Samoopalovací přípravky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Angelika
Učednice 72 příspěvků 22.04.08 10:04
Samoopalovaci pripravky

Pouzivate :?: Pomuzete s vyberem :?: Existuji nejaka pravidla, co se pouzivani tyce :?: Jsem spise bledsi, ale vlasy mam ted obarvene na tmavo, coz sice krasne zvyrazni zelene oci, ale ta kombinace k svetle pleti se mi moc nelibi, potrebuji vypadat lehce opalene, ale na solarko uz se mi nechce, kdyz vidim, jak pak takovem opalovani vypada plet po par letech :-(Citlivou plet nemam, spise smisenou… Diky moc :wink:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 22.04.08 10:32

Samoopalováky používám hojně a léta - vyzkoušela jsem všechny možné, levné i drahé a je to jedno, není v tom rozdíl. (Solárko nesnáším, nikdo by mě tam nedostal).
Bohužel na neopálené pleti jsou všechny do oranžova. Nejlepší je kombinace lehce opálené pleti + samoopalovák. Na těle to nevadí, s obličejem je to horší. Nejlepší byl v tubě od L'Oreal s bronzovými třpytkami - vypadal docela přirozeně a už jsem ho nikde neviděla.Budu muset projet krámy.
Na obličej je lepší použít trochu tmavší make-up a bronzer, než samoopalovák - nenašla jsem žádný, který by nebyl do žluta.(Alespoň na mě- možná je to tím, že jsem od přírody žlutozelená :( )

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Fleur  22.04.08 12:22

Souhlasím s Janas - nemáš-li výstavní pleť bez jakýchkoli drobných nerovností, rozšířených pórů atd., tak se raději drž tmavšího makeupu. Měla jsem samoopalovací přípravek od Chanelu, sliboval i zpomalené stárnutí, ale po třetí aplikaci (přesně podle návodu) jsem si připadala jako indiánská babička s akutními příznaky zarděnek. Krém mi nemilosrdně zvýraznil všechny vrásky (včetně těch, o kterých jsem do té doby vůbec nevěděla). Teď používám o tón tmavší makeup anebo nějaký pudr s bronzovým nádechem a samoopalovací přípravky dopřávám pouze dolním končetinám.

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 22.04.08 12:31

Fleur - přesně tak! :lol: Samoopalovák obarví rozšířené póry (kterých jsem si předtím také nevšimla), zviditelní i jinak neviditelné pigmentace. Výsledek - stará stanová kůže!
Natírám také pouze končetiny.
Jo a ještě to po nepovedené aplikaci nejde dlouho smýt! Z rukou to jde Savem, ale dát Savo na obličej jsem měla obavy.

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 22.04.08 13:35

Děvčata, vy my sem přes moje veškeré snahy pořád prosakujete s kosmetickýma diskuzema!
Jelikož jsem se ptala ve fóru o fóru a odpověď zatím žádná, tak se zeptám přímo u studny: chcete databázi kosmetiky s možností přidávání uživatelských recenzí a hodnocení + kosmetickou kecárnu?

janas píše:
Z rukou to jde Savem, ale dát Savo na obličej jsem měla obavy.

Prý je skvělá citronová šťáva, nezkoušela jsi? I když koncentrovaný citron na obličeji taky nebude zrovna blaho…

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 22.04.08 13:37

Ado já jsem pro!

22.04.08 13:38
Ada píše:
Děvčata, vy my sem přes moje veškeré snahy pořád prosakujete s kosmetickýma diskuzema!
Jelikož jsem se ptala ve fóru o fóru a odpověď zatím žádná, tak se zeptám přímo u studny: chcete databázi kosmetiky s možností přidávání uživatelských recenzí a hodnocení + kosmetickou kecárnu?
janas píše:
Z rukou to jde Savem, ale dát Savo na obličej jsem měla obavy.
Prý je skvělá citronová šťáva, nezkoušela jsi? I když koncentrovaný citron na obličeji taky nebude zrovna blaho…

Myslim si, ze by to nebyl spatny napad, uz jen napr. kvuli prehlednosti, pokud by to bylo mozne, uvitala bych tuto moznost, otazkou je, jestli nejsem sama :) Omlouvam se, zaradila jsem to sem, protoze jsem nevedela, kam jinam tento dotaz zaradit :oops:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 22.04.08 13:52

Angeliko, já jsem tady od začátku kosmetiku nechtěla vůbec - je tu pouze diskuze o přírodní kosmetice - a to ze dvou důvodů, ten první je obava z rozmělňování stránek, které mají být prakticky výhradně o parfémech - přírodní kosmetika je minoritní téma, které funguje jako doplněk, ale kosmetika by se rozbujela tak, že by s parfémy soupeřila o pozornost. Druhý důvod je osobní, prostě nechci běžnou kosmetiku podporovat.
Ale jelikož je očividně poptávka, nebráním se založení kosmetického doupěte. Aspoň bych nějak využila nedotažený projekt databáze přírodní kosmetiky a stránky o parfémech a o kosmetice by žily vedle sebe, aniž by se navzájem rušily.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 22.04.08 13:54

Teda, kdybych měla tu potřebu,tak chodím raději na to solárko. To po samoopalovacích krémech je člověk celý oranžový, flekatý, má špinavé oblečení - hlavně prádlo a hrozně to smrdí… :?

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Angelika
Učednice 72 příspěvků 22.04.08 14:16
Ada píše:
Angeliko, já jsem tady od začátku kosmetiku nechtěla vůbec - je tu pouze diskuze o přírodní kosmetice - a to ze dvou důvodů, ten první je obava z rozmělňování stránek, které mají být prakticky výhradně o parfémech - přírodní kosmetika je minoritní téma, které funguje jako doplněk, ale kosmetika by se rozbujela tak, že by s parfémy soupeřila o pozornost. Druhý důvod je osobní, prostě nechci běžnou kosmetiku podporovat.
Ale jelikož je očividně poptávka, nebráním se založení kosmetického doupěte. Aspoň bych nějak využila nedotažený projekt databáze přírodní kosmetiky a stránky o parfémech a o kosmetice by žily vedle sebe, aniž by se navzájem rušily.

Ado, chapu te, i tvoje duvody, konecne rozhodnuti je samozrejme na tobe, ale nebudu skryvat to, ze bych byla moc rada, nejde ani tak o nabidku a poptavku kosmetickych pripravku, jako spis o rady ostatnich, za ktere jsem moc rada :)

Angelika
Učednice 72 příspěvků 22.04.08 14:25
Kerze píše:
Teda, kdybych měla tu potřebu,tak chodím raději na to solárko. To po samoopalovacích krémech je člověk celý oranžový, flekatý, má špinavé oblečení - hlavně prádlo a hrozně to smrdí… :?

Hmm, tak ja mam za sebou asi 5-lete pravidelne navstevovani solarka (1×tydne), pouzivala jsem vhodne kvalitni kosmeticke pripravky, nechodila na vic nez 15 minut a vzdy na ta slabsi solarka, ale „vysledek“ je uz celkem videt, kuzi mam vysusenou a vrasky pod ocima taky nejsou zrovna zavidenihodne (nesvadim to samozrejme jen na to solarko), ja to utnula jeste vcas, ale znama takhle chodi uz asi 10 let a to je teprve mazec, takze solarko uz nee :o Samozrejme asi kazda kuze reaguje jinak, ale tmavy make-up bude urcite zdravejsi, jen ho nesmim nikde otrit a naucit se ho nanaset tak, aby vypadal co nejprirozeneji:)

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 22.04.08 18:46

Angelika - já do solárka sice nechodím, jsem přičmoudlá celoročně, takže to ani nepotřebuji, ale v létě se sluníčku rozhodně nevyhýbám - dalo by se říci, že je přímo vyhledávám a vylehávám na něm bez jakýchkoli ochranných prostředků - ničím se nemažu ( maximálně oblíbeným Nubianem ) a nenosím ani sluneční brýle. Vím, že to není dobré, ale nemůžu si pomoct…Zatím nemám ani vysušennou kůži ani extra vrásky a to už mám ke 40 blíže než ke 30. Myslím, že je pravda cos psala, že všechno záleží na kvalitě kůže a genetické dispozici. Jen tady píšu, že lidi co používají samoopalováky jimi obvykle nepříjemně páchnou,, jsou oranžoví a mají špinavé oblečení. Pokud jde o make-up, tak určitě je zdravější použít tmavý make-up než si opalovat obličej, ovšem je třeba mít na paměti, že světlejší make-up omlazuje. Je to vidět na fotkách celebrit, že mají opálené tělo, ale světlý obličej, že si ho neztmavují, aby vypadaly mladší. Takže já také na obličej používám o odstín až dva světlejší make-up, než je moje přirozená barva…:)

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Iris
Učednice 239 příspěvků 22.04.08 19:16

Já mám dobrou zkušenost s „barvícími“ tělovými mléky. Používám Dove. Není to úplně samoopalovák, jen tónuje, takže se mažu večer asi 3 dny za sebou, krásně zezlátnu, pak udržuju ob 2-3 dny. Nejsem žlutá ani oranžová, krém nenechává skvrny na oblečení, rychle se vsakuje. Na obličeji vypadá opravdu přirozeně (a to nemám ukázkovou pleť). Manžel chce taky mazat, kolegyně závidí :) . Zvládne to i laik (protože nehrozí riziko, že si uděláte fleky). Přesto doporučuji umýt ruce, mezi prsty se toho nakupí tak nějak víc :wink: .

Na poličce 5 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 75 vzorků V tužebníku 0 parfémů

23.04.08 07:42
Iris píše:
Já mám dobrou zkušenost s „barvícími“ tělovými mléky. Používám Dove. Není to úplně samoopalovák, jen tónuje, takže se mažu večer asi 3 dny za sebou, krásně zezlátnu, pak udržuju ob 2-3 dny. Nejsem žlutá ani oranžová, krém nenechává skvrny na oblečení, rychle se vsakuje. Na obličeji vypadá opravdu přirozeně (a to nemám ukázkovou pleť). Manžel chce taky mazat, kolegyně závidí :) . Zvládne to i laik (protože nehrozí riziko, že si uděláte fleky). Přesto doporučuji umýt ruce, mezi prsty se toho nakupí tak nějak víc :wink: .

Diky moc za tipy, vitam kazdou radu, to telove mleko si davas i na oblicej a na ocni okoli? Bylo by super, kdyby nenechavalo fleky, protoze jak uz psala Kerze, fleky a neprijemny „smradek“ by nebylo zrovna to prave orechove :( Diky moc…

Iris
Učednice 239 příspěvků 23.04.08 17:57

Ahoj,
normálně se tím namažu jako krémem (i víčka, uši, prostě jako se normálně člk. maže :-)), nijak zvlášť se nesnažím to poctivě rozetírat (a viditelné je to zhruba po 3 dnech). Tak kdybys nějaké místo 3× za sebou vynechala, bude to teprve vidět :wink:. Kdyžtak zkus nejprve jen jednu nohu, třeba :) . Jinak včera jsem viděla reklamu i na Garnier, Dove stojí ke 200,– (bez třpytek). Trošku z něj ale ta opalovací složka cítit jde, prostě nevoní jako čistý krém - nutno raději očichat a porovnat třeba s Garnier, Niveou, ať pak na mě nejsi naštvaná. Jinak myslím, že neriskuješ :wink:

Na poličce 5 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 75 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist