S čím na sebe vychádzate na lov?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

filmagor
Učednice 58 příspěvků 02.01.11 20:48
S čím na sebe vychádzate na lov?

Tak páni, pochváľte sa a poraďte. S čím sa polejete pred tým, než vyjdete von flirtovať?
Mať viac vôní, tak prispejem aj ja, ale keďže som voňavý začiatočník a vlastním len dve, tak
vyberem tú, ktorú si na seba dávam radšej: Opium.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 02.01.11 21:06

já flirtovat zrovna nevyrážím, ale co jsem si všiml tak obecně, nejvíc mi druhé pohlaví chválilo Tsar od VCA :wink: - jenže já stejně nosím to co chci já a ne to, co se na mně nejvíc líbí okolí :lol:

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 02.01.11 22:01

když má dojít na lámání chleba, nikdy se nevoním. maximálně malinko na oblečení. televize a voňafky jsou největší zabijáci sexu 8)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 02.01.11 23:13

No tak to je luxusní téma, hoši!! Doufám, že mi ujasníte, co manželovi odstranit z poličky (ještě chvilku bych si ho chtěla zachovat).

Na poličce 1 parfém 32 miniatur 28 odstřiků 107 vzorků V tužebníku 253 parfémů

Smidlik
Nevyléčitelná závislačka 1643 příspěvků 02.01.11 23:46

Navoněný chlap má u mě velké PLUS, ale líbí se mi decentní a svěží vůně. Opium by mě obávám se dokonale odradilo :conf:

Na poličce 90 parfémů 8 miniatur 27 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 6 parfémů

starfleet
Znalkyně 281 příspěvků 03.01.11 09:48

To je právě ono - univerzální recept (vůně) na všechny ženský neexistuje :mrgreen: Je to samozřejmě v tomhle případě především o tom, co se líbí jim, nikoliv pouze samotnému nositeli :wink:

Mívám ale tendence si brát spíš něco do sladka (na to většinou při ploužáku inkasuju nějaký kompliment :wink: ) a ne vyloženou oldschool klasiku… Takže Quorum většinou nechávám doma (pokud nechci být za „drsňáka“ a neřešim to :mrgreen: ) Právě tak třeba Habit Rouge na to asi taky nebude to pravý :D Že by člověk narazil na členku arome.cz s vytříbeným nosem je přeci jen malá pravděpodobnost :lol:

Na poličce 43 parfémů 8 miniatur 2 odstřiky 28 vzorků V tužebníku 1 parfém

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 03.01.11 10:15
filmagor píše: , tak
vyberem tú, ktorú si na seba dávam radšej: Opium.

Jo jo pánové vonící Opiem jsou prostě „úžasní“ :P

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Leisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 03.01.11 12:15

Nemůžu říct, že by mě brala nějaká konkrétní vůně univerzálně na každým chlapovi.
Když mě nějakej okouzlí, tak celou osobností - takže pokud má na sobě vůni, která k němu fakt sedí, je to to ono (a když by teda ještě bylo na výběr, dávám přednost spíš kořenitejm a drsnějším vůním,zrovna Quorum a Habit Rouge na chlapovi, kterej je umí nosit, jsou úplně boží; sportovní vodičky se mi většinou nelíběj - ale občas na někom jsou krásný i ty)

Na poličce 53 parfémů 8 miniatur 14 odstřiků 68 vzorků V tužebníku 10 parfémů

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 03.01.11 12:41

Mně se teda na chlapech bezkonkurenčně líbí Terre d'Hermès

- to by snad mohl mít ten chlap i hrb na zádech a šilhat, a budou se mi podlamovat kolena :mrgreen: … nedávaj woni do toho nějaký ty feromóny? :conf:

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 03.01.11 12:45
Leisha píše:
Nemůžu říct, že by mě brala nějaká konkrétní vůně univerzálně na každým chlapovi.
Když mě nějakej okouzlí, tak celou osobností - takže pokud má na sobě vůni, která k němu fakt sedí, je to to ono (a když by teda ještě bylo na výběr, dávám přednost spíš kořenitejm a drsnějším vůním,zrovna Quorum a Habit Rouge na chlapovi, kterej je umí nosit, jsou úplně boží; sportovní vodičky se mi většinou nelíběj - ale občas na někom jsou krásný i ty)

+1

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

starfleet
Znalkyně 281 příspěvků 03.01.11 13:19
Leisha píše:

To jsi právě v rámci tý běžný „mainstreamový“ společnosti (nikoliv asi tohoto fóra :) ) jedna z výjimek :wink:

Navíc třeba právě HR si nechávám spíš na lepší (slavnostnější) příležitosti, než na páteční večery někde v klubu. I když ho taky někdy nosím do práce :D

veronika.sk
sv. Parfema z Kecálburgu 3185 příspěvků 03.01.11 13:46

Tak pro mě by právě chlap navoneny Opiem nebo Quorum právě byl to pravý. Nohy se mi podlamují když jde o harmonickou kombinaci muže a Chanelu por Homme. Taky žádná vodička :mrgreen:

Na poličce 60 parfémů 7 miniatur 38 odstřiků 336 vzorků V tužebníku 36 parfémů

filmagor
Učednice 58 příspěvků 03.01.11 15:08
Smidlik píše:
Navoněný chlap má u mě velké PLUS, ale líbí se mi decentní a svěží vůně. Opium by mě obávám se dokonale odradilo :conf:

Ono to ale v týchto zimných mesiacoch na večerných prechádzkach má svoje čaro.
Opakom úspechu by bol asi nositeľ Opia v prehriatom bare zaplnenom ľuďmi a cigaretovým dymom.

derad píše:
když má dojít na lámání chleba, nikdy se nevoním. maximálně malinko na oblečení. televize a voňafky jsou největší zabijáci sexu 8)

Tvoj názor „vôňa je zabiják sexu“ som už dávnejšie prezentoval svojej spolužiačke a tu je útržok z nášho rozhovoru:
ja-„čítal som názor, že vôňa je najväčší zabijak sexu“
ona-„prečo?“
ja-„pretože vraj vôňu čistej pokožky nič nenahradí“
ona-„to je možno pravda, ale taká zmyslná vôňa. hmmmm“

Čiže je to dosť subjektívne. A to je na vôňach krásne. :wink:

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 2 parfémy

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 03.01.11 15:27

vuni ciste pokozky? Podle me je to cerstvej pot, co rozdmycha vasen a chtic.
Sama jsem vypozorovala, ze kdyz ma chlap nejakej ten deodorant, tak mi sice treba voni, ale kdyz ucitim trosku toho potu, -alespon tedy v posteli, tak z toho silim :)

(predpokladam, ze gayove to tak budou mit taky, ne li silnejsi)

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

starfleet
Znalkyně 281 příspěvků 03.01.11 15:34
Tigra píše:
No tak to je luxusní téma, hoši!! Doufám, že mi ujasníte, co manželovi odstranit z poličky (ještě chvilku bych si ho chtěla zachovat).

Téma se evidentně opravdu ujalo :mrgreen:

Takže abychom udělali na základě předchozí diskuze takový mezishrnutí - odstraň mu z poličky prozatím vůně typu Opium/Quorum/Habit Rouge :wink:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist