Salvator Dalí Itislove

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 27.09.08 21:08
Salvator Dalí Itislove

Už tu byla o něm zmínka? Přijde mi, že na tuhle vůni se nějak úplně všude zapomnělo, nejenom tady… A přitom je pěkná a velmi příjemná, v něčem mi připomíná novou Chloe, akorát je sladší.

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 27.09.08 22:15

A výdrž?Zkoušela jsi ji?Popis vypadá pěkně,ale aby to nebyla ovocná voděnka,co vyprchá za 2 minuty. :wink: Značku Dalí mám jinak ráda.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 27.09.08 22:26
...
Ingrid píše:
A výdrž?Zkoušela jsi ji?Popis vypadá pěkně,ale aby to nebyla ovocná voděnka,co vyprchá za 2 minuty. :wink: Značku Dalí mám jinak ráda.

No, vydrží tak průměrně… Je to hořkosladká ovocná vůně, v níž dominuje grapefruit. Ale není to nic typu Escada, vůně je klidná, doplněná o pepř. Taky tam cítím vlhké dřevo, vanilku. Podle mne hodně optimistická vůně…vhodná akorát na podzim do pošmourného počasí. Jenže je asi míněna jako „letnička“. A nestojí moc, viděla jsem jí i za šest stovek (samozřejmě na internetu).

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 28.09.08 08:01

včera jsem ji očichala v Palladiu, ale co na ni říci ? Jen to, že je to pro mne už stopadesátátisící zaměnitelná ovocenka bez invence. Dostat ji, ta do koše nepoletí, ale je to smutný průměr.Na to, jaký byl Salvator Dalí nekonvenční umělec, si nezasluhuje být spojována s jeho jménem. Toť můj názor.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 28.09.08 09:54

Maričko,děkuji.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 28.09.08 09:58
chavah píše:
včera jsem ji očichala v Palladiu, ale co na ni říci ? Jen to, že je to pro mne už stopadesátátisící zaměnitelná ovocenka bez invence. Dostat ji, ta do koše nepoletí, ale je to smutný průměr.Na to, jaký byl Salvator Dalí nekonvenční umělec, si nezasluhuje být spojována s jeho jménem. Toť můj názor.

Pravda, originální není. Tedy, možná je, ale ničím nevyniká, je lehce zaměnitelná, alespoň podle mne. Ale na léto je pěkná, možná bych se jí občas stříkla.

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 28.09.08 09:59
Ingrid píše:
Maričko,děkuji.

Není, zač :wink:

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 28.09.08 13:51

Zda se mi tak prumerna, az nehezka… Dalího vune nemam rada, jsou takove hrozne ostre, neuhlazene, stipaji do nosu nebo naopak jako Eau de Rubylips nejdou citit vubec… Podle me to nejsou vune srovnatelne kvality s ostatnimi v parfumeriich…

Na poličce 88 parfémů 51 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 22 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 02.11.08 17:32

Dostala jsem od kamarádky vzorečky, tak jsem zkusila zároveň na jednu ruku Dalího a na druhou Summer od Kenza. Výdrž neporovnatelná - zatímco Summer jsem cítila ještě za půl dne, Dalí byl po hodině pryč. A zatímco Summer je hodně zvláštní a specifická a určitě ne pro každýho, Dalí je naopak hodně nositelný, jak říkáte i dost průměrný, splývá mi s množstvím jiných podobných letních vůniček. Nevím; dostat ho, tak ho asi spotřebuju, ale sama bych si ho nekoupila.

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8043 příspěvků 02.11.08 17:46

Taky se mi nelíbí, dostala jsem vzorek, tak jsem ho plácla na zápěstí,za chvíli jsem ji skoro necítila.Typově mi hodně připomíná ovocenky od Escady.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Tanushka
Znalkyně 256 příspěvků 31.10.09 18:10

Dostala jsem ji jako dárek a zkoušela jsem si na ni zvyknout, ale musela pryč…něco mi tam prostě vadí

Na poličce 51 parfémů 2 miniatury 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist