*SALVATORE FERRAGAMO

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 24.01.10 18:04
*SALVATORE FERRAGAMO

Zmapujeme i tuhle značku?

Uvědomila jsem si, že značku Salvatore Ferragamo moc probádanou nemám. Trochu mě odrazuje kvůli barevným Incantům, co mi připomínají obsahem Escady, ale vůbec nevím, co zbytek… Subtil, Salvatore Ferragamo, klasické Incanto…

Takže… v databázi je 20 vůní, 7 pánských, 12 dámských a jeden unisex a já doplnila ještě jednu pánskou… co na ně říkáte? :D

F
F by Ferragamo Black
F for Fascinating
F for Fascinating Night
F Pour Homme
F pour Homme Black
Incanto
Incanto Bliss
Incanto Bloom
Incanto Dream
Incanto Essential Cologne
Incanto Heaven
Incanto Charms
Incanto Pour Homme
Incanto Shine
Monsieur F
Salvatore Ferragamo
Salvatore Ferragamo Pour Homme
Subtil
Subtil Pour Homme
Tuscan Soul

---------------------------------
K založení tohoto tematu mě dnes mě inspirovala Kerze, protože napsala, že Subtil je podobný Sensi. :oops: :roll:

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Ukázat značku Salvatore Ferragamo

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 24.01.10 18:04

Uvědomila jsem si, že v databázi chybí pánská Incanto Essential Cologne.

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 24.01.10 19:08

No…říct k tomu můžu, že je taky neznám :mrgreen: Nějaké Incanto mám očuchané a vonělo jako přeslazený ananas, ale které to bylo… :conf: Každopádně se těším na to nejnovější, kvůli flakonu 8)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 24.01.10 19:36

Jj, flakon nevypadá špatně: viewtopic.php?f=5&t=2­1918

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 24.01.10 19:38

Subtil, sladka ovocna vona, az lepiva by som povedala. Kto rad sladaky, za pokus by stal.

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Uživatel je onlineTana1112
sv. Parfema z Kecálburgu 5091 příspěvků 24.01.10 20:19

Asi před pěti lety jsem ji měla. Zas až tak moc sladká mi nepřipadala, taková byla květinově-čerstvě-ovocná. Ale myslím, že celkem příjemná… Flakonek je ovšem nádherný :-)

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 24.01.10 20:38

Incanto - po vyzkoušení v obchodě jsem myslela, že mi nevoní. Pak jsem ji ucítila na jedné kamarádce v hospodě a musela si k ní přisednou a ujistit ji, že ji neočichávám kvůli lesbickým sklonům (nebyla můj typ… 8) ) - voněla nádherně… :D Ty limitky moc neznám.

Salvatore Ferragamo - velmi hezká, zvláštní, výrazná kořeněně-osvěžující - vyzkoušejte…
Salvatore Ferragamo Pour Homme - hodně povedená pánská varianta dámské
Subtil - moc sladký není - třešně v hlavě jsou výrazné, ale po chvíli se změní v lehce hřejivou, velmi ženskou vůni…že je podobný Sensi jsem se dočetla zde… http://www.perfumeemporium.com/womens-p … ubtil.html

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23744 příspěvků 24.01.10 20:39

Nic od něj jsem na sobě nezkoušela, ale na papírky ano. Už si moc nepamatuji jestli se mi ty vůně nějak zamlouvaly. Ale cítila jsem jednou příjemnou vůni na jedné paní, a tak jsem se otázala, čím že tak hezky voní. Byla potěšena a sdělila mi, že nějakým Salvatorem Ferragamou. :D

Na poličce 69 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

adinna
Učednice 127 příspěvků 24.01.10 21:12

Ja mám doma INCANTO a musím uznať, že je fakt pekná, kupovala som ju naslepo, ale sadla mi, je taká príjemná, zvláštna, cítim ju na sebe celý deň. Z ostatných som mala ešte INCANTO CHARMS - celkom fajn, ale dosť sladká, INCANTO DREAM - presladená, „escadovský“ štýl, INCANTO SHINE - chcela som vyskúšať, keďže som počúla na ňu samé chvály, no mne sa až tak nepáčila, čosi mi na nej vadilo, niektorá zložka, no neviem ktorá. Takže ja jednoznačne odporúčam INCANTO.

Na poličce 27 parfémů 0 miniatur 14 odstřiků 141 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ambrožová Lenka  24.01.10 23:53

Měla jsem Incanto Shine a připadala mi povedená ovocenka s velmi dobrou výdrží. I když myslím, že typově se hodí na mladší ročníky.

EvulinkaH
Nevyléčitelná závislačka 1090 příspěvků 27.01.12 13:27

INCANTO BLISS je podle mě čistá jemná svěží květinová vůně, naprosto nekonfliktní. Na léto akorát, výdrž střední.
SF POUR FEMME mi silně připomíná lcoste Pour Femme, jen tady ta je lehčí a jiskřivější.

Na poličce 19 parfémů 80 miniatur 35 odstřiků 1172 vzorků V tužebníku 23 parfémů

Siska I.
Parfémová maniačka 515 příspěvků 28.01.12 00:47

F for Fascinating - veľmi veľmi jemná vôňa, akoby vôňa nevtieravého sprchového gélu (tak nejak typovo podobne mi asi vonia pivoňkový sprcháč z L´Occitane). Keby som si neprečítala zloženie, tak by som ho asi dosiaľ neuhádla. Na sestre sa však táto vôňa drží a voňavý obláčik ju sprevádza po celý čas.

Incanto Shine - takisto veľmi ľahká vôňa, ktorá začína ananásovo, nasledujú jemné kvietky a celý dojem je opäť „sprcháčikový“.

Tuscan Soul - síce nepoznám, ale zaujímala by ma kvôli priateľovi, ktorý citrusy zbožňuje :D (áno, vieeem, veľa nestojí, ale nakoniec pri nakupovaní vždy vyhrá niečo iné :nevim: )

Na poličce 11 parfémů 3 miniatury 3 odstřiky 26 vzorků V tužebníku 32 parfémů

Clarisse
Parfémová maniačka 617 příspěvků 28.01.12 15:04

Znám jen Incanto Shine , koupila jsem ho naslepo a je krásná. Šťavnatá, jako kdybych zabořila nos do koše s ovocem zasypaným svěžími květy pivoňky. Fakt se povedla, až na tu slabší výdrž.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

EvulinkaH
Nevyléčitelná závislačka 1090 příspěvků 28.01.12 20:37

Tuscan soul je unisexovka, ale spíše pánská. Dost mi připomíná unisexovky Calvina Kleina-něco mezi One a Be. Je spíš kořenitější a ostřejší.

Na poličce 19 parfémů 80 miniatur 35 odstřiků 1172 vzorků V tužebníku 23 parfémů

Siska I.
Parfémová maniačka 515 příspěvků 28.01.12 21:17

EvulinkaH: Ďakujem ;) Tak ešte s ním pôjdem vyskúšať tie „kleinovky“ a uvidíme (mám taký slabý pocit, že mňa nejako veľmi neokúzlili :think: )

Na poličce 11 parfémů 3 miniatury 3 odstřiky 26 vzorků V tužebníku 32 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist