RYOR

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 31.03.10 08:22
RYOR

Obchod zde: http://eshop.ryor.cz/…-nabidka.htm

Kdysi jako studentka jsem si od nich kupovala krém, když začínali. Byl levný a dobrý. Díky inz. kosmetiky0 jsem s údivem zjistila, jak širokou nabídku dnes nabízejí. S čím máte dobré zkušenosti? Co můžete doporučit? :bang:

A zde ještě článek o majitelce, velmi ji obdivuji: http://www.kafe.cz/…re-vypadat/k … -3066.aspx

Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 51 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 31.03.10 09:26

Čteš mi myšlenky :idea: Taky jsem kdysi, možná před deseti lety používala Ryor. Zkoušela jsem kde co, teď momentálně jsem uvažovala o Biodermě, ale ty ceny :roll: Když si natřu obličej, krk a dekolt, je krém hned pryč. Vyrovnávám to levným, ale dobrým Barekolem a uvažuju o nějaké střední cestě a napadl mě Ryor.

Ráda podpořím českou firmu.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

Evelina
Nevyléčitelná závislačka 1565 příspěvků 31.03.10 10:09

Za sebe můžu doporučit Ryor matující krém. Stojí cca 80,– a za ty peníze je super. A pak ještě gel na celulitidu, je taky fajn.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Lalaith
sv. Parfema z Kecálburgu 3078 příspěvků 31.03.10 15:10

Za ty ceny je to vážně dobrá kosmetika (to Barekol teda taky, jak někdo zmínil, ale je hůř k sehnání) Matující krém s mořskou řasou mám taky, je moc fajn - i pod makeup… ale ještě bych chtěla vyzkoušet něco „hutněšího“ - spíš na sušší pleť na noc - máte něco ověřeného? Teď po zimě mám suchou pleť, šupinky, někde se i olupuje :( :(

měla jsem ještě pleťovou vodu tuším s bazalkou? na citlivou pleť a moc mě nenadchla - byla jsem po ní taková ulepená, divný pocit - radši mám růžovou Alverde…

Na poličce 12 parfémů 9 miniatur 2 odstřiky 50 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 31.03.10 16:03

Sprchová pěna s tělovým mlékem a amarantovým olejem+Tělové mléko s amarantovým olejem pro citlivou :arrow: hezká vůně a konzistence

Antiakné roll-on na problematickou pleť :arrow: stojí pár korun a pomáhá

Pleťová maska s mořskými řasami :arrow: příjemná maska,koupila jsem jí vlastně omylem(zmátlo mě to balení,které vypadá jako krém :) )

Dvoufázová odličovací emulze :arrow: obsahuje olej a to mi moc nesedí :conf:

Na poličce 10 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 111 vzorků V tužebníku 0 parfémů

kosmetika0
Znalkyně 359 příspěvků 31.03.10 17:25

Já jsme teď moc spokojená s tou novou Bio Care řadou :wink: Mám denní i noční krém, je bez chemie a krásně voní po citrusu :D Ten denní hezky zmatňuje, noční je výživnější.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 31.03.10 18:35

Lákalo by mě objednat, ale zase to poštovné…! Jako vždy se to prodraží. Zítra razím do města a zjistím, co z jejich nabídky nabízejí.

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 31.03.10 21:51

Krém s morskou riasou a krém s ovocnými kyselinami mám v kúpeľňovej skrinke, kúpila som ich pred mesiacom na výstave kozmetiky, zatiaľ som sa k nim nedostala a pravdu povediac, zázraky ani nečakám. Bodaj by ma príjemne prekvapili :wink:

Dvojfázový odličovač očného make-upu nesedel ani mne.

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Evelina
Nevyléčitelná závislačka 1565 příspěvků 31.03.10 22:17
evik77 píše:
Lákalo by mě objednat, ale zase to poštovné…! Jako vždy se to prodraží. Zítra razím do města a zjistím, co z jejich nabídky nabízejí.

U nás mají velký výběr v Rossmanovi a v Tetě, tam mají snad úplně všecky výrobky. Něco málo mají i ve Schleckeru.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Uživatel je onlinejerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 31.03.10 22:49
Lalaith píše:
Za ty ceny je to vážně dobrá kosmetika (to Barekol teda taky, jak někdo zmínil, ale je hůř k sehnání)

Omlouvám se za :ot: , ale Barekol má i internetový obchod. Spolehlivý a bezvadně vedený ( manželkou majitele).

http://www.barekol.cz/index.php

Ale abych nebyla :ot: - používám dvousložkovou odličovací emulzi Ryor a odličovací grepovou nebo arnikovou řadu (různě je prostřídávám). A občas oční krém. A leccos jiného - v Praze mají firemní prodejnu na Národní třídě v pasáži Metro a málokdy odejdu s prázdnou :oops: . A docela dobrý výběr Ryoru má drogerie PEMI na Palmovce a Olšanském náměstí (a na Ryor mívají docela často zajímavé akční slevy).

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 31.03.10 23:10

souhlas-Barekol má kvalitní přípravky za lidové ceny,již jsem v e-shopu objednávala.
Dermacur 3 krém,Měsíčkový krém a Violkový krém a myslím,že ještě nějaké bylinné mazání na bolest svalů.

Na poličce 10 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 111 vzorků V tužebníku 0 parfémů

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 01.04.10 21:12

Co tyto?

http://eshop.ryor.cz/…/aktivni-kre … -pleti.htm

http://eshop.ryor.cz/…ceramidy.htm

http://eshop.ryor.cz/…/krem-s-fyto … u-plet.htm

kosmetika0
Znalkyně 359 příspěvků 02.04.10 20:04

Eviku, já zkoušela akorád ten prostřední, s ceramidy, ale byla jsem z něj ulepená, tak jsem ho dala mamce, a ta je z něj nadšená :D

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Roza
Parfémová maniačka 897 příspěvků 02.04.10 22:22

Mám sérum s kaviárem a kaviárovou masku. Jsem spokojená, akorát sérum vzhledem ke své velikosti je skoro hned fuč. Objednávala jsem na stránkách výrobce a pooštovné jsem měla zdarma (po dosažení určité částky za zboží).

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 15 vzorků V tužebníku 1 parfém

Arome Jindra
Učednice 82 příspěvků 05.04.10 18:03

Kupuji už hodně let mamince Noční krém Ryor s koenzymem Q10,protože si pochvaluje,že jako jeden z mála (v nižší cenové relaci) jí vyhovuje na suchou pleť. Jelikož i má pleť začala vyžadovat mastnější krém, rozhodla jsem se po zn.Garnier,Do­liva,Oriflame vyzkoušet tento Ryor a jsem hodně spokojená.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist