Šablonky na obočí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

caciare
Nevyléčitelná závislačka 1799 příspěvků 10.03.11 00:48
Šablonky na obočí

Máte někdo zkušenost? Jak vypadá výsledný efekt? Budu ráda když doporučíte i značky, které je prodávají :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 44 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 10.03.11 07:02

vůbec neznám :conf: k čemu je to dobré?

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

caciare
Nevyléčitelná závislačka 1799 příspěvků 10.03.11 12:44

Na netu jsem našla toto video, ale zajímalo by mne zda má někdo osobní zkušenost a jestli to ve skutečnosti opravdu vypadá tak pěkně.

http://www.sephora.com/…se/brand_hie … tId=C17976

Údajně to prodává i značka Essence v sadě se stíny na obočí. Máte někdo a používáte?

Já mám obočí nic moc, dokresluji tužkou, ale není to úplně ono a ta ukázka na tom videu mě nadchla. Jednou jsem to viděla i v televizi v nějaké proměně a vypadalo to taky skvěle.

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 10.03.11 12:49

Měla jsem šablonku v sadě s Essencí, ale pro mě nanic. Připadalo mi to nepřirozené a nebo to neumím používat!

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 22 parfémů

veronika.sk
sv. Parfema z Kecálburgu 3185 příspěvků 10.03.11 12:56

To video je fajn. Ale spíš tak asi pro začátečníka, jak také píšou.
Za tu dobu, co žiju se svým obličejem už tam znám skoro každý chlup, tak vím, který tam má být a který ne, jen jsem hodně líná si tu kosmetiku obočí udělat sama :roll:

Na poličce 60 parfémů 7 miniatur 38 odstřiků 336 vzorků V tužebníku 36 parfémů

caciare
Nevyléčitelná závislačka 1799 příspěvků 10.03.11 12:56

No říkam si, že ta šablonka musí kopírovat tvar mého obočí. Pokud bude jiná, tak je to naprd :conf: Ale obočí má každý jiné, tak nevím. Našla jsem na omlazení diskuzi a někdo si to chválil. Budu se muset popídit :)

caciare
Nevyléčitelná závislačka 1799 příspěvků 10.03.11 12:59
veronika.sk píše:
To video je fajn. Ale spíš tak asi pro začátečníka, jak také píšou.
Za tu dobu, co žiju se svým obličejem už tam znám skoro každý chlup, tak vím, který tam má být a který ne, jen jsem hodně líná si tu kosmetiku obočí udělat sama :roll:

Já znam na svym ksichtě taky každý chlup :D , ale nějak mi jich ubylo :bang: a proto se pídim po šablonce :lol:

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 10.03.11 13:16

video dobré,akorát nic pro mě,já mám tak zparchantělé obočí,že žádná šablona by nepasovala. :)

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 10.03.11 18:21

uf, asi jsem divna,ale ta holka mi prijde hezci pred tim nalicenim a vytrhanim oboci..

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 11.03.11 08:29

Tak to me nee.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 11.03.11 22:49

Mně skoro jo. Kdyby to měla jen upravený, tím myslím vytrhaný a vytvarovaný, tak je to fajn.
Mně se obecně přimalovaný obočí moc nelíbí. Většina lidí má svoje dost tmavý, a kdo nemá - má světlý, tak bývá i sám dost světlý (pleť, vlasy, oči), takže ztmavený a namalovaný obočí mu tak nějak podivně z obličeje vyčnívá. :?

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8352 příspěvků 14.03.11 15:14
popelka píše:
video dobré,akorát nic pro mě,já mám tak zparchantělé obočí,že žádná šablona by nepasovala. :)

nápodobně ..navíc mám každé jiné a kde potřebuju, tam to neroste :evil:

..ale i když znám hodně ze svých „chlupů“, stejně si dovedu přestavit nějakou pomůcku, která by mi pomáhala ho trochu dorovnat :| …kdyby se daly někde ty šablonky ozkoušet, tak bych do toho šla, ale po netu šátrat, do které by se ty mé křivule vpásly si netroufám :wink:

Na poličce 83 parfémů 6 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8352 příspěvků 14.03.11 15:16
WildOrchid píše:
uf, asi jsem divna,ale ta holka mi prijde hezci pred tim nalicenim a vytrhanim oboci..

souhlas

Na poličce 83 parfémů 6 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů

mihapiha
Nevyléčitelná závislačka 1013 příspěvků 05.04.11 21:20

Jé,tak šablonky bych potřebovala, na obočí jsem levá…

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 74 vzorků V tužebníku 7 parfémů

radulllinka
Znalkyně 450 příspěvků 20.04.11 13:00

tak si kupte tu sadu na obočí od Essence, tam jsou tři ty šablonky podle kterých si to uděláte
jsou tam tři: skoro všechny obdobný tvar,ale liší se šířka, já používám ten užší tvar

jde to stím velmi dobřem,aspoň mě nikdy jsem si obočí nedokreslovala ani sama netvarovala,jsem na to celkem levá - chodím ke kosmetičce
ale stímhle mi to jde dobře
v té sadě je světlejší pudrový stín a tmavší
já používám ten světlejší ale i tak na mě blond,mi přijde dost tmavý nebo musím mít lehčí ruku a dělat to jen lehce
součástí je i štěteček,ale ten můžete rovnou vyhodit - je na nic

za 69 kč super

Na poličce 35 parfémů 5 miniatur 3 odstřiky 44 vzorků V tužebníku 47 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist