, mám ráda velmi růži, ale i citrusy. díky

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 17.04.15 15:14

Cenově trošku náročnější - ale Neroli Portofino (T. Ford) je výbuch neroli a citrusových květů. Vypadá jako taková „lepší“ kolínská, ale myslím si, že potřebuje teploty nad 35 stupňů. Je tak jednoduše a čistě poskládaná, že nemůže obtěžovat ani v šedesátistupňovém vedru, naopak spíše osvěžovat.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist