Šaty bez rukávů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
tabitta
Nováček 9 příspěvků 28.12.14 09:57
Šaty bez rukávů

Ahoj holky, poraďte, prosím, mám schůzku a chci vypadat krásně. Koupila jsem si nové šaty, jsou šedočerné, ne s příliš hlubokým výstřihem, chci si k nim vzít kozačky a pod ně podvazky :) To bych měla, ale navím, co přes to, myslím pod kabát. Nevím jestli není divné v takové zimě vyrazit v šatech bez rukávů. Chci vypadat hezky, ale ne zase tak okatě, abych nevypadala jako když jdu do divadla. Šaty jsou jednoduché, střízlivé, divné by byly jen ty holé paže. Chci, aby bylo jasné, že jsem se vyfintila, ale zase abych ho neuvedla do rozpaků přiliš svátečním oblečením, jdeme normálně ve dne, ale není vyloučeno, že se to protáhne do večera, noci… ;)
Děkuji!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:
 
Sasa  28.12.14 10:14

@tabitta
hezké sako?

 
bab58
sv. Parfema z Kecálburgu 6507 příspěvků 28.12.14 10:43

@tabitta
Ke kozačkám bych asi zvolila široký šál, ležérně přehozený přes ramena, který kdykoliv mohu odložit, nebo lehké bolerko.

Na poličce 6 parfémů 47 miniatur 11 odstřiků 116 vzorků V tužebníku 7 parfémů
 
tabitta
Nováček 9 příspěvků 28.12.14 12:26

Tak šál by se mi zamlouval nejvic. A co barva? Saty jsou sedocerne a kozacky hnedocerne, ale vypadaji jako cerne.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
bab58
sv. Parfema z Kecálburgu 6507 příspěvků 28.12.14 15:01

@tabitta … pro inspiraci :kytka:

http://www.timefashion.cz/…210cm-x-90cm

http://www.cottisi.cz/

http://www.stoklasa.cz/…aly-x2s01988

http://www.luav.cz/category/2

Na poličce 6 parfémů 47 miniatur 11 odstřiků 116 vzorků V tužebníku 7 parfémů
 
tabitta
Nováček 9 příspěvků 29.12.14 15:50

Jé, dekuji moc! :hug:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Giorgio Armani: Mania for Women

 

Mania startuje podobnou bergamotově-ovocnou hlavou jako moje milovaná Love in Paris. Jenže Love in Paris je jásavě květinová, Mania spíš kořeněná a dřevitá. Kromě květin z ní cítím aroma hřebíčku a vzácných dřev, je teplejší a orientálnější, i když zároveň zůstává svým způsobem osvěžující. Zahrnula bych ji proto do skupiny vůní, mezi kterými může volit žena, které se líbí orientální vůně, ale jsou na ni příliš těžké či sladké a nemůže je nosit. Na konci vyvoní do jemné směsice vzácných dřev - převážně santalu a špetky cedru - a špetky koření. Manii bych neomezovala věkem ani obdobím - dala by se nosit v létě i v zimě (nejvíc se mi však hodí k zlatému podzimu či chladnému konci roku), přes den i na večer. Alespoň trochu elegantní oblečení podmínkou A mám pocit, že by Manii mohl nosit i muž, nic typicky žensky kytičkového v ní není. Manie má trochu divokou historii - byla představena v roce 1999 a byla zřejmě ještě kořeněnější, obsahovala totiž údajně citrus, pomerančový květ, bergamot a pitosporu, v srdci šafrán, hřebíček, muškátový oříšek, ambru, kosatec a guajak, a v základu kadidlo, pižmo a vanilku. Prodávala se v černém flakónu. V roce 2004 ji Armani zrevidoval, dal jí průhledný flakón s bílým víčkem, a Mania pokračovala v úspěšné pouti parfémovým trhem - původní verze byla údajně příliš maskulinní a potřebovala víc poženštit. Přesto pořád působí trochu unisexově.

Celý článek »
TOPlist