Sarah Jessica Parker Covet Pure Bloom

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kopretina
Učednice 95 příspěvků 03.02.09 13:52
Sarah Jessica Parker Covet Pure Bloom

Víte někdo jak voní? Nemůžu ji nikde najít :D Narazila jsem na ni jen na
cheapsmells.com, podle složení zde v databázi by mohla být příjemná, je nějaká vůně, ke které by se dala připodobnit?

Na poličce 17 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 20 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Kopretina
Učednice 95 příspěvků 06.02.09 23:05

Nikdo nezkoušel? :(

Dagmary
Učednice 112 příspěvků 09.02.09 19:55

Já se na ní taky chystám, prošla jsem pár parfumérek v Plzni a ve Varech,nikde nic.Samozřejmě ani na Netu (i když naslepo nebrat) - snad se u nás zatím ještě ani neprodává :cry:

Na poličce 30 parfémů 2 miniatury 20 odstřiků 78 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Kopretina
Učednice 95 příspěvků 10.02.09 14:01

No já ji taky právě našla jen v zahraničním obchodě a tady v českých jen v jednom internetovém, tak snad k nám taky dorazí. Chtěla bych vyzkoušet alespoň vzoreček, naslepo bych se bála koupit cokoliv.

Lilian
Parfémová maniačka 774 příspěvků 18.11.10 12:33

Covet Pure Bloom, tak strašně jsem ji chtěla a nakonec nadšená jsem z ní nebyla, ale zklamaná taky ne… Budu si muset na ni zvyknout a vyzkoušet v jakým ročním období ji nosit,aby mi nebyla protivná… Tím nechci říct, že je to je nějakej smrad, to vůůůůbec ne… je tam cítit kosatec,poté švestka a kokos…no, celkem příjemná vůně…

Na poličce 94 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 28 vzorků V tužebníku 46 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5742 příspěvků 18.11.10 16:40

Já měla odstřik Covet Pure Bloom a vadila mi v ní tuberóza. Tuhle kytku fakt nemůžu :? .

Na poličce 50 parfémů 18 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 18.11.10 16:47

Měla jsem vzorek a taky mi v ní něco vadilo, byla taková dotěrná, nakonec jsem si vybrala původní Covet, ten má i větší „osobnost“, i když není asi tak univerzální. Pure Bloom se mi líbil po rozvonění, ale až za dlouho.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Lilian
Parfémová maniačka 774 příspěvků 18.11.10 17:00
EvaKm píše:
Měla jsem vzorek a taky mi v ní něco vadilo, byla taková dotěrná, nakonec jsem si vybrala původní Covet, ten má i větší „osobnost“, i když není asi tak univerzální. Pure Bloom se mi líbil po rozvonění, ale až za dlouho.

Souhlasím, taky mi Pure Bloom voněla, až se rozvoněla, ale trvá to opravdu hodně dlouho… Zelenou Covet mám taky raději :) Není univerzální, máš pravdu, ale bylo by to moc nudný. Je neotřelá a zajímavá… je návyková, opravdu jak ta čokoláda :)

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 18.11.10 17:05

Já nevím, jak to děláte, ale já čokoládu v Covetu nějak necítím. Možná až po rozvonění (opět), ale to trvá tak dlouho, že ho většinou dřív smyju :lol: Jak urychlit rozvonění, nemáte někdo tip?

EDIT: Zrovna čtu na Fragrantice o Covetu od jedné členky, co má stejný problém, a píše, že ho nastříká na zápěstí a pak je mne o sebe. Příště to vyzkouším. Pardon za :ot:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Lilian
Parfémová maniačka 774 příspěvků 18.11.10 17:24

Je pravda, že na každém ta vůně voní jinak. Když se Covetem nasříkala kamarádka, taky jsem u ní tu čokoládu necítila… U mě to bylo, že jsem zpočátku cítila čokoládu, pak se to měnilo do citrusového nádechu a i tu zelenou notu jsem tam cítila, ale nenásilně, poté jsem cítila opět sladčí vůni .....

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist