S. T. DUPONT

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4761 příspěvků 21.06.08 19:31
S. T. DUPONT

Holky, prosím vás, která jste mi nedávno k výměně vzorku přidala i Dupont v umělohmotné lékovce, který Dupont to byl, je napsáno pouze Dupont. Já ho dnes znovu zkoušela a není špatný. Je málo sladký, sušené kytky, nějaká bylinka…nějaké citrusy jsou v tom vzorku taky, teď trochu vylezly
Máte nějaké zkušenosti s touto značkou?

Na poličce 33 parfémů 3 miniatury 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Ukázat značku S.T. Dupont

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Christabella
Parfémová maniačka 820 příspěvků 23.06.08 21:34

Tady, hlásím se! :D Mám za to, že to byla vůně S.T.Dupont Femme (odstřik jsem měla od fiore): http://ada.konicky.net/…tailvune.php?…

Úplně zírám, jak na tobě vyniká, já ten odstřik zkusila jednou a vážně to se mnou praštilo a už jsem nenašla odvahu zkoušet podruhé. Pak jsem se na ni vynadávala v mikro-recenzi… Opravdu jsem cítila tolik pačuli a sladkého (tolik jak ještě nikdy v životě), až se mi motala hlava… :lol: To jsou věci. Začínám malinko litovat, že jsem ji nedala druhou šanci :idea:

Jsem ale také moc ráda, že tě zaujala, když už to s Liberté nebyla vyloženě trefa do černého :D

Na poličce 0 parfémů 54 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 23.06.08 21:52

Ze by podobny sladacek jako moje milovana Diamonds? :wink:

Na poličce 92 parfémů 51 miniatur 6 odstřiků 38 vzorků V tužebníku 36 parfémů

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 23.06.08 21:53
zdensy píše:
Holky, prosím vás, která jste mi nedávno k výměně vzorku přidala i Dupont v umělohmotné lékovce, který Dupont to byl, je napsáno pouze Dupont. Já ho dnes znovu zkoušela a není špatný. Je málo sladký, sušené kytky, nějaká bylinka…

Ahojky, tak se hlásím do příspvěčku i já :lol:

Já tam napsala jen Dupont.. Je to Dupont Signature a držák jako blázen :lol:

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Christabella
Parfémová maniačka 820 příspěvků 23.06.08 22:59

fiore: a Dupont Signature je něco jiného než Dupont Femme? Pokud ano, pak musím Adu požádat o vymazáni „recenze“, jelikož ta by v tom případě patřila úplně jinam :D

chaantal: ráda bych ti odpověděla, ale zatím nevím jak voní Diamonds - mně stále nějak uniká a když vlezu do parfumerie, tak vždy zaplácám ručky jinými vůněmi a na tuto pokaždé zapomenu - příště před výpravou si na levé zápěstí napíši fixou „Diamonds“ a bude to :)

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 23.06.08 23:04

christabella - :D tak pak pisni, jestli je tam nejaka podobnost :wink:

Na poličce 92 parfémů 51 miniatur 6 odstřiků 38 vzorků V tužebníku 36 parfémů

Christabella
Parfémová maniačka 820 příspěvků 23.06.08 23:08

chaantal: určitě - to bude jednoduché, když se tam rozplácnu, pak jsou si podobné :D

ne, dělám si legraci - v té Dupont (teď tedy ještě nevím přesně, která to vlastně byla) jsem krom té velilikanánské sladkosti a velenálože pačuli cítila na začátku takové pěkné syté řízné ovoce - to se mi líbilo. Pak se vůně rozvinula do přepačuliované a přeslazené a bylo to.
Když na to nezapomenu, pak dojmy a porovnání s Diamonds napíši :)

24.06.08 09:10
Christabella píše:
fiore: a Dupont Signature je něco jiného než Dupont Femme? Pokud ano, pak musím Adu požádat o vymazáni „recenze“, jelikož ta by v tom případě patřila úplně jinam :Dchaantal: ráda bych ti odpověděla, ale zatím nevím jak voní Diamonds - mně stále nějak uniká a když vlezu do parfumerie, tak vždy zaplácám ručky jinými vůněmi a na tuto pokaždé zapomenu - příště před výpravou si na levé zápěstí napíši fixou „Diamonds“ a bude to :)

Christabella: Tak jsem koukla na net a Signature je jiná než Femme :)

Koukla jsem i na tvojí recenzi a já bohužel jednotlivé složky nerozeznám :oops: Pravdou je ale to, že Signature stačí opravdu málo a drží vážně jako přibitá, to bylo trefné :lol:

24.06.08 09:12
chaantal píše:
Ze by podobny sladacek jako moje milovana Diamonds? :wink:

chaantal já diamonds jednou letmo zkusila na papírku, ale už si nepamatuju jak voněla :)

Christabella
Parfémová maniačka 820 příspěvků 24.06.08 10:36

Tak to je v pytli, hodnotila jsem jinou vůni :shock: …už jsem nadatlovala Adě email s prosbou o smazání a přidání Signature do databáze, tak až se k tomu dostane, nastolí v tom pořádek 8)

Touto cestou ji rovnou předem ještě jednou děkuji! :wink:

Ještě tedy k té Signature - našla jsem toto složení:

Hlava: mandarinka, tulipán, muškátový oříšek, psí víno
Srdce: magnólie, kosatec, růže, frangipani, gardenie, orchidej
Základ: palisandrové dřevo, santalové dřevo, pižmo, vanilka, ambra

Bylo velké štěstí (pro mě), že jsem odstřik zkoušela na noc (a drahý nebyl doma… i když těžko říci, možná by byl nadšen…), jelikož voní opravdu dost - přišlo mi, že i ta kapička na zápěstí byla cítit na celou ložnici - tedy je to docela „dryák“.
Začátek byl u mě pěkně výrazně ovocný (pěkně sytě, to mám ráda - asi to udělala mandarinka s psím vínem :D vážně netuším, zas tolik složky nerozluštím), ale pak bych tedy přísahala, že na mne vybafla lopata pačuli a sladkého (půjčím si Adinu lopatu, mě se tento obrat velmi líbí). A nyní koukám na složení a žádné pačuli nevidím, tak nevím z čeho se mi tak motala hlava - že by to byla lopata pižma a vanilka? - žádný expert nejsem, stále se učím :wink: . Ale abych to vtipně zakončila - nálož byla tak silná, že jsem to skoro nemohla vydržet; ale jelikož jsem chtěla zjistit i jak dlouho vydrží a jaký má konec, strčila jsem ruku pod peřinu, abych to necítila, usla jsem a ráno ruka voněla v podstatě stejně (což mne osobně moc nepotěšilo, ale alespoň jsem tedy zjistila jak dlouho vydrží :D) - nějakých 7-8 hodin voněla skoro stejně, dál nevím, už jsem ji pak umyla (vydřela z ruky :twisted: ) - tedy drží opravdu jako přibitá :D

Ano, pro mne to bylo sice šlápnutí vedle, ale i takové zkoušení mne velmi baví a doufám, že někomu má zkušenost třeba pomůže najít osobitou vůni, která drží a voní velmi dlouho a není tolik profláklá :idea:

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4761 příspěvků 24.06.08 13:59
fiore píše:
zdensy píše:
Holky, prosím vás, která jste mi nedávno k výměně vzorku přidala i Dupont v umělohmotné lékovce, který Dupont to byl, je napsáno pouze Dupont. Já ho dnes znovu zkoušela a není špatný. Je málo sladký, sušené kytky, nějaká bylinka…

Ahojky, tak se hlásím do příspvěčku i já :lol:

Já tam napsala jen Dupont.. Je to Dupont Signature a držák jako blázen :lol:

Díky, tak už vím, co mi vonělo :wink:

Na poličce 33 parfémů 3 miniatury 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5765 příspěvků 18.10.09 10:41

Nějaké další zkušenosti s touto značkou?? 8)

Na poličce 57 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 26 parfémů

tapuz
sv. Parfema z Kecálburgu 4618 příspěvků 18.10.09 12:45

Používám Orazuli , mám ji moc ráda. Cítím z ní hlavně jasmín a hořké mandle a když začichám pořádně, tak i nějaký citrus (nejvíc mi to připadá jako pomerančová kůra a patrně i neroli - to má snad vonět hořce citrusově) a trochu vanilky. I když by se to ze složení mohlo zdát, vůně není sladká a ani časem nesládne, převládají hořké mandle. Alespoň já ji tak cítím. Není nijak křiklavá, drží se u těla, výdrž má průměrnou, občas musím přestříknout. Má moc pěkný tmavomodrý elegantní flakon.

Na poličce 197 parfémů 2 miniatury 38 odstřiků 149 vzorků V tužebníku 25 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5765 příspěvků 18.10.09 13:03

Mě láká ta Essence Pure. Vypadá to na květinovou, sladkou vůni. Vezmu ji na sleponě.. Jsem nepoučitelná :twisted: .
EDIT: Tak už je doma a překvapilo mě, jak je jemná a nerušivá. Lehounce nasládlá, zaoblená květinovka. Taková neutrální.. na doma nebo když nechci vonět výrazně.

Na poličce 57 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 26 parfémů

Aja
Učednice 153 příspěvků 13.12.09 10:54
Dupont Passenger

Na Elninu chválí vůni Dupont Passenger. Opravdu je tak pěkná?

Na poličce 5 parfémů 2 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist