RYOR

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 31.03.10 08:22
RYOR

Obchod zde: http://eshop.ryor.cz/…-nabidka.htm

Kdysi jako studentka jsem si od nich kupovala krém, když začínali. Byl levný a dobrý. Díky inz. kosmetiky0 jsem s údivem zjistila, jak širokou nabídku dnes nabízejí. S čím máte dobré zkušenosti? Co můžete doporučit? :bang:

A zde ještě článek o majitelce, velmi ji obdivuji: http://www.kafe.cz/…re-vypadat/k … -3066.aspx

Na poličce 20 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 47 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4049 příspěvků 31.03.10 09:26

Čteš mi myšlenky :idea: Taky jsem kdysi, možná před deseti lety používala Ryor. Zkoušela jsem kde co, teď momentálně jsem uvažovala o Biodermě, ale ty ceny :roll: Když si natřu obličej, krk a dekolt, je krém hned pryč. Vyrovnávám to levným, ale dobrým Barekolem a uvažuju o nějaké střední cestě a napadl mě Ryor.

Ráda podpořím českou firmu.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

Evelina
Nevyléčitelná závislačka 1565 příspěvků 31.03.10 10:09

Za sebe můžu doporučit Ryor matující krém. Stojí cca 80,– a za ty peníze je super. A pak ještě gel na celulitidu, je taky fajn.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Lalaith
sv. Parfema z Kecálburgu 3093 příspěvků 31.03.10 15:10

Za ty ceny je to vážně dobrá kosmetika (to Barekol teda taky, jak někdo zmínil, ale je hůř k sehnání) Matující krém s mořskou řasou mám taky, je moc fajn - i pod makeup… ale ještě bych chtěla vyzkoušet něco „hutněšího“ - spíš na sušší pleť na noc - máte něco ověřeného? Teď po zimě mám suchou pleť, šupinky, někde se i olupuje :( :(

měla jsem ještě pleťovou vodu tuším s bazalkou? na citlivou pleť a moc mě nenadchla - byla jsem po ní taková ulepená, divný pocit - radši mám růžovou Alverde…

Na poličce 15 parfémů 9 miniatur 2 odstřiky 50 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 31.03.10 16:03

Sprchová pěna s tělovým mlékem a amarantovým olejem+Tělové mléko s amarantovým olejem pro citlivou :arrow: hezká vůně a konzistence

Antiakné roll-on na problematickou pleť :arrow: stojí pár korun a pomáhá

Pleťová maska s mořskými řasami :arrow: příjemná maska,koupila jsem jí vlastně omylem(zmátlo mě to balení,které vypadá jako krém :) )

Dvoufázová odličovací emulze :arrow: obsahuje olej a to mi moc nesedí :conf:

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 111 vzorků V tužebníku 0 parfémů

kosmetika0
Znalkyně 359 příspěvků 31.03.10 17:25

Já jsme teď moc spokojená s tou novou Bio Care řadou :wink: Mám denní i noční krém, je bez chemie a krásně voní po citrusu :D Ten denní hezky zmatňuje, noční je výživnější.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 31.03.10 18:35

Lákalo by mě objednat, ale zase to poštovné…! Jako vždy se to prodraží. Zítra razím do města a zjistím, co z jejich nabídky nabízejí.

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 31.03.10 21:51

Krém s morskou riasou a krém s ovocnými kyselinami mám v kúpeľňovej skrinke, kúpila som ich pred mesiacom na výstave kozmetiky, zatiaľ som sa k nim nedostala a pravdu povediac, zázraky ani nečakám. Bodaj by ma príjemne prekvapili :wink:

Dvojfázový odličovač očného make-upu nesedel ani mne.

Na poličce 24 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Evelina
Nevyléčitelná závislačka 1565 příspěvků 31.03.10 22:17
evik77 píše:
Lákalo by mě objednat, ale zase to poštovné…! Jako vždy se to prodraží. Zítra razím do města a zjistím, co z jejich nabídky nabízejí.

U nás mají velký výběr v Rossmanovi a v Tetě, tam mají snad úplně všecky výrobky. Něco málo mají i ve Schleckeru.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 6 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 31.03.10 22:49
Lalaith píše:
Za ty ceny je to vážně dobrá kosmetika (to Barekol teda taky, jak někdo zmínil, ale je hůř k sehnání)

Omlouvám se za :ot: , ale Barekol má i internetový obchod. Spolehlivý a bezvadně vedený ( manželkou majitele).

http://www.barekol.cz/index.php

Ale abych nebyla :ot: - používám dvousložkovou odličovací emulzi Ryor a odličovací grepovou nebo arnikovou řadu (různě je prostřídávám). A občas oční krém. A leccos jiného - v Praze mají firemní prodejnu na Národní třídě v pasáži Metro a málokdy odejdu s prázdnou :oops: . A docela dobrý výběr Ryoru má drogerie PEMI na Palmovce a Olšanském náměstí (a na Ryor mívají docela často zajímavé akční slevy).

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 12 odstřiků 102 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 31.03.10 23:10

souhlas-Barekol má kvalitní přípravky za lidové ceny,již jsem v e-shopu objednávala.
Dermacur 3 krém,Měsíčkový krém a Violkový krém a myslím,že ještě nějaké bylinné mazání na bolest svalů.

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 111 vzorků V tužebníku 0 parfémů

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 01.04.10 21:12

Co tyto?

http://eshop.ryor.cz/…/aktivni-kre … -pleti.htm

http://eshop.ryor.cz/…ceramidy.htm

http://eshop.ryor.cz/…/krem-s-fyto … u-plet.htm

kosmetika0
Znalkyně 359 příspěvků 02.04.10 20:04

Eviku, já zkoušela akorád ten prostřední, s ceramidy, ale byla jsem z něj ulepená, tak jsem ho dala mamce, a ta je z něj nadšená :D

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Roza
Parfémová maniačka 898 příspěvků 02.04.10 22:22

Mám sérum s kaviárem a kaviárovou masku. Jsem spokojená, akorát sérum vzhledem ke své velikosti je skoro hned fuč. Objednávala jsem na stránkách výrobce a pooštovné jsem měla zdarma (po dosažení určité částky za zboží).

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 15 vzorků V tužebníku 1 parfém

Arome Jindra
Učednice 82 příspěvků 05.04.10 18:03

Kupuji už hodně let mamince Noční krém Ryor s koenzymem Q10,protože si pochvaluje,že jako jeden z mála (v nižší cenové relaci) jí vyhovuje na suchou pleť. Jelikož i má pleť začala vyžadovat mastnější krém, rozhodla jsem se po zn.Garnier,Do­liva,Oriflame vyzkoušet tento Ryor a jsem hodně spokojená.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist