Růže, třešňový květ, šeřík, levandule

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veronikaa84
Nováček 20 příspěvků 12.06.15 11:30
růže, třešňový květ, šeřík, levandule

Nevíte kde sehnat toal.vodu jakou kdysi vozili z Bulharska ve vyřezávaných flakonech ze dřeva - růži co voní po esenciálních olejích (hlubokou,sytou)? Pak bych chtěla doporučit ňákou pěknou levanduli, co nesmrdí ale voní, tak to je docela problém, je to moc silná vůně, bolehlav. A pak pěknej šeřík, zkoušela jsem do Salvador Dalí a to smrdělo jak živé květy.

Z parfémů mě bolí hlava, preferuju toaletky - lehké, svěží, pudrové, jemné, něžné. Prostě vůni jarních květin. Ale nemůžu ňák natrefit na dobré značky. Chtěla bych spíš méně profláklé, nekomerční.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Bublinkavpudinku  14.06.15 09:08

Hezký třešňový květ dělá Yves Rocher a L'occitane.

Levanduli jsem také dlouho sháněla a jediné, z čeho mě nebolela hlava byl takový tělový sprej od Avonu. Vyloženě jen levandule. I to vydrželo.

Ale bohužel to nejsou neprofláknuté značky.

Veronikaa84
Nováček 20 příspěvků 21.06.15 20:39
ruze

a růže - dělá hezčí chloe nebo bulgari?

Hanele12
Parfémová maniačka 573 příspěvků 21.06.15 22:09

@Veronikaa84

Taky jsem hledala šeřík a zmíněné mne neoslovily. A našla jsem zde na Arome v příslušné diskuzi tipy a mohu jen doporučit F. Malle - En Passant. Opravdu krásná opravdová kytice šeříku.
S růžemi je to obtížnejší, každý si pod pojmem hezčí může představit růži jinou. Bulgari Rose E. mám, ale arabské s kapkou aoudu jsou nesrovnatelně přitažlivější, alespoň pro mne je krásná Arabian Prestige Rose.
Nejlépe najít pár tipů a zkusit vzorky pro orientaci. :mavam:

Na poličce 20 parfémů 1 miniatura 49 odstřiků 177 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Veronikaa84
Nováček 20 příspěvků 22.06.15 10:13

třešňový květ zkusím teda L'occitane všichni si ho tu nesmírně chválí. a levanduli asi niché vůni z manufakturní parfumky zámecký schody. jako levandule od fragonardu mi moc nevoněla,spíš to smrdělo tak že mě bolela hlava když jsem čuchala v Éze. no růži právě myslím omamnou,opojnou­,těžkou sytou (ta nikdy nedokáže tak příšerně smrdět jako šeřík/levandule) jednou kdysi jsem měla krásnou

vtip
Nováček 4 příspěvky 26.10.15 06:38

Nejlepší růži mají na Cesta přírody pod názvem Růže absolue, je to koncentrát, stačí i to malé balení dát pár kapiček (kapátko je součástí) do kvalitního oleje (mandlový, jojobový,…).

Myslím že tam mají i kvalitní parfémy, ale já mám tohle a je to pravá růže a žádná chemie - stejně jako byla ta z Bulharska. Myslím že dodnes ji vyrábí a dá se koupit.

Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Veronikaa84
Nováček 20 příspěvků 30.10.15 00:38
žádnej šit!

dostala jsem k narozkám roses et reines locitane…je syta,plna,tez­ka,uzasna jak esencialni olej a bodejt by ne kdyz stala 1500 oproti rocheru co stoji 350 a je fakt ze jeho ruze stoji za dve veci

vtip
Nováček 4 příspěvky 01.11.15 08:10
Chloe Love

Já nedám dopustit na Chloe Love :srdce: :) Je delikátní, pudrová, originální, žádná tuctová květinovka. Snad proto se nelíbí každému. Někdo ji miluje, jiný ji nemůže ani cítit, ale za zkoušku stojí.
Jemnější, novější a dražší je Chlo Love Florale - krásná, jemná, víc dívčí :kytka: ;)

Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Al
Znalkyně 332 příspěvků 14.01.16 10:25

Pro mně je zatím nejhezčí růže v Banafsaj Oil (Syed Junaid Alam).

Na poličce 14 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy

Veronikaa84
Nováček 20 příspěvků 14.01.16 13:22

jako chloe rose smrdí jak bolavá noha…takže celkově nevím to mám čekat od značky chloe!

aprazanda
Nevyléčitelná závislačka 1068 příspěvků 14.01.16 13:28
@Veronikaa84 píše:
jako chloe rose smrdí jak bolavá noha…takže celkově nevím to mám čekat od značky chloe!

Můžu tě jako zdravotník ujistit, že bolavá noha smrdí rozhodně neporovnatelně jinak :lol: , ale chápu, co jsi chtěla říct - prostě Ti Chloe roce nevoní…

Na poličce 58 parfémů 8 miniatur 20 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 31 parfémů

Veronikaa84
Nováček 20 příspěvků 14.01.16 13:32
rose jako růže

k tý klasický mýdlový jsem ještě nikdy nečuchala,klidně může být lepší. Nejúžasnější je yves rocher šeřík a třešeň, škoda že vydrží jen pár hodin,v práci se musím furt polejvat

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist