S čím si dáte repete

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 24006 příspěvků 24.08.09 18:54
S čím si dáte repete

Máte takové vůně? Bez kterých se neobejdete, byť po nich sáhnete třeba pouze příležitostně? :D

Pro mě je to jednoznačně například Euphoria. Měla jsem ji s sebou na dovolené a tam se do ní doslova zamilovala. Bude mi vždy připomínat krásné hradní prostředí, ve kterém jsem se mohla neomezeně pohybovat po celou dobu. A navíc, působí na mě i jaksi … ehm … afrodisiakálně. :oops:

Na poličce 61 parfémů 0 miniatur 21 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 24 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 22 Další »
Reakce:

Janka
Parfémová maniačka 800 příspěvků 24.08.09 19:06

Tak já se takhle zamilovala do Jasmin noir - dostanu ho od sestry k narozkám, už jsme domluvené :wink: …a rovnou 100ml. Je to nádherná, smyslná vůně, druhou takovou neznám

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6634 příspěvků 24.08.09 19:08

Z těch vůní, co mám si repete určitě dám s Cuir Belugou a 31 RC. Nějak si představuju, že je budu nosit už pořád. :D Ale určitě cestou do důchodu ještě nějakou takovou najdu. 8)

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 24.08.09 19:09
Dalia píše:
Máte takové vůně? Bez kterých se neobejdete, byť po nich sáhnete třeba pouze příležitostně? :DPro mě je to jednoznačně například Euphoria. Měla jsem ji s sebou na dovolené a tam se do ní doslova zamilovala. Bude mi vždy připomínat krásné hradní prostředí, ve kterém jsem se mohla neomezeně pohybovat po celou dobu. A navíc, působí na mě i jaksi … ehm … afrodisiakálně. :oops:

Euphoria mi dělá taky, pamatuju si už když jsem ji poprvé očichávala na stránce v časopise, úplně ve mně zatrnulo :)

Zatím je takovou vůní pro mne Covet a Safari, žádnou jinou jsem nekupovala dvakrát. Ale taky mi skoro nic nedošlo.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

manolia
sv. Parfema z Kecálburgu 5227 příspěvků 24.08.09 19:10

Já rozhodně Fracas,pokud někde nezhřeším a nekoupím ehm čistý parfém :oops:

Na poličce 13 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 3 parfémy

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 24.08.09 19:11

Dunhill for Men, mám už tu dokonce kromě načatého koupený jeden ještě nerozbalený do zásoby

:)
Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 24.08.09 19:12

…viz moje polička…

• některé vůně podruhé, potřetí…
  • bez nich to prostě nejde!… 8)
Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 24.08.09 19:12

jaj to je nějaký velký :D :lol:

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 26541 příspěvků 24.08.09 19:19

Zajisté „staré guerlainy“ (L´Heure Bleue, Vol de Nuit, Mitsouko, Nahéma, Shalimar) … a Magie Noire vintage … to je parfémový základ už dlouho a nejspíš nadosmrti :D a kdyby nebyly doma, po ruce, byla bych nesvá :D

Jinak už to vidím na opakování Iris Ganache, Attrape Coeur, Bois des Iles, Chergui … :oops:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 24.08.09 19:30
FlirtBoy píše:
jaj to je nějaký velký :D :lol:

Asi je to velké balení :lol: :lol:  :lol:

Na poličce 48 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Luna
sv. Parfema z Kecálburgu 2656 příspěvků 24.08.09 19:56
domenica píše:
Zajisté „staré guerlainy“ (L´Heure Bleue, Vol de Nuit, Mitsouko, Nahéma, Shalimar) … a Magie Noire vintage … to je parfémový základ už dlouho a nejspíš nadosmrti :D a kdyby nebyly doma, po ruce, byla bych nesvá :DJinak už to vidím na opakování Iris Ganache, Attrape Coeur, Bois des Iles, Chergui … :oops:

S L´Heure Bleue bych si taky dala říct a kdyby se dala běžně koupit, tak si taky pořídím zásoby.
Jinak nemůžu být bez Insolence (LHB aspoň trochu připomíná a sedí mně).
Takže až mi dojde zásoba, koupím další!
Jinak to vidím na doživotní závislosti na Samsaře…

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 24.08.09 20:26

tak ja urcite s Addictem a L´instant magicem, mozna i s L´instantem .. kdybych mela vybrat dve (tri) vune do zebricku, byly by to tyhle

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 24006 příspěvků 24.08.09 21:04

Já si také myslím, že si dám repete s více vůněmi, než jenom s Euphorií. Jak psala Luna, možná i se Samsarou to budu mít stejné. Čekám až ke mně dorazí a pak se na ní moc ráda stanu závislá. :lol:

Jenom, aby se ty naše „závislácké“ vůně nepřestaly vyrábět! :speechless:

Na poličce 61 parfémů 0 miniatur 21 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 24 parfémů

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6634 příspěvků 24.08.09 21:10

Dalio,
nestraš. :shock: :speechless: :wink:

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 24.08.09 21:57
FlirtBoy píše:
jaj to je nějaký velký :D :lol:
Čím větší, tím lepší… 8)

Furt dokola kupuju zatím jenom Hypnotic Poison (teď mi došlo tělové mléko -musím rychle sehnat…), ale v závěsu to vidím na 31 Rue Cambon .

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 22 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist