Rtěnky

Fotoalbum tématu (73) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 12.02.09 13:34
Rtěnky

Jaké máte zkušenosti? Oriflame teď „vyjel“ s novou rtěnkou se zvětšujícím efektem, jen tak jsem to zkusila a zjistila, že mi to brnění vyhovuje, po nanesení jsem měla pocit, jako když si přelíznete ve větru rty a ony pak pálí a jsou červenější. Jestli se mi zvětšily jsem ale nezjistila.

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 105 Další »
Reakce:

Kajla
sv. Parfema z Kecálburgu 5135 příspěvků 12.02.09 14:00

Mám něco podobného - Lip volumizer - lesk se štětečkem. Je tam mentol a na rtech je to příjemné, chladivé a ano, lehce to brní :D . Ale jestli to zvětší rty, to neumím posoudit :roll:

Na poličce 54 parfémů 2 miniatury 6 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 12.02.09 14:04

No taky nevím, možná vypadají spíš nateklé :lol: :lol: Já ještě tu správnou rtěnku nějak nenašla, mám radši jemné tělovky s mokrým efektem, ale nemůžu natrefit tu správnou barvu. Buď je moc ostrá nebo bez lesku, lesky mi zase vadí, že lepí. Nejvíc mi vyhovuje balzám na rty od Rochera, ale barví jen malinko

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 12.02.09 14:05

Taky mam takovou „brnivou“ rtenku od Avonu :) Nevim ted jak se jmenuje, ma takovy bily prostredek rtenky. Je mi to taky docela prijemne… :lol:

Na poličce 88 parfémů 50 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 25 parfémů

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 12.02.09 14:06

Já je znám právě jen z Avonu a Oriflamu, ale chtěla bych si koupit nějakou v normální drogerce, kde můžu vyzkoušet barvu.

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 12.02.09 18:45

Nemám rtěnku, ale vyzkoušela jsem lesk co pálí nebo brní :twisted: a mám pocit, že po několikerém užívání ten pocit už nevnímám, zvykla jsem si na to a už nic necítím :)

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 22 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 12.02.09 18:49
atyzek píše:
Nemám rtěnku, ale vyzkoušela jsem lesk co pálí nebo brní :twisted: a mám pocit, že po několikerém užívání ten pocit už nevnímám, zvykla jsem si na to a už nic necítím :)

Jojo, takový mám taky - je to leskobalzám od Burtových včeliček, dosti přírodní (nevím jestli úplně) a má krááásné odstíny, např. rozinkový, karamelový, guávový atd. :wink:

(Možná zanedlouho pár kousků hodím do nabídky, protože jsem jich objednala víc, aby byla levnější pošta z Ameriky, a čekala jsem o ně větší zájem. :roll: )

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 12.02.09 18:59

Ja bych mozna mela zajem,kdyztak pisni :wink:

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8043 příspěvků 12.02.09 20:07

Já měla tyhle brnivé rtěnky a lesky od Rimmel a mám s nimi dobrou zkušenost.Rtěnky od Avonu mi nevyhovují, pálí mě po nich rty a mám je strašně vysušené.Oriflame je na tom o něco líp.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 12.02.09 21:57
verunka2201 píše:
atyzek píše:

Jojo, takový mám taky - je to leskobalzám od Burtových včeliček, dosti přírodní (nevím jestli úplně) a má krááásné odstíny, např. rozinkový, karamelový, guávový atd. :wink:

(Možná zanedlouho pár kousků hodím do nabídky, protože jsem jich objednala víc, aby byla levnější pošta z Ameriky, a čekala jsem o ně větší zájem. :roll: )

Já bych měla taky zájem, to zní dobře a jsem pro každou špatnost (pardon kosmetickou novinku :lol: )

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 12.02.09 21:59
paty píše:
Já měla tyhle brnivé rtěnky a lesky od Rimmel

Jak se Paty, prosím, přesně jmenují? Já koukala včera v DM-ku na nějakou za 99,– ale ta nebrněla, byla v lesklém fialovém obalu, líbila se mi

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 12.02.09 22:00

Nemate nekdo zkusenost rtenkami od Lancome nebo YSL? Uz dlouho me lakaji… :lol:

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 12.02.09 22:11

Mám zopár Lancome rúžov, asi tri. Sú dobré ale žiaden zázrak sa nedeje :lol: Skvelá vecička je však toto: http://www.lancome.co.uk/_en/_gb/catalo … =AXEMakeup^F1_Lip­s^F2_Lip_Glos­s&vname=name&
Lepšie ako Juicy Tubes.

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 12.02.09 22:49

Po tom taky pokukuju :lol:

Mam Juicy Tubes v tom jemnem ruzovem marshmallow odstinu, ten je moc fajn. Touzim i po tom bananovem z limitovane edice…

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 13.02.09 09:19
chaantal píše:
Nemate nekdo zkusenost rtenkami od Lancome nebo YSL? Uz dlouho me lakaji… :lol:

chaantalko já mám několik rtěnek od Lancome a Diora, vyhovují mi všechny,hlavně nevysušují a docela vydrží na rtech. Nejlepší rtěnka kterou jsem kdy měla byla od Diora v takovém modrém metalízovém obalu, ale tu už nevyrábí a dá se docela obtížně sehnat. :lol:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 105 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist