Santini cosmetics

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jk4487
Nováček 19 příspěvků 19.08.14 13:59
Santini cosmetics

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat zda-li tu má někdo zkušenosti se značkou Santini cosmetics. Nemůžu si pomoct, ale jejich e-shop na mě působí dojmem (byť je tváří značky modelka Aneta Vignerová) alá FM Group, která nabízí vůně napodobenin světoznámých značek…

Na poličce 11 parfémů 2 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Reakce:

Novis1
Nováček 1 příspěvek 03.04.15 11:47
Santini - Christian

Dobrý den, mám doma pánský parfém Santini Christian. Jsem s ním velice spokojen. Krásně voní a výdrží dlouho. FM Group neznám resp. jsem od nich nikdy nic nekupoval, takže nomohu srovnávat. Ale pokud budu porovnánat s Hugo Boss nebo Esprit tak výdrž vůně je stajná.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

chimaera
sv. Parfema z Kecálburgu 2003 příspěvků 03.04.15 13:00

@Novis1 Eh, reklama :roll: Od někoho zrovna dnes zaregistrovaného, bez jediné vůně na poličce a s prvním příspěvkem zrovna hájícím něco " Nezaměňujte s Chloe, Chloe, nezaměňujte s Escada Especially.." je to opravdu velmi nenápadné..
Proč by si měl někdo kupovat napodobeninu Elizabeth Arden Green Tea v ceně 960,– Kč za 50 ml?

Na poličce 28 parfémů 49 miniatur 118 odstřiků 184 vzorků V tužebníku 14 parfémů

74SLena
Nevyléčitelná závislačka 1727 příspěvků 05.04.15 11:47

@chimaera
protože asi spolíhaj, že je někdo hodně blbej :mrgreen:

Na poličce 86 parfémů 11 miniatur 28 odstřiků 39 vzorků V tužebníku 1 parfém
 Váš příspěvek

Nový článek:

4 důvody, proč být vděčná za mastnou pleť

Bez pudru nedáte ani ránu a lesklé čelo vás straší i ve snu? Nezoufejte. I když vás sem tam trápí nějaký ten pupínek, mastná pleť má i řadu výhod. Zejména po třicítce pak budete za mastnou pleť ještě rády.

Celý článek »
TOPlist