S. T. DUPONT

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4734 příspěvků 21.06.08 19:31
S. T. DUPONT

Holky, prosím vás, která jste mi nedávno k výměně vzorku přidala i Dupont v umělohmotné lékovce, který Dupont to byl, je napsáno pouze Dupont. Já ho dnes znovu zkoušela a není špatný. Je málo sladký, sušené kytky, nějaká bylinka…nějaké citrusy jsou v tom vzorku taky, teď trochu vylezly
Máte nějaké zkušenosti s touto značkou?

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Ukázat značku S.T. Dupont

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Christabella
Parfémová maniačka 820 příspěvků 23.06.08 21:34

Tady, hlásím se! :D Mám za to, že to byla vůně S.T.Dupont Femme (odstřik jsem měla od fiore): http://ada.konicky.net/…tailvune.php?…

Úplně zírám, jak na tobě vyniká, já ten odstřik zkusila jednou a vážně to se mnou praštilo a už jsem nenašla odvahu zkoušet podruhé. Pak jsem se na ni vynadávala v mikro-recenzi… Opravdu jsem cítila tolik pačuli a sladkého (tolik jak ještě nikdy v životě), až se mi motala hlava… :lol: To jsou věci. Začínám malinko litovat, že jsem ji nedala druhou šanci :idea:

Jsem ale také moc ráda, že tě zaujala, když už to s Liberté nebyla vyloženě trefa do černého :D

Na poličce 0 parfémů 54 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 23.06.08 21:52

Ze by podobny sladacek jako moje milovana Diamonds? :wink:

Na poličce 88 parfémů 50 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 25 parfémů

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 23.06.08 21:53
zdensy píše:
Holky, prosím vás, která jste mi nedávno k výměně vzorku přidala i Dupont v umělohmotné lékovce, který Dupont to byl, je napsáno pouze Dupont. Já ho dnes znovu zkoušela a není špatný. Je málo sladký, sušené kytky, nějaká bylinka…

Ahojky, tak se hlásím do příspvěčku i já :lol:

Já tam napsala jen Dupont.. Je to Dupont Signature a držák jako blázen :lol:

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Christabella
Parfémová maniačka 820 příspěvků 23.06.08 22:59

fiore: a Dupont Signature je něco jiného než Dupont Femme? Pokud ano, pak musím Adu požádat o vymazáni „recenze“, jelikož ta by v tom případě patřila úplně jinam :D

chaantal: ráda bych ti odpověděla, ale zatím nevím jak voní Diamonds - mně stále nějak uniká a když vlezu do parfumerie, tak vždy zaplácám ručky jinými vůněmi a na tuto pokaždé zapomenu - příště před výpravou si na levé zápěstí napíši fixou „Diamonds“ a bude to :)

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 23.06.08 23:04

christabella - :D tak pak pisni, jestli je tam nejaka podobnost :wink:

Na poličce 88 parfémů 50 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 25 parfémů

Christabella
Parfémová maniačka 820 příspěvků 23.06.08 23:08

chaantal: určitě - to bude jednoduché, když se tam rozplácnu, pak jsou si podobné :D

ne, dělám si legraci - v té Dupont (teď tedy ještě nevím přesně, která to vlastně byla) jsem krom té velilikanánské sladkosti a velenálože pačuli cítila na začátku takové pěkné syté řízné ovoce - to se mi líbilo. Pak se vůně rozvinula do přepačuliované a přeslazené a bylo to.
Když na to nezapomenu, pak dojmy a porovnání s Diamonds napíši :)

24.06.08 09:10
Christabella píše:
fiore: a Dupont Signature je něco jiného než Dupont Femme? Pokud ano, pak musím Adu požádat o vymazáni „recenze“, jelikož ta by v tom případě patřila úplně jinam :Dchaantal: ráda bych ti odpověděla, ale zatím nevím jak voní Diamonds - mně stále nějak uniká a když vlezu do parfumerie, tak vždy zaplácám ručky jinými vůněmi a na tuto pokaždé zapomenu - příště před výpravou si na levé zápěstí napíši fixou „Diamonds“ a bude to :)

Christabella: Tak jsem koukla na net a Signature je jiná než Femme :)

Koukla jsem i na tvojí recenzi a já bohužel jednotlivé složky nerozeznám :oops: Pravdou je ale to, že Signature stačí opravdu málo a drží vážně jako přibitá, to bylo trefné :lol:

24.06.08 09:12
chaantal píše:
Ze by podobny sladacek jako moje milovana Diamonds? :wink:

chaantal já diamonds jednou letmo zkusila na papírku, ale už si nepamatuju jak voněla :)

Christabella
Parfémová maniačka 820 příspěvků 24.06.08 10:36

Tak to je v pytli, hodnotila jsem jinou vůni :shock: …už jsem nadatlovala Adě email s prosbou o smazání a přidání Signature do databáze, tak až se k tomu dostane, nastolí v tom pořádek 8)

Touto cestou ji rovnou předem ještě jednou děkuji! :wink:

Ještě tedy k té Signature - našla jsem toto složení:

Hlava: mandarinka, tulipán, muškátový oříšek, psí víno
Srdce: magnólie, kosatec, růže, frangipani, gardenie, orchidej
Základ: palisandrové dřevo, santalové dřevo, pižmo, vanilka, ambra

Bylo velké štěstí (pro mě), že jsem odstřik zkoušela na noc (a drahý nebyl doma… i když těžko říci, možná by byl nadšen…), jelikož voní opravdu dost - přišlo mi, že i ta kapička na zápěstí byla cítit na celou ložnici - tedy je to docela „dryák“.
Začátek byl u mě pěkně výrazně ovocný (pěkně sytě, to mám ráda - asi to udělala mandarinka s psím vínem :D vážně netuším, zas tolik složky nerozluštím), ale pak bych tedy přísahala, že na mne vybafla lopata pačuli a sladkého (půjčím si Adinu lopatu, mě se tento obrat velmi líbí). A nyní koukám na složení a žádné pačuli nevidím, tak nevím z čeho se mi tak motala hlava - že by to byla lopata pižma a vanilka? - žádný expert nejsem, stále se učím :wink: . Ale abych to vtipně zakončila - nálož byla tak silná, že jsem to skoro nemohla vydržet; ale jelikož jsem chtěla zjistit i jak dlouho vydrží a jaký má konec, strčila jsem ruku pod peřinu, abych to necítila, usla jsem a ráno ruka voněla v podstatě stejně (což mne osobně moc nepotěšilo, ale alespoň jsem tedy zjistila jak dlouho vydrží :D) - nějakých 7-8 hodin voněla skoro stejně, dál nevím, už jsem ji pak umyla (vydřela z ruky :twisted: ) - tedy drží opravdu jako přibitá :D

Ano, pro mne to bylo sice šlápnutí vedle, ale i takové zkoušení mne velmi baví a doufám, že někomu má zkušenost třeba pomůže najít osobitou vůni, která drží a voní velmi dlouho a není tolik profláklá :idea:

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4734 příspěvků 24.06.08 13:59
fiore píše:
zdensy píše:
Holky, prosím vás, která jste mi nedávno k výměně vzorku přidala i Dupont v umělohmotné lékovce, který Dupont to byl, je napsáno pouze Dupont. Já ho dnes znovu zkoušela a není špatný. Je málo sladký, sušené kytky, nějaká bylinka…

Ahojky, tak se hlásím do příspvěčku i já :lol:

Já tam napsala jen Dupont.. Je to Dupont Signature a držák jako blázen :lol:

Díky, tak už vím, co mi vonělo :wink:

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5743 příspěvků 18.10.09 10:41

Nějaké další zkušenosti s touto značkou?? 8)

Na poličce 52 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

tapuz
sv. Parfema z Kecálburgu 4616 příspěvků 18.10.09 12:45

Používám Orazuli , mám ji moc ráda. Cítím z ní hlavně jasmín a hořké mandle a když začichám pořádně, tak i nějaký citrus (nejvíc mi to připadá jako pomerančová kůra a patrně i neroli - to má snad vonět hořce citrusově) a trochu vanilky. I když by se to ze složení mohlo zdát, vůně není sladká a ani časem nesládne, převládají hořké mandle. Alespoň já ji tak cítím. Není nijak křiklavá, drží se u těla, výdrž má průměrnou, občas musím přestříknout. Má moc pěkný tmavomodrý elegantní flakon.

Na poličce 197 parfémů 2 miniatury 38 odstřiků 149 vzorků V tužebníku 25 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5743 příspěvků 18.10.09 13:03

Mě láká ta Essence Pure. Vypadá to na květinovou, sladkou vůni. Vezmu ji na sleponě.. Jsem nepoučitelná :twisted: .
EDIT: Tak už je doma a překvapilo mě, jak je jemná a nerušivá. Lehounce nasládlá, zaoblená květinovka. Taková neutrální.. na doma nebo když nechci vonět výrazně.

Na poličce 52 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Aja
Učednice 153 příspěvků 13.12.09 10:54
Dupont Passenger

Na Elninu chválí vůni Dupont Passenger. Opravdu je tak pěkná?

Na poličce 13 parfémů 2 miniatury 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist