Rzdíl mezi deodorantem s rozprašovačem a toaletní vodou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ProBoo
Učednice 77 příspěvků 12.08.14 11:26
Rzdíl mezi deodorantem s rozprašovačem a toaletní vodou

Ahoj, všechny zdravím a doufám, že mi někdo pomůže objasnit, jak to vlastně je. Vím, jaký je rozdíl mezi parfémem, parfémovou vodou a toaletní vodou. Ale jaký je rozdíl mezi deodorantem v rozprašovači napr. Puma Flowing (75 ml za cca 300 Kč) a Puma Flowing toaletní vodou (20 ml za cca 260 Kč?) Je tu zřejmě také rozdíl v poměru „vonných složek“, že? :) Nevíte, jak velký? Dá se ten „deodorant“ přirovnat např. ke kolínské vodě? Děkuji

Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 8 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

paní Nos
Učednice 202 příspěvků 12.08.14 18:35

Ano ten rozdíl tam stále je, i když je deodorant o něco dražší, je to stále deo, jen je ho objemově hodně, proto ta cena a asi i proto, že je ve skle a za to si připlatíš. Toaletka je levnější jen pro to, že je jí málo, ale určitě je silnější a déle vydrží vonět, než ten deo. Prostě jen ty nejmenší flakónky nejsou cenově výhodné. ;)

Na poličce 13 parfémů 9 miniatur 13 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 20 parfémů

ProBoo
Učednice 77 příspěvků 12.08.14 18:37

Tak musím říct, že jsem si dnes nastříkala na levé zápěstí tu toaletku a na pravé ten deo sprej. A docela překvapení. Ten deo sprej je ještě trochu cítit. Ta toaletka ne:( nechápu

Theaa
Parfémová maniačka 523 příspěvků 12.08.14 19:22

@ProBoo

Já zase nechápu, že kvůli takovým prkotinám, musíš zakládat tolik nových témat. :
Jakoby by nestačilo, se zeptat v některém vlákně.

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 12.08.14 19:27

@ProBoo: toto téma patří spíš do fóra Pro začátečníky stejně jako tvůj druhý dotaz, přesunu ho tam.

@Theaa: Založila dvě, ne „tolik“, a není potřeba po ní hned vyjíždět. Šlo to slušně.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

ProBoo
Učednice 77 příspěvků 12.08.14 19:33

Ada: děkuji, bohužel jsem si toho poprvé nevšimla, až podruhé.

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist