saty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

emily
Nevyléčitelná závislačka 1780 příspěvků 03.08.08 12:06
saty

Ahoj- sice po funuse, ale napriklad u nas na VS ked su promocie-(hadam sa aj ja dockam o rok:) je doslova predpisane co si obliect- a vyvesene na katedrach-teda male cierne minimalne a muzi spolocensky oblek. S poznamkou, ze kto tak nepride-nebude pripusteny k promociam, res. do saly, kde sa kona slavnost-neviem ci sa to dodrziava doslova:)

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů
Reakce:

emily
Nevyléčitelná závislačka 1780 příspěvků 03.08.08 12:08
k promociam

ach jaj, nejak som sa nepreklikla-samozrejme to patri k teme Co si obliect na promocie…

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5556 příspěvků 03.08.08 12:11

já byla na promoci v červnu v Ustí nad Labem (VS ekonomická ) a kluci měli tedy všichni kvádra, to snad ani jinak nejde, ale holčiny měly na sobě jak krásné dlouhé šaty, tak tam byly i některé v černých kalhotách a k tomu měly obyčejné tílko, což jsem se docela divila :roll:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

nasokes002
Nováček 5 příspěvků 19.03.17 23:05

Kdo by chodil na promoce, já si ten diplom ani nezasloužím, natož abych si kvůli tomu kupovala nějaké šaty :) raději jsem si ho v tichosti vyzvedla v kanceláři, než okolo toho dělat nějaké šaškárny.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist