rtěnka k velmi světlé pleti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 21.05.09 08:36
rtěnka k velmi světlé pleti

Mám velmi světlou pleť a problém vybrat rtěnku. V každé si připadám jako zmalovaná štětka. Nemohu tmavé odstíny, nemohu ostře červenou, opravdu ke mně nejde. Nemohu fialovou, ani růžovou, vypadám nepřirozeně jak barbína. Co do ladění jsem podzimní typ, ale když jsem zkusila oranžovou, nebo hnědou - hrůza!!! Možná by stačil nějaký jemný, světlý odstín. Ale v kombinaci s mou pletí vše vypadá tak… řvavě. :(

Jediná, která na mně vypadá super a přirozeně, je odstín Perfect Pink od Avonu (rozhodně není růžová, jak by název vypovídal). Měla jsem chuť na změnu, tak jsem včera prošla drogerie, všechny značky. A nic. Vše bylo moc tmavé, moc zářivé, moc perleťové. :roll: .
Mate nějaký tip?

Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 47 parfémů
Reakce:

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 21.05.09 08:42

A co nějako béžovou?měla jsem před pár lety jednu,byla nádherná.Taková transparentní,pros­tě super,Zkusím popřemýšlet co to bylo za značku,ale byla to nějaká levnota, to vím jistě. :wink:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 21.05.09 08:50

Myslím,že to byla Salvette,byla bez perleti a spíš jako lesk s jemnou barvou.Úplně jsem na ni zapomněla,ale sama bych si ji pořídila znova,byla parádní :wink: .Od té doby jsem takovou barvičku neviděla ani u dražších rtěnek.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 21.05.09 08:56

Dík. Mrknu na Salvette, jestli ji některá drogerie u nás vede. Nezáleží na tom, že je levná. Osobně nevěřím, že výrobek za 1000 Kč zaručí vždy 100% lepší péči než výrobek za 150 Kč.

ippolita
Parfémová maniačka 826 příspěvků 21.05.09 16:42

Skus Dermacol, ja mam bezovy odtien, a som velmi spokojna. Hlavne je to ruz kvalitny, farby pekne, bez trblietok.

Na poličce 51 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 21.05.09 17:27

Tak to si taky píšu - Dermacol. Béžový odstín jsem asi přehlédla, nebo ho měli zrovna vyprodaný. Zkusím se pozeptat.

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 21.05.09 18:34

Eviku, a co jen trochu lesku? Asi jsi ten typ, který může mít zvýrazněné oči a rty nejlépe nahé.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Dita
Znalkyně 276 příspěvků 21.05.09 18:48

Řešila jsem stejný problém, žádná rtěnka mi moc neseděla. Pak jsem náhodou v DM drogerii při nákupu něčeho jiného narazila na lesky od Miss Sporty. Jsou to ty malinké, jak se spojují. /Be Connected/. Mám odstín 044 Coral Pop a 023 Rose Vip. Jsou úžasné a konečně se cítím dobře. A když mám víc namalované oči, tak použiju jen bezbarvý lesk a je to taky moc hezký.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 21.05.09 19:46

Na Miss Sporty se musím podívat znovu, takže 044 a 023? Nějaké testry jsem zkoušela, ale nevím, jestli zrovny tyto odstíny.

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 21.05.09 19:50
Ada píše:
Eviku, a co jen trochu lesku? Asi jsi ten typ, který může mít zvýrazněné oči a rty nejlépe nahé.

Jj, většinou to tak praktikuji. Výrazné oči + nenamalované rty, max. bezbarvý lesk. Jenže mně se táááák líbí výrazné, syté rty. Když mám někdy fofr, tak použiju jen korektor, pudr a řasenku. K tomu by výraznější nalíčení rtů šlo, jen sehnat vhodný odstín. Ale kromě avonovské Perfect Pink jsem zatím nic vhodnějšího neobjevila.

Dita
Znalkyně 276 příspěvků 21.05.09 21:13

Když mám líčení výraznější, jakože víc namalované oči, tak použiju ten světlejší odstín 044, a když mám jen řasenku, tak zase zvýrazním rty tou tmavší barvou. Zjistila jsem, že když použiju rtěnku do hněda nebo oranžova, tak vypadám starší, taková usedlá. Tak jsem hledala něco do růžova, ale zas to bylo moc, jak panenka Barbie. Tohle je prostě něco jiného, takové decentní a ty lesky vypadají podle mě fakt dobře, sexy.

Vrzi
Učednice 179 příspěvků 21.05.09 22:00

Rtěnku neumím poradit, ale koukni se na nové lesky od Maybeline, perličkové, stojí 80 Kč. Mají tam takový hezký naoranžovělý odstín, číslo teď nevím, nemám ho u sebe, ale je to jedna z mála barev, co se k mé hodně světlé pleti hodí, tak třeba se ti taky bude líbit. To číslo kdyžtak napíšu zítra.

Na poličce 11 parfémů 4 miniatury 2 odstřiky 11 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Zavan smradu
Znalkyně 263 příspěvků 22.05.09 07:56

skoc do nejakeho kozmetickeho salonu a daj si spravit denne licenie, ak je tam dobra kozmeticka tak ti poradi a uvidis sama na sebe co ti pristane, pohlad odbornika moze pomoct, tu ti mozeme radit hocico od srackovych leskou od Miss sporty po Diora :twisted:

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 22.05.09 09:41

Ved o tom to je, ludia si tu vzajomne radia vyzeram tak a tak , pouzivam toto a toto a mozno by sa ti hodil korektor xy v takom a takom odtieni. Viac skusenosti, viac nazorov a casto niekto narazi na presne to, co potrebujes,, len si to mozno prehladal, alebo sa k tomu nemas ako dostat v svojom meste. Taky Everydayminerals by som bez fora v zivote nenasla a aka je to svela vec :)

V porovnani high a low end produktami, je to casto len o tej znacke na obale a o cene. Ak si niekto dokaze vybrat z tych ´´srackovych ´´ leskov od Miss Sporty,tak preco nie…je to len na zakaznikovi, kolko chce do toho investovat.

Ak mas taku dobru kozmeticku, co poradi, aby sa ti to pacilo a pristalo ti to, tak si ju drz, je to skvost.

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist