sauna v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 16.02.09 08:37
sauna v Praze

Znate prosim nekdo prijemnou verejnou saunu v Praze?

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů
Reakce:

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 16.02.09 10:21

Jé, saunu bych teď brala, jsem nachcípaná jak ďas :twisted:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 16.02.09 10:27

To právě není moc dobrá terapie, nejspíš by Tě to dorazilo. Ale jednou týdně se hezky preventivně vypotit, a rýmice nemá šanci. :wink:

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 16.02.09 10:34

Fakt by mě to dorazilo? Mám teda pořádný kašel, v sauně je vlhko, tak to by mi asi vážně moc nepomohlo. Jinak ale taky bojuju celoročně s rýmou, saunová prevence by nebyla špatná :wink: Tak spolu s Irenou prosím, kdo máte dobrý tip, hoďte ho sem :wink:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 16.02.09 10:45
klubko píše:
Fakt by mě to dorazilo? Mám teda pořádný kašel, v sauně je vlhko, tak to by mi asi vážně moc nepomohlo. Jinak ale taky bojuju celoročně s rýmou, saunová prevence by nebyla špatná :wink: Tak spolu s Irenou prosím, kdo máte dobrý tip, hoďte ho sem :wink:

Klubko, nevím jak sauna, ale když na Tebe leze nachlazení, je možné to utnout koupelí v horké vodě. Princip spočívá v tom, že tělo mobilizuje obranyschopnost při vyšší teplotě a naopak - při vysokých teplotách většina šmejdů oslabuje. Vlastně si uměle vytvoříš horečku - ideální je zalézt do té horké vody až po krk a ještě vypít horký čaj nebo svařák. Samozřejmě není vhodné pro ty, co už horečku mají a pro lidi se slabým srdcem… :)

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Lela
Parfémová maniačka 868 příspěvků 16.02.09 16:41

Klubko: Sauna je opravdu akcelerátor jakkoliv i banální virózy. Tam vlez jedině zdravá!!

Já chodím do sauny v Letňanech v bazénu Lagoon. Je to ale drahé jak sviň - zaplatíte 230 za 2 hodiny takzvaného wellness - suchá, finská a whirpool - s možností jít do bazénu. Já mám lístky zadara, známá tam pracovala. Ženy jsou ve čtvrtek a sobotu odpoledne, ale bývá tam dost narváno… :cry:

Na poličce 5 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 16.02.09 18:59

Ano Klubko, ta teplota vlastně nastartuje ten proces vylučování jedů z těla.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 16.02.09 19:18

No, máte pravdu, já už v těch horečkách spíš ležím, teď se mi udělalo lépe, ale ten proces uzdravování je tak pomalý :( Ležím od soboty. Sice mě to nebaví, ale na nic jiného se stejně nezmůžu :?

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist