Rtěnky

Fotoalbum tématu (80) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

bab58
sv. Parfema z Kecálburgu 6523 příspěvků 09.01.17 22:23

@Dalia … dost často také rtěnky vzájemně kombinuji, nanáším štětečkem tak dlouho, dokud netrefím požadovaný odstín. Je to holt alchimie, … ale krásná ;)

Na poličce 6 parfémů 47 miniatur 11 odstřiků 116 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23852 příspěvků 09.01.17 22:29

@bab58 Opravdu je lepší aplikovat štětečkem?

Na poličce 67 parfémů 0 miniatur 21 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

bab58
sv. Parfema z Kecálburgu 6523 příspěvků 09.01.17 22:41

@Dalia … jak kdy, ale když chci, aby mi rtěnka na rtech déle vydržela, aplikuji jí štětečkem, obtisknu do ubrousku, ale jen tak, aby se nesetřela, ale jen jakoby více vtiskla do rtu a nanesu další vrstvu. Někdy toto opakuji i 2× a opravdu lépe a déle na rtech vydrží. Jinak, když jdu jen na nákup, rty obtáhnu rtěnkou a pádím ;) . ..... Sice jsem si koupila fixátor rtěnky, ale nevyhovoval mi.

Na poličce 6 parfémů 47 miniatur 11 odstřiků 116 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Henri
sv. Parfema z Kecálburgu 2907 příspěvků 09.01.17 22:58

@Dalia
Ja mam vlasy tmave hnede se zrzavymi odlesky, ted podporene hennou a oci hnede a jsem pomerne bleda. Nejaka ta piha…

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

hryzalka
Učednice 84 příspěvků 09.01.17 23:04

Mám hodně tmavě hnědé vlasy, barvím do černa. Oči mám hnědozelené. Absolutně mi nesluší nic světlého -růžová, hnědá, korálová, prostě nic světlého, a hlavně ne některé mrtvolné nude odstíny. Naopak používám odstíny do vínově červené, malinové. Dobře vypadají odstíny Mauve a červené opravdu červené-jako rajče… @Dalia , ono také záleží na odstínu pleti, Sněhurce bude slušet jiná barva než italskému typu.Já jsem spíš ten světlehnědý odstín pleti, ale ne bledule bílá a navíc rtěnkový maniak :-) Namátkově moje podzimní a zimní rtěnky: Lancome: Trendy Mauve,,Sugared Maple, E.Lauder: Bois de Rose,, Rose Tea, Isadora: hooodně tmavě burgund,číslo se slouplo, Clinique:Twilight nude a Blushing nude-byť obě nude, jsou hodně výrazné, nejnovější podstromečková Oriflame : Rosewood matte. V létě nosím jen a pouze různé odstíny malinové, jahodové…vše ostatní na mě při opálení působí dost nepřirozeně, moje top letní : Maybelline: Mauve Mania, E. Lauder: Passion Fruit a Pinkberry, Oriflame: Power shine lipstick Trendy Bery. Ty rtěnky co sis pořídila jsou opravdu super,hlavně ta první a klidně zkus jít i ještě do tmavší ;)

Na poličce 18 parfémů 4 miniatury 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 7 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 26078 příspěvků 09.01.17 23:27
@Dalia píše:
Prosím o radu - jaké odstíny k černým vlasům a hnědozeleným očím? Skutečně jít do studených odstínů směrem k fialové či růžové? Toto mi dnes doporučily prodavačky v Douglasu a YR. Shodly se na tom nezávisle na sobě, tak asi mají pravdu. A já si pořád myslela, že fialovou rozhodně ne. Že spíše do odstínů teplých … k hnědé, béžové …

To jsi jako já. Černé vlasy a hnědozelené oči. Jak dokonale odstín sedne nebo nesedne, v tom hrají roli i další faktory: odstín pleti, který je jiný v lednu a jiný v srpnu, jestli jsou pihy, tvar rtů a taky (a to hodně) jestli chceš rty opravdu podtrhnout a užiješ si případnou zvýšenou pozornost nebo jestli se cítíš líp v decentní verzi /ale někdy to bývá opravdu škoda/. Já se cítím odjakživa nejlépe v červených odstínech (jen nesmí být do oranžova), spíše chladnějších, s modrým podtónem. Mám ráda výraznější odstíny a krémovou, hydratující texturu. K tomu už jen lehce pudr, někdy navíc jemné stíny v nenápadném zemitém odstínu a jde se! ;)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23852 příspěvků 10.01.17 08:07

Jak to tak čtu, přijde mi umění používat rtěnku jako hotová věda! :D
@domenica Červené se mi moc líbí, ale nejsem příliš odvážná, takže bych asi volila něco méně výrazného. Alespoň pro začátek, než si zvyknu.

Henri
sv. Parfema z Kecálburgu 2907 příspěvků 10.01.17 08:15

@hryzalka dalia
Presne tak, ten odstin pleti je mnohem dulezitejsi, nez vlasy, ty se mohou menit, ale typ Snehurka vs. Italka, to se nezmeni, byt maji obe treba cerne vlasy a zelene oci.
Mne se treba cervene rtenky nejvic libi na Snehurkach (klasicka kraska Dita von Teese) a na svetlych bledych blondynkach (Gwen Stefani treba), naopak na tmavych Italkach, Hispankach, mulatkach, cernoskach se mi cervene rtenky nelibi vubec, pripada mi to vulgarni a urvane, proste kolotocarske. :nevim:

Henri
sv. Parfema z Kecálburgu 2907 příspěvků 10.01.17 08:22

Skoda, ze nemame „policky rtenek“, nejlepe i s fotkama, to by me bavilo. :D

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23852 příspěvků 10.01.17 08:33

@Henri Vnímám to přesně jako Ty - červená na bledulkách. :palec:
Polička s rtěnkami by se mi taky líbila! :D A ještě tedy musím podotknout, jak ráda rtěnky očichávám. Myslím, že tady jistě nebudu sama. :mrgreen:

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23852 příspěvků 11.01.17 18:40

Tak si začínám zvykat. :D Včera světlejší, dnes tmavší … a necítila jsem se nijak blbě. :mrgreen: Je pravda, že se snažím nanášet spíš decentně.

Uživatel je onlineJitka77
Parfémová maniačka 972 příspěvků 11.01.17 19:19

Já jsem si zvykla na rtěnku na podzim, ale jak se začaly nosit kabáty a převlékat přes hlavu svetry a nákrčníky, rezignovala jsem. Nejsem ochotná tomu věnovat tolik pozornosti a péče - ani ohledům na to, že mám na puse rtěnku, ani výběru takové, která by líp držela a nerozmazávala se tolik.

Jinak rtěnky mám dvě - červenou a růžovohnědofialovou (Vintage Pink), k tomu jeden barevný balzám do broskvova a po dalších netoužím. Líbí se mi hodně tmavé vínové, ale ne na mně.

Na rozdíl od parfémů se mi tohle nerozjelo ve vášeň objevovat a pořizovat nové a další a jiné.

Na poličce 30 parfémů 6 miniatur 12 odstřiků 118 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Rosa N.
Nevyléčitelná závislačka 1795 příspěvků 13.01.17 19:52

Samozřejmě se mi to líbí, když ladí nehty se rtěnkou. Zvlášť ta karmínová..

ale kdybych měla červenou rtěnku na sobě já, připadala bych si, že jsem zakousla králíka a to právě ;)

Něco na té Andie je.. že?

Na poličce 98 parfémů 59 miniatur 307 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23852 příspěvků 17.01.17 16:05

Nemáte některá zkušenost s EL odstín 270 Jealous? https://www.parfemy-elnino.cz/…alous-3-5-g/

Nakonec jsem neodolala recenzím na rtěnky Frais Monde a objednala odstín 4.

Alena_In
sv. Parfema z Kecálburgu 3247 příspěvků 17.01.17 21:41

@Dalia
Ty ses rozjela, Dali. ;) Ale jedna je hezčí než druhá. EL rtěnky jsem měla (i když jiný druh) a byla jsem maximálně spokojená.
Frais Monde vypadá taky hodně dobře, pak dej vědět, jak jsi spokojená, prosím.

Na poličce 16 parfémů 5 miniatur 18 odstřiků 77 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  « Předchozí 1 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Test samoopalovacích krémů: nebuďte sejra, ani dalmatin

Který samoopalovák vás ale nenabarví na oranžovo a neudělá fleky? Opálení jako od moře vám slíbit nemůžu, ale že nebudete vypadat jako sýr a i bez pečení chytíte příjemný odstín, to ano.

Celý článek »
TOPlist