Savon du Midi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 07.06.08 18:19
Savon du Midi

Máte zkušenosti? Ráda bych vyzkoušela jejich mýdla s karité. Zatím jsem nenarazila na mýdlo, které by nevysušovalo. Vyzkoušela jsem všechno možný - glycerýnová, olivová, přírodní, nepřírodní. Mejdlíčka zbožnuju, tak bych ráda konečně narazila na nějaké voňavé a nevysušující.

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 07.06.08 20:04

Mýdlo bohužel vždycky bude trochu vysušovat… už jen ta voda, ve které se člověk tím mýdlem myje, dost vysužuje. Olivové Savon du Midi je prý z tohohle hlediska docela dobré, ale stejně nečekej, že se nebudeš muset něčím namazat, jestli máš sušší pokožku.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Kačaba02
Znalkyně 389 příspěvků 09.06.08 09:40

Olivové Savon du Midi mám vždycky doma minimálně jednu 600g kostku,mám ho strašně ráda.Používám ho i na holení,i na mytí obličeje.Ale samozřejmě po umytí se namazat musím.Ovšem žádný problém s alergiemi nebo vysušením od té doby nemám.

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

rose lavender
Nováček 10 příspěvků 08.04.09 19:28

Já používala růžové a taky mě po něm trošku tak nějak „táhla“ pokožka. Takže vůně a konzistence moc příjemná, ale asi stejně trošku vysušuje.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 07.05.10 22:49

Mám santalové a je super.

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Arome Klára02
Nováček 12 příspěvků 20.10.10 10:10
Vevie píše:
Máte zkušenosti? Ráda bych vyzkoušela jejich mýdla s karité. Zatím jsem nenarazila na mýdlo, které by nevysušovalo. Vyzkoušela jsem všechno možný - glycerýnová, olivová, přírodní, nepřírodní. Mejdlíčka zbožnuju, tak bych ráda konečně narazila na nějaké voňavé a nevysušující.

Olivové Savon Du Midi mám taky moc ráda ale nejradši z nich používám mýdlo Grepfruit-Pomeranč, protože je hodně svěží.Koupila jsem ho v obchůdku Organic Time, mají tam totiž velký výběr a je to lepší než čekat až to přijde objednané z internetu :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist