S čím na sebe vychádzate na lov?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

filmagor
Učednice 58 příspěvků 02.01.11 20:48
S čím na sebe vychádzate na lov?

Tak páni, pochváľte sa a poraďte. S čím sa polejete pred tým, než vyjdete von flirtovať?
Mať viac vôní, tak prispejem aj ja, ale keďže som voňavý začiatočník a vlastním len dve, tak
vyberem tú, ktorú si na seba dávam radšej: Opium.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 02.01.11 21:06

já flirtovat zrovna nevyrážím, ale co jsem si všiml tak obecně, nejvíc mi druhé pohlaví chválilo Tsar od VCA :wink: - jenže já stejně nosím to co chci já a ne to, co se na mně nejvíc líbí okolí :lol:

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 02.01.11 22:01

když má dojít na lámání chleba, nikdy se nevoním. maximálně malinko na oblečení. televize a voňafky jsou největší zabijáci sexu 8)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 02.01.11 23:13

No tak to je luxusní téma, hoši!! Doufám, že mi ujasníte, co manželovi odstranit z poličky (ještě chvilku bych si ho chtěla zachovat).

Na poličce 1 parfém 32 miniatur 28 odstřiků 107 vzorků V tužebníku 253 parfémů

Smidlik
Nevyléčitelná závislačka 1646 příspěvků 02.01.11 23:46

Navoněný chlap má u mě velké PLUS, ale líbí se mi decentní a svěží vůně. Opium by mě obávám se dokonale odradilo :conf:

Na poličce 92 parfémů 8 miniatur 27 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 7 parfémů

starfleet
Znalkyně 281 příspěvků 03.01.11 09:48

To je právě ono - univerzální recept (vůně) na všechny ženský neexistuje :mrgreen: Je to samozřejmě v tomhle případě především o tom, co se líbí jim, nikoliv pouze samotnému nositeli :wink:

Mívám ale tendence si brát spíš něco do sladka (na to většinou při ploužáku inkasuju nějaký kompliment :wink: ) a ne vyloženou oldschool klasiku… Takže Quorum většinou nechávám doma (pokud nechci být za „drsňáka“ a neřešim to :mrgreen: ) Právě tak třeba Habit Rouge na to asi taky nebude to pravý :D Že by člověk narazil na členku arome.cz s vytříbeným nosem je přeci jen malá pravděpodobnost :lol:

Na poličce 43 parfémů 8 miniatur 2 odstřiky 28 vzorků V tužebníku 1 parfém

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 03.01.11 10:15
filmagor píše: , tak
vyberem tú, ktorú si na seba dávam radšej: Opium.

Jo jo pánové vonící Opiem jsou prostě „úžasní“ :P

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 24 parfémů

Leisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 03.01.11 12:15

Nemůžu říct, že by mě brala nějaká konkrétní vůně univerzálně na každým chlapovi.
Když mě nějakej okouzlí, tak celou osobností - takže pokud má na sobě vůni, která k němu fakt sedí, je to to ono (a když by teda ještě bylo na výběr, dávám přednost spíš kořenitejm a drsnějším vůním,zrovna Quorum a Habit Rouge na chlapovi, kterej je umí nosit, jsou úplně boží; sportovní vodičky se mi většinou nelíběj - ale občas na někom jsou krásný i ty)

Na poličce 53 parfémů 8 miniatur 14 odstřiků 68 vzorků V tužebníku 10 parfémů

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 03.01.11 12:41

Mně se teda na chlapech bezkonkurenčně líbí Terre d'Hermès

- to by snad mohl mít ten chlap i hrb na zádech a šilhat, a budou se mi podlamovat kolena :mrgreen: … nedávaj woni do toho nějaký ty feromóny? :conf:

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 03.01.11 12:45
Leisha píše:
Nemůžu říct, že by mě brala nějaká konkrétní vůně univerzálně na každým chlapovi.
Když mě nějakej okouzlí, tak celou osobností - takže pokud má na sobě vůni, která k němu fakt sedí, je to to ono (a když by teda ještě bylo na výběr, dávám přednost spíš kořenitejm a drsnějším vůním,zrovna Quorum a Habit Rouge na chlapovi, kterej je umí nosit, jsou úplně boží; sportovní vodičky se mi většinou nelíběj - ale občas na někom jsou krásný i ty)

+1

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

starfleet
Znalkyně 281 příspěvků 03.01.11 13:19
Leisha píše:

To jsi právě v rámci tý běžný „mainstreamový“ společnosti (nikoliv asi tohoto fóra :) ) jedna z výjimek :wink:

Navíc třeba právě HR si nechávám spíš na lepší (slavnostnější) příležitosti, než na páteční večery někde v klubu. I když ho taky někdy nosím do práce :D

veronika.sk
sv. Parfema z Kecálburgu 3185 příspěvků 03.01.11 13:46

Tak pro mě by právě chlap navoneny Opiem nebo Quorum právě byl to pravý. Nohy se mi podlamují když jde o harmonickou kombinaci muže a Chanelu por Homme. Taky žádná vodička :mrgreen:

Na poličce 60 parfémů 7 miniatur 38 odstřiků 337 vzorků V tužebníku 36 parfémů

filmagor
Učednice 58 příspěvků 03.01.11 15:08
Smidlik píše:
Navoněný chlap má u mě velké PLUS, ale líbí se mi decentní a svěží vůně. Opium by mě obávám se dokonale odradilo :conf:

Ono to ale v týchto zimných mesiacoch na večerných prechádzkach má svoje čaro.
Opakom úspechu by bol asi nositeľ Opia v prehriatom bare zaplnenom ľuďmi a cigaretovým dymom.

derad píše:
když má dojít na lámání chleba, nikdy se nevoním. maximálně malinko na oblečení. televize a voňafky jsou největší zabijáci sexu 8)

Tvoj názor „vôňa je zabiják sexu“ som už dávnejšie prezentoval svojej spolužiačke a tu je útržok z nášho rozhovoru:
ja-„čítal som názor, že vôňa je najväčší zabijak sexu“
ona-„prečo?“
ja-„pretože vraj vôňu čistej pokožky nič nenahradí“
ona-„to je možno pravda, ale taká zmyslná vôňa. hmmmm“

Čiže je to dosť subjektívne. A to je na vôňach krásne. :wink:

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 2 parfémy

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4120 příspěvků 03.01.11 15:27

vuni ciste pokozky? Podle me je to cerstvej pot, co rozdmycha vasen a chtic.
Sama jsem vypozorovala, ze kdyz ma chlap nejakej ten deodorant, tak mi sice treba voni, ale kdyz ucitim trosku toho potu, -alespon tedy v posteli, tak z toho silim :)

(predpokladam, ze gayove to tak budou mit taky, ne li silnejsi)

Na poličce 132 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

starfleet
Znalkyně 281 příspěvků 03.01.11 15:34
Tigra píše:
No tak to je luxusní téma, hoši!! Doufám, že mi ujasníte, co manželovi odstranit z poličky (ještě chvilku bych si ho chtěla zachovat).

Téma se evidentně opravdu ujalo :mrgreen:

Takže abychom udělali na základě předchozí diskuze takový mezishrnutí - odstraň mu z poličky prozatím vůně typu Opium/Quorum/Habit Rouge :wink:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist