Santini cosmetics

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jk4487
Nováček 19 příspěvků 19.08.14 13:59
Santini cosmetics

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat zda-li tu má někdo zkušenosti se značkou Santini cosmetics. Nemůžu si pomoct, ale jejich e-shop na mě působí dojmem (byť je tváří značky modelka Aneta Vignerová) alá FM Group, která nabízí vůně napodobenin světoznámých značek…

Na poličce 11 parfémů 2 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Reakce:

Novis1
Nováček 1 příspěvek 03.04.15 11:47
Santini - Christian

Dobrý den, mám doma pánský parfém Santini Christian. Jsem s ním velice spokojen. Krásně voní a výdrží dlouho. FM Group neznám resp. jsem od nich nikdy nic nekupoval, takže nomohu srovnávat. Ale pokud budu porovnánat s Hugo Boss nebo Esprit tak výdrž vůně je stajná.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

chimaera
sv. Parfema z Kecálburgu 2051 příspěvků 03.04.15 13:00

@Novis1 Eh, reklama :roll: Od někoho zrovna dnes zaregistrovaného, bez jediné vůně na poličce a s prvním příspěvkem zrovna hájícím něco " Nezaměňujte s Chloe, Chloe, nezaměňujte s Escada Especially.." je to opravdu velmi nenápadné..
Proč by si měl někdo kupovat napodobeninu Elizabeth Arden Green Tea v ceně 960,– Kč za 50 ml?

Na poličce 39 parfémů 49 miniatur 115 odstřiků 185 vzorků V tužebníku 13 parfémů

74SLena
Nevyléčitelná závislačka 1738 příspěvků 05.04.15 11:47

@chimaera
protože asi spolíhaj, že je někdo hodně blbej :mrgreen:

Na poličce 86 parfémů 11 miniatur 28 odstřiků 27 vzorků V tužebníku 1 parfém
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist