Savon du Midi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 07.06.08 18:19
Savon du Midi

Máte zkušenosti? Ráda bych vyzkoušela jejich mýdla s karité. Zatím jsem nenarazila na mýdlo, které by nevysušovalo. Vyzkoušela jsem všechno možný - glycerýnová, olivová, přírodní, nepřírodní. Mejdlíčka zbožnuju, tak bych ráda konečně narazila na nějaké voňavé a nevysušující.

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 07.06.08 20:04

Mýdlo bohužel vždycky bude trochu vysušovat… už jen ta voda, ve které se člověk tím mýdlem myje, dost vysužuje. Olivové Savon du Midi je prý z tohohle hlediska docela dobré, ale stejně nečekej, že se nebudeš muset něčím namazat, jestli máš sušší pokožku.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Kačaba02
Znalkyně 389 příspěvků 09.06.08 09:40

Olivové Savon du Midi mám vždycky doma minimálně jednu 600g kostku,mám ho strašně ráda.Používám ho i na holení,i na mytí obličeje.Ale samozřejmě po umytí se namazat musím.Ovšem žádný problém s alergiemi nebo vysušením od té doby nemám.

Na poličce 19 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

rose lavender
Nováček 10 příspěvků 08.04.09 19:28

Já používala růžové a taky mě po něm trošku tak nějak „táhla“ pokožka. Takže vůně a konzistence moc příjemná, ale asi stejně trošku vysušuje.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 07.05.10 22:49

Mám santalové a je super.

Na poličce 24 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Arome Klára02
Nováček 12 příspěvků 20.10.10 10:10
Vevie píše:
Máte zkušenosti? Ráda bych vyzkoušela jejich mýdla s karité. Zatím jsem nenarazila na mýdlo, které by nevysušovalo. Vyzkoušela jsem všechno možný - glycerýnová, olivová, přírodní, nepřírodní. Mejdlíčka zbožnuju, tak bych ráda konečně narazila na nějaké voňavé a nevysušující.

Olivové Savon Du Midi mám taky moc ráda ale nejradši z nich používám mýdlo Grepfruit-Pomeranč, protože je hodně svěží.Koupila jsem ho v obchůdku Organic Time, mají tam totiž velký výběr a je to lepší než čekat až to přijde objednané z internetu :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist