sauna v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 16.02.09 08:37
sauna v Praze

Znate prosim nekdo prijemnou verejnou saunu v Praze?

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 19 parfémů
Reakce:

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 16.02.09 10:21

Jé, saunu bych teď brala, jsem nachcípaná jak ďas :twisted:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 16.02.09 10:27

To právě není moc dobrá terapie, nejspíš by Tě to dorazilo. Ale jednou týdně se hezky preventivně vypotit, a rýmice nemá šanci. :wink:

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 19 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 16.02.09 10:34

Fakt by mě to dorazilo? Mám teda pořádný kašel, v sauně je vlhko, tak to by mi asi vážně moc nepomohlo. Jinak ale taky bojuju celoročně s rýmou, saunová prevence by nebyla špatná :wink: Tak spolu s Irenou prosím, kdo máte dobrý tip, hoďte ho sem :wink:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 16.02.09 10:45
klubko píše:
Fakt by mě to dorazilo? Mám teda pořádný kašel, v sauně je vlhko, tak to by mi asi vážně moc nepomohlo. Jinak ale taky bojuju celoročně s rýmou, saunová prevence by nebyla špatná :wink: Tak spolu s Irenou prosím, kdo máte dobrý tip, hoďte ho sem :wink:

Klubko, nevím jak sauna, ale když na Tebe leze nachlazení, je možné to utnout koupelí v horké vodě. Princip spočívá v tom, že tělo mobilizuje obranyschopnost při vyšší teplotě a naopak - při vysokých teplotách většina šmejdů oslabuje. Vlastně si uměle vytvoříš horečku - ideální je zalézt do té horké vody až po krk a ještě vypít horký čaj nebo svařák. Samozřejmě není vhodné pro ty, co už horečku mají a pro lidi se slabým srdcem… :)

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Lela
Parfémová maniačka 868 příspěvků 16.02.09 16:41

Klubko: Sauna je opravdu akcelerátor jakkoliv i banální virózy. Tam vlez jedině zdravá!!

Já chodím do sauny v Letňanech v bazénu Lagoon. Je to ale drahé jak sviň - zaplatíte 230 za 2 hodiny takzvaného wellness - suchá, finská a whirpool - s možností jít do bazénu. Já mám lístky zadara, známá tam pracovala. Ženy jsou ve čtvrtek a sobotu odpoledne, ale bývá tam dost narváno… :cry:

Na poličce 5 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 16.02.09 18:59

Ano Klubko, ta teplota vlastně nastartuje ten proces vylučování jedů z těla.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 16.02.09 19:18

No, máte pravdu, já už v těch horečkách spíš ležím, teď se mi udělalo lépe, ale ten proces uzdravování je tak pomalý :( Ležím od soboty. Sice mě to nebaví, ale na nic jiného se stejně nezmůžu :?

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist