Salvador Dali Little Kiss Me

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 26.01.10 13:13
Salvador Dali Little Kiss Me

A opäť niečo do rodiny „Little Kiss“. Zloženie:
Základ: kosatec, drevité tóny, musk
Stred: karibská magnólia, korenie, pivónia
Vrch: Lotos, vodné tóny, bambus

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů
Reakce:

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 26.01.10 13:41

Je to takové… hodně barevné :lol: .

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 26.01.10 18:54

… můj první dojem byl, že se dívám na nový Impuls. :shock: :D

Vůně S. Dali mě nechávají celkem klidnou. Ty, co jsem zkoušela, jsou takové nenachnou-neurazí, ale hlavně na mě drží tak půlhodinku. Tuhle vyzkouším taky, co by ne.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23746 příspěvků 27.01.10 12:10
Širín píše:
Je to takové… hodně barevné :lol: .

Tak to napadlo i mě … :lol:

Už jen ta přeplácanost a barevnost by mě odradila od vyzkoušení vůně, i když třeba není špatná.

Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

renyš
Učednice 151 příspěvků 27.01.10 12:17

Myslím, že je v tom kus recese a neberu se zas tak vážně, aby mi takový flakon nemohl stát na poličce. Je takový veselý. Impuls se mi hned vybavil také. Složení se mi celkem líbí, vyzkouším.

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 27.01.10 13:54

Mne tiež príde flakón taký veselý-jarný. Aj keď je pravda, že medzi flakónmi typu Annick Goutal Gardenia Passion by pôsobil ako z cirkusu (vôňu vynecháme:))

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23746 příspěvků 27.01.10 14:37

Mě prostě podobné barevně laděné typy flakonů odrazují sami o sobě. Člověku se nemůže líbit všechno … kdybych se však k přičichnutí nějakým způsobem dostala, vůně mi voněla, pak bych ji klidně měla na polici. Stejný případ je pro mě třeba moje Lou Lou. Flakon se mi nelíbí, ale vůně ano, a tak ji mám.
A konkrétně u tohoto flakonku se mi nelíbí ta ústa, malůvky květinek mě naopak přitahují. :D

Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 27.01.10 14:47

Tie ústa sú veru všade, takmer na všetkých flakónoch, značka SD :roll:

Trebárs táto novinka od The Body Shop mi taktiež evokuje jar (tieto mrazy a zima vo mne vyvolali emocie nad kazdou kvetinkou a „fresh“ flakonmi+vonami :D) http://www.fragrantica.com/perfume/The- … -7972.html

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6632 příspěvků 29.01.10 07:52

Lotos, vodní tóny a bambus v základu mi už celkem stačí a ani zkoušet nemusím, ale jinak to fakt vypadá jako veselejší Impuls. :P

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

mimi
Nevyléčitelná závislačka 1012 příspěvků 11.03.10 20:14

kamoska ma vzorku… ovonala som a… vydrz bieda, ale to u voni SD nic neobvykleho… cize cca tak 15 min.. prvych 5 minut kricali vsetky zlozky spolu mala som dojem, ze to jaci zmes „exotickeho“ ovocia nevedela som, co si mysliet :conf: … ale po piatich minutach nastupila prijemna vona, taka cista, neurazi-nenadchne, skor by som povedala, ze typicka nenarocna letnicka, ale zas taketo polievacie letnicky mam rada :wink: avsak s pramizernou vydrzou :smack: … skoda, preskoda, ale do leta casu dost… mozno bude moja…aj s nejakou inou… kedze v lete musim mat aspon dve vone… :whistle:

Na poličce 5 parfémů 29 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Majla
Nevyléčitelná závislačka 1476 příspěvků 11.03.10 20:22

Flakonek na mě působí vesele, ale trochu nevkusně.Vůně mi přijde složením taky přeplácaná.Čekám opravdu tu letničku, polívačku.

Na poličce 21 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Intense77
Znalkyně 302 příspěvků 15.03.10 00:17

Pre mladú dámu. 8)

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 06.04.10 22:31

Čakala som horšie, ako jarná polievačka by mohla byť-jemná, nevydrží však dlhšie ako polhodiny, potom je fuč :roll:

EDIT: objavila som zvyšky vône v záhybe ruky a na tričku, cítim lotos a ten sa mi moc páči.

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist