Salvador Dalí - Little Kiss Cherry

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucyl
Učednice 42 příspěvků 05.03.09 19:40
Salvador Dalí - Little Kiss Cherry

http://www.fann.sk/…detail/salva … -zahrady...

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 17.04.09 13:32

Dnes jsem ji zkoušela, no nic moc.. Mám ji jen na papírku, ale zdá se mi jakási nepříjemně lacině vlezlá a štípe v nose.

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 17.04.09 14:45

takže letos je třešňový rok? no nazdar. :speechless:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Evax
Parfémová maniačka 719 příspěvků 18.04.09 11:43

Mně kupodivu vadí tato verze méně než předchozí: líbí se mi, že nejde o sladký třešňový kompot jak bývá typické pro vůně s „cherry“ v názvu :lol: Než třešně mi připomínájí třešně zde višně. Na mne udělala Little Kiss Cherry dojem kyselkavé svěženky: kdyby trochu víc držela, uvažovala bych o ní možná jako o zahradní a sportovní letničce. Takto jedině jako o polévací vůni, pokud by ovšem byla za extrémně nízkou cenu. Opravdu nic přelomového :?

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 18.04.09 18:59

Viděla jsem ji… někde :lol: . Líbil se mi flakon, jen mi přišel málo „Dalí“.
Třešně a třešňové květy… ach jo… Zase?
Kdyby byly aspoň cítit, ale ani v jedné vůni jsem je necítila!

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

daniela
Nevyléčitelná závislačka 1797 příspěvků 24.04.09 21:08

V téhle vůni jsem cítila hlavně růže, ale takové nějaké… jak to říct… na zvednutí žaludku… naštěstí měla vůně slabou výdrž.

Na poličce 201 parfémů 263 miniatur 4 odstřiky 221 vzorků V tužebníku 24 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist