Safari

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 30.01.09 11:12
Safari

Dámské se tu na fóru nosí a chválí hodně, ale pánské? Recenze má docela dobré. Neznáte ho někdo?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

4xxx4
Učednice 68 příspěvků 30.01.09 14:12

no na basenotes nemal az tak skvele recenze, ale podle mne muze byt taky zajimavy,,,jenom skoda ze nikde nemuzu sehnat vzorek

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 30.01.09 14:15

Kup si na eBay miniaturu, je jich tam dost. Zrovna při poslední várce jsem přemýšlela, jestli ji přihodit, nakonec jsem to neudělala, tak možná příště bude recenze.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

30.01.09 15:30

mě by pánská Safari moc zajímala, už pro ten flakonek. Stejnětak Jacomo Rouge. Takže za Safari bych se klidně přimluvil :wink:

owuor
Nováček 22 příspěvků 30.01.09 15:31

ten nechtěný anonym jsem byl kdyžtak já

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Charles  30.01.09 22:03
Safari

Připojuji se k „žádosti“ o recenzi. Začíná se to tady ubírat správným směrem (Drakkar Noir, Safari, Givenchy Gentleman …).

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 31.01.09 07:42

Jacomo Rouge manžel zrovna nosí. Je malinko sladší, cítím tam nějaké červené ovoce, asi maliny, ale ve složení nejsou. V základu jsou dřeva a vanilka, ale přes sladkost a dřevnatost si vůně zachová poměrně svěží a čistý tón. Je to modernější typ vůně na každodenní nošení, nic zeleného, štiplavého, svěžího. Dobře drží.
Pokud by někdo chtěl vzorek, event. zbytek ve flakonu, napište, domluvíme se.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

4xxx4
Učednice 68 příspěvků 01.02.09 17:48

jojo oprava :D na basenotes to ma celkem dobre recenze, asi sem spatne koukal :DD takze jo supky , dupky s recenzi :Dhihihi

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

doktorová  09.08.12 21:06

Prosím mám dotaz. Je v něm cítít skořice? event. skořicová nasládlost či sladkost?? I kdyby jen v závanu??
Myslím tu dámskou verzi.

Málem jsem si jej před chvilkou odklikla jako slepáka, ale ruka na poslední chvíli ucukla.

Právě kvůli skořici v některé recenzi, tuto složku nesnesu…

děkuji moc za názory!! :mavam:

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 11.08.12 10:45

Safari je na dobu svého vzniku poměrně „lehká“ vůně, má v sobě určitý „čistý“ tón. Prostě spojení svěžesti, lehkého koření a eukalyptu ji dělá dost netypickou a nenapadá mě nic, k čemu bych ji mohl přirovnat, působí poměrně elegantně a má tu výhodu, že je dost těžké přehnat to s aplikací…

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21283 příspěvků 11.08.12 14:39

@doktorová
V té recenzi, co čtu, je napsano lehce kořeněný (jakoby skořicový), a ne skořicový; byl to jeden názor, další „nosy“ to tak necítily.

Ještě jsem si prověřoval (pro sebe) složení, skořici mám rád, na 2 serverech, nic neuvedeno.
Tak :think:

Na poličce 623 parfémů 130 miniatur 658 odstřiků 990 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist