Šampon - jaký používáte?

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 20.04.09 18:54
Šampon

Jaký používáte, jaký se vám osvědčil? Můžete nějaký doporučit? Jakýkoli - profesionální, drogerijní, přírodní i z lékárny.
Mě zklamal Redken, žrala mě po něm hlava, naopak mi vyhovuje Panthenol z lékárny :)

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 24 Další »
Reakce:

Katlynka
Parfémová maniačka 919 příspěvků 20.04.09 19:02

Ja mám rada Revalid z lekárne, na regeneráciu, ten si kúpim tak raz za rok, keď mi začnú padať vlasy. Inak som teraz veľmi spokojná s objemovým šampónom rady Matrix z kaderníctva- v svetlomodrom o­bale.

Na poličce 29 parfémů 2 miniatury 23 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 6 parfémů

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 20.04.09 21:15

Já mám teď Alverde s ibiškem z DM a velmi příjemně překvapil. Kondicionér ze stejné řady taktéž. Z těch levnějších se mi ještě osvědčil už zmiňovaný Panthenol a placentový od Queen Helene. Z těch tří ale vede Alverde. Já si dražší vlasovou kosmetiku kupuju hodně výjimečně, ale vybavuju se, že úplně famózní byl takový jeden Wella SP ve světle žluté hranaté lahvičce.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 20.04.09 21:21

Od Welly jsem měla masku v modré krabičce dva roky nazpět a pomohla mi spravit vlasy po barvení na černo, na hlavě mi zbyly suché dráty. Regenerace byla výborná od Redkenu, řada All soft, akorát ten šampon zklamal. Alverde jsem měla taky, ale nevyhovoval mi. Panthenol od Mullera je dobrý, ale já mám teďka ten od Altermedu a taky fajn, doporučila mi ho lékarnice. Uvidíme jaký bude ještě po čase :D

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

IvanaV
Učednice 31 příspěvků 23.04.09 20:33

Včera jsem viděla v DM nějakou novou kosmetiku Syoss a je na ní i reklama v TV. Bude kvalitní nebo jen nějaký reklamní trik, nevíte?

Na poličce 18 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 3 parfémy

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 23.04.09 20:35
IvanaV píše:
Včera jsem viděla v DM nějakou novou kosmetiku Syoss a je na ní i reklama v TV. Bude kvalitní nebo jen nějaký reklamní trik, nevíte?

Jo, to mě taky zajímalo. Až spotřebuju, co mám doma, tak to možná prubnu (ale to je ještě daleko, tak sem se zkušenostmi! :wink: )

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 23.04.09 21:36

zrovna přišel leták z kaufu a je tam celá serie od této kosmetiky, vše myslím po 79.- - taky mám nutkání zkusit od nich nějakou masku na vlasy, ale moc tomu nevěřím :cry:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 23.04.09 22:22

Vichy proti lupům + něco dalšího, ale tenhle je poslední záchrana, když se můžu udrbat. A udrbat se časem můžu po čemkoliv, přírodní nepřírodní, z drogerky, lékárny nebo kadeřnictví. Č. 2 je v tuto chvíli cosi ze Schwarzkopf profesionální řady na jemné vlasy (nechce se mi vstávat a jít do koupelny). Č. 3 je Lush Hybrid, ale ten mám jenom na cesty.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 23.04.09 22:39

ja pouzivam uz jen Elseve - zluty proti lamavym koneckum, a bily s cervenym ctvereckem na hustotu vlasu. Stridam je.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Blis
Učednice 137 příspěvků 23.04.09 22:50

Šampon z nějaké řady od Welly, dost jde poznat, že tam nejsou silikony, valsy jsou po umytí daleko drsnější a ne tak šíleně uhlazené, pak se totiž nejde ani učesat:(
Jinak šampony dost střídám, ale tenhle je fajn. Až nebudu líná vstát a jít do koupelny písnu sem název.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Pegas
Nevyléčitelná závislačka 1219 příspěvků 03.07.09 00:31

Nemáte niekto skúsenosť so šampónmi z Body Shopu?

Na poličce 50 parfémů 0 miniatur 34 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kamikaii
Parfémová maniačka 549 příspěvků 03.07.09 08:38

Začala jsem testovat „no shampoo“ systém. Vlasy si myju jedlou sodou a oplachuju ředěným jablečným octem.
Jednou týdně si dělám olejovou kůru: smíchám trochu Saloosího levandulového oleje se lžičkou oleje z pšeničných klíčků a lžičkou kokosového, nechám působit cca půl hodiny, jak kdya pak smyju někdy žloutkem, potom sodou, spláchnu jablečným octem.
Nesvědí mně hlava, je to příjemné. Nebo si dělám zábal ze syrovátky s olejíčkem a pak smyju sodou.

Dobrou zkušenost jsem měla se šamponem od Vichy, ale ted´už šampony nemůžu, fakt mně po nich svědí hlava. Šamponem jsem potřebovala mýt obden, ted´stačí dvakrát týdně.

Na poličce 44 parfémů 5 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Zavan smradu
Znalkyně 263 příspěvků 03.07.09 08:41
Kamikaii píše:
Začala jsem testovat „no shampoo“ systém. Vlasy si myju jedlou sodou a oplachuju ředěným jablečným octem.
Jednou týdně si dělám olejovou kůru: smíchám trochu Saloosího levandulového oleje se lžičkou oleje z pšeničných klíčků a lžičkou kokosového, nechám působit cca půl hodiny, jak kdya pak smyju někdy žloutkem, potom sodou, spláchnu jablečným octem.
Nesvědí mně hlava, je to příjemné. Nebo si dělám zábal ze syrovátky s olejíčkem a pak smyju sodou.Dobrou zkušenost jsem měla se šamponem od Vichy, ale ted´už šampony nemůžu, fakt mně po nich svědí hlava. Šamponem jsem potřebovala mýt obden, ted´stačí dvakrát týdně.

fuj, stracam iluzie, od teraz sa budem opatrnejsie dotykat vlasov a najprv pre istotu ovoniam :twisted:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 03.07.09 08:56

Souhlasím s Blis, Weleda patří ke špičce vlasové kosmetiky (předčí i L´Oreal).
Já mám s vlasy problém tak zkouším kde co, protože jsou jemné a rostou na exematické pokožce. A nechápu sice proč, ale nejlíp mi bylo když jsem používala italskou Alfa Parf (ta se ale hodně blbě shání).
Každý má vlasy jiné, mojí kamarádce vyhovuje Nivea, já se se po jejím použití léčila dehtem.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

Kamikaii
Parfémová maniačka 549 příspěvků 03.07.09 09:48
Zavan smradu píše:fuj, stracam iluzie, od teraz sa budem opatrnejsie dotykat vlasov a najprv pre istotu ovoniam :twisted:

Nikdo tě nenutí a od chemie neodrazuje. Klidně ti pošlu krabici se sbírkou načatých šamponů. Vylít to všechno do záchodu by bylo neekologické.

Na poličce 44 parfémů 5 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 24 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist