Rzdíl mezi deodorantem s rozprašovačem a toaletní vodou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ProBoo
Učednice 77 příspěvků 12.08.14 11:26
Rzdíl mezi deodorantem s rozprašovačem a toaletní vodou

Ahoj, všechny zdravím a doufám, že mi někdo pomůže objasnit, jak to vlastně je. Vím, jaký je rozdíl mezi parfémem, parfémovou vodou a toaletní vodou. Ale jaký je rozdíl mezi deodorantem v rozprašovači napr. Puma Flowing (75 ml za cca 300 Kč) a Puma Flowing toaletní vodou (20 ml za cca 260 Kč?) Je tu zřejmě také rozdíl v poměru „vonných složek“, že? :) Nevíte, jak velký? Dá se ten „deodorant“ přirovnat např. ke kolínské vodě? Děkuji

Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 8 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

paní Nos
Učednice 184 příspěvků 12.08.14 18:35

Ano ten rozdíl tam stále je, i když je deodorant o něco dražší, je to stále deo, jen je ho objemově hodně, proto ta cena a asi i proto, že je ve skle a za to si připlatíš. Toaletka je levnější jen pro to, že je jí málo, ale určitě je silnější a déle vydrží vonět, než ten deo. Prostě jen ty nejmenší flakónky nejsou cenově výhodné. ;)

Na poličce 11 parfémů 9 miniatur 12 odstřiků 3 vzorků V tužebníku 20 parfémů

ProBoo
Učednice 77 příspěvků 12.08.14 18:37

Tak musím říct, že jsem si dnes nastříkala na levé zápěstí tu toaletku a na pravé ten deo sprej. A docela překvapení. Ten deo sprej je ještě trochu cítit. Ta toaletka ne:( nechápu

Theaa
Parfémová maniačka 521 příspěvků 12.08.14 19:22

@ProBoo

Já zase nechápu, že kvůli takovým prkotinám, musíš zakládat tolik nových témat. :
Jakoby by nestačilo, se zeptat v některém vlákně.

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 12.08.14 19:27

@ProBoo: toto téma patří spíš do fóra Pro začátečníky stejně jako tvůj druhý dotaz, přesunu ho tam.

@Theaa: Založila dvě, ne „tolik“, a není potřeba po ní hned vyjíždět. Šlo to slušně.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

ProBoo
Učednice 77 příspěvků 12.08.14 19:33

Ada: děkuji, bohužel jsem si toho poprvé nevšimla, až podruhé.

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist