Sanoflore

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

plevanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2018 příspěvků 19.03.11 12:38
Sanoflore

Tahle kosmetika mě začala zajímat, několikrát jsem četla i slyšela chválu na ten jejich zpevňující balzám na obličej.
Máte zkušenosti s touto značkou? Případně mají nějaký denní krém s vyšším SPF?

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 124 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Luci23
Parfémová maniačka 712 příspěvků 19.03.11 13:27

Čauky, já jsem měla od sanoflore několik vzorečků, květovou vodu a dříve i zmatňující krém, ten teda tu kůži úplně ucpal, že se prostě chudák nemohla potit, natož dejchat :)… , ale ségra měla hydratační a moc si ho chválila, jinak ta voda byla moc přijemná, na léto naprosto super věcička, ale když si to porovnám, tak mi kvalitnější přišla vždy La Roche.. (ono to spadá stejně pod stejného výrobce teda..)
Je fakt, že je to kosmetika příjemná a člověk má i ten pocit, že má napatláno něco bio :D

Kdybych nebyla ekzematik, bohužel se teď osypu i po této kosmetice, přírodní složky mi na pleť nedělají dobře :/, tak bych do ní šla taky..

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 20 parfémů

plevanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2018 příspěvků 19.03.11 13:39

Děkuju za odpověď, já teď používám Atok, ale chtěla bych vyzkoušet ten balzám, hodně mě láká, začaly se mi tvořit vrásky…Na denní nošení ovšem potřebuju krém s vysokým OF jinak mi hned naskáčou pihy :(

Luci23
Parfémová maniačka 712 příspěvků 19.03.11 14:04

Jo ten vypadá dobře… akorát nevim nevim, nevypadá, že by měl OF.. to by chtělo vyzjistit v lékárně :/

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Jil
Učednice 144 příspěvků 21.03.11 15:40

Já teď používám Výživný medový balzám na noc a Hydratační nektar na den. Obojí je fakt úžasný, moc hezky voní. Ten balzám je takový hodně hutný, ale rychle se vstřebává a nemám pocit, že bych byla upatlaná. Pleť je poránu hebká a zklidněná. Ten nektar mažu jako denní krém po makeup a jsem taky spokojená. Rychle se vstřebá, nestahuje, nedráždí. Ještě mám vyzkoušenou pomeranč. vodu ve spreji a taky palec nahoru. Ten zpevňující balzám jsem od nich měla jen vzorek v takovém malém kelímku, ale moc mi nevyhovoval. Přišel mi moc hutný až tvrdý (konzistence jako bambucké máslo) a špatně se mi s ním pracovalo. Jinak ale na pleti nenapáchal žádné škody, ani kolem očí mě nedráždil.

Na poličce 22 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Gabča
Nevyléčitelná závislačka 1006 příspěvků 13.05.11 13:30

Koupila jsem si Hydratační nektar a je opravdu moc příjemný, pěkně voní, rychle se vstřebává a nelepí. Medový balzám si chci pořídit na zimu, ale nejdřív asi budu muset v lékárně někde sehnat vzorek..
Jinak jsem si ke krému „přihodila“ i Květovou vodu bio-růži a je také moc příjemná, používám ji jako tonikum.

Na poličce 19 parfémů 1 miniatura 22 odstřiků 197 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 18.05.11 07:21

Já používám celou řadu už přes rok a jsem nadšená. Jejich Elixír s pumpičkou nosím stále v kabelce, v autě mám růžovou vodu, večer si dávám medový balzám, u postele mám oční drenáž s kuličkou…je to celkem levné a opravdu dobré… :D

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 21.05.11 22:51

Mám masku s citronelou a spokojenost. Dneska jsem se ráno poprvé namazala Elixírem a tady je spokojenost přímo veliká! Nevím, jestli je to náhoda, doufám, že ne. Pleť jsem měla celý den takovou vypnutou, růžovounkou a rozzářenou. Jestli to vážně způsobil Elixír, tak mu budu věrná až do smrti smrťoucí. :P

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

felixcat
Učednice 67 příspěvků 22.05.11 16:44

Já bohužel mám na Sanoflore alergii… :cry:

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 22.05.11 22:58

Moje pleť je poměrně odolná, alergii nemám na nic. Jenom na smrad a na debily. Ještě nikdy jsem se po žádné kosmetice neosypala nebo něco podobného.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

culíšek
Nováček 9 příspěvků 29.09.11 16:56

Kamarádka má od Sanoflore bylinkový deodorant a je velmi spokojená :potlesk:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kamila01  30.09.11 16:31

Od Sanoflore používám přípravky na čištění pleti. Jsou kvalitní.

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 01.10.11 12:31

Hydratační nektar na léto perfektní, dobře se vstřebá do pokožky. Růžovou pleťovou vodu používám na dočištění pleti a nebo jako spršku na osvěžení v parném létě, krásně voní. Oční krém s kuličkou taky příjemný, jen moc nedokážu posoudit jestli něco dělá s pletí, ale pokud se mi krásně vsákne a neudělá pupínky, tak jsem spokojená :-D Ještě mám deodorant a beru ho za nejlepší co jsem měla z přírodní kosmetiky.
Uvažuju i nad pomerančovou pleťovou vodou, nezkoušel jste někdo?

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 22 parfémů

plevanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2018 příspěvků 05.10.11 20:21

Dva týdny používám zpevňující balzám a je to něco neskutečně příjemného. Pleť mám vyhlazenou jako mimino, hladkou, zářivou a sjednocenou, dokonce mamka poznamenala, že vypadám nějak odpočatě, a to momentálně užívám antibiotika. Je to zázrak, ale doporučuju na suchou pleť, nedovedu si představit co by udělal s mastnou pletí.

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 06.10.11 21:40

…na smíšené na podzim zimu ucházející, lepší na noc.
V létě neee…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist