Rumeur 2 Rose

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 18.01.08 18:24

Strašně se na něj těším!!!Už jej někdo okusil?A kde ?Jestli ano, honem sem se zážitkem!!

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

dias
Učednice 168 příspěvků 18.01.08 18:34

Taky jsem se těšila, protože „původní“ Rumeur mám ráda a podle reklamy jsem čekala jeho sladší variaci. Ve FANNu jsem ho ale zkoušela a moc mě nenadchl. Spíš taková růžová svěžejší vůně, s původním Rumeurem se podle mě nedá srovnat. Trochu mi připomněl Bvlgari Rose Essentielle, ale ta mi připadá povedenější.

Na poličce 594 parfémů 70 miniatur 210 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Scarlet  18.01.08 22:05

zkoušela jsem, chtěla jsem ho koupit dceři k narozkám, ale strašně mě zklamal. Sekretářka v práci používá původní a ten cítím i na papírech, které přinese. Tento nový jsem na ruce cítila nepatrně a doma na papírku trochu víc. Ale stejně jsem nebyla schopná identifikovat složení. Zkusím ještě jednou protože se mi flakonek líbí a i to napsané složení.

llenni
Nevyléčitelná závislačka 1604 příspěvků 19.01.08 13:18

Zkoušela jsem, mě se docela líbil, ale je to typická letnička slabší výdrže a není na něm nic v čem by nějak vybočoval. Myslím, že bych tu vůni už ani dneska nepoznala a to jsem zkoušela ve čtvrtek. S původním Rumeurem nemá společnýho zhola nic. Možná jsem úplně mimo mísu, ale mému nosu, jak se vůně rozvíjela, se v jednu chvíli vybavil dokonce LB, pak zas na chvíli In2u… něco prostě mezi tím. Ale jak říkám, docela se mi líbil, protože s letničkama mám problém, všude mi něco vadí. Tady mi nevadilo nic… možná si ho na léto i koupím, uvidíme :) Ale kdo čeká originalitu..... bude asi dost zklamanej.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 19.01.08 13:20
llenni píše:
Zkoušela jsem, mě se docela líbil, ale je to typická letnička slabší výdrže a není na něm nic v čem by nějak vybočoval. Myslím, že bych tu vůni už ani dneska nepoznala a to jsem zkoušela ve čtvrtek. S původním Rumeurem nemá společnýho zhola nic. Možná jsem úplně mimo mísu, ale mému nosu, jak se vůně rozvíjela, se v jednu chvíli vybavil dokonce LB, pak zas na chvíli In2u… něco prostě mezi tím. Ale jak říkám, docela se mi líbil, protože s letničkama mám problém, všude mi něco vadí. Tady mi nevadilo nic… možná si ho na léto i koupím, uvidíme :) Ale kdo čeká originalitu..... bude asi dost zklamanej.

A co růže, kolik jich tam bylo?

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 19.01.08 13:22

Chava - ty a ruze …vy sa musite mat naozaj radi. Ty si taka ružová Chava :-), milé nie?

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

llenni
Nevyléčitelná závislačka 1604 příspěvků 19.01.08 13:22

Jémine růže… :-). Já nějak ani nevím, že by na mě teda vybafly, to se říct nedá...... fakt ne :)

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Kača  20.01.08 19:17

Zrovna dneska jsem ho testla ve Fannu.
Svěží letnička jak vyšitá,moc hezká,hooodně mi připomíná Eclat bez šeříku,ale růže jsem tam nevyčuchala.
Maličko chytá i podobu LB,ale je jemnější.Docela bych si jikoupila 100ml jako polévačku na léto-ale ne za 2 tisíce,počkám,až jak bude v jiných parfumerkách na netu..
Moc se mi líbil citrusový začátek a i to,že citrusově voněla docela dlouho,tak uvidíme.
Ovšem s Rumeurem opravdu nemá nic společného.

Naja
Parfémová maniačka 833 příspěvků 22.01.08 08:05

Přesně - Eclat - to byla i má reakce. Letnička, sice hezká, ale nic objevného. Bude to určitě hit.

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 0 parfémů

eva  22.01.08 14:04

Tak mně pro změnu voní čistě po růžích /zkoušela jsem jen aplikaci na pokožku/: od začátku až do konce /hlava možná připomíná po prvním nástřiku chvilkově Light Blue + rychle přechází v růže/. Později se rozvoněla v růžovou vůni ne nepodobnou někdejší růžové toaletce od Avonu, jmenovala se snad Rose. Rumuer 2 je pro mne jednodušší, líbivá růže: na jarní dny a léto by mohla být příjemná :), ovšem pokud se z ní nevyklube masový hit. Vzhledem k tomu, jak nadšeně ji doporučují prodavačky, tipuju zanedlouho výskyt na každém rohu :(

eva  22.01.08 14:06

A k mému překvapení je to první vůně od Lanvinu /tedy z těch modernějších Lanvinů/, která na mně neuvěřitelně drží :)

Fleur  22.01.08 15:40

Musím se také připojit s konstatováním, že mi velice připomíná Éclat d´Arpege, a to nikoli jen pár chvil po aplikaci, ale i po hodinovém rozležení. Ta podobnost pro mě byla nejdřív šok, protože jsem se vyděsila, že už mi selhávají smysly - uklidnily mě až právě přečtené reakce!

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 23.01.08 08:14

Zdá se, že úspěch Eclat dA se neodpouští. Trh si to žádá, tak ten Rumeur trochu upravíme:-))

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

tuzezlypes
Parfémová maniačka 562 příspěvků 23.01.08 09:38

Zkoušela sem ji včera. Připomněla mi rovněž Light Blue, ale zčásti i pepřové tóny z Gucci EDP II. Růže tam byly spíš jen v náznaku. Zařadila bych ji mezi svěží letničky. Mně osobně se líbila velmi.

Na poličce 60 parfémů 2 miniatury 14 odstřiků 64 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Kača  23.01.08 10:03

Já si myslím,že u Lanvinů dali přednost byznysu před originalitou vůně-ale mám dojem,že se jim to vyplatí,protože ten parfém uspokojí všechny milovnice Eclatu a LB a dalších svěženek,které hledají „něco jiného“ a přece tak hodně podobného..Má hezký,něžný flakonek a vůně bude jistě masovým dárkem,všechny manželky na jaře narozené ji dostanou,byla jsem u toho,když ve Fannu bloudícímu pánovi prodavačka parfém cpala do paciček:-)
Mě se taky líbí,v únoru má přijít na prodejparfemu­.cz,tak uvidíme za kolik bude,a určitě si na léto 50ml koupím.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist