Sběratelky X Hledačky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

llenni
Nevyléčitelná závislačka 1613 příspěvků 27.08.08 22:20
Sběratelky X Hledačky

Jak si tak tady pročítám už delší dobu naše diskuze, napadlo mne, že se tak trochu rozdělujeme na dvě skupiny. V jedné jsou Sběratelky s velkým množstvím flakonků na poličkách. S vůněmi třeba i málo používanými, některými i prázdnými jen se zbytečky vůní… pro vzpomínky, pro potěchu…

A pak jsou Hledačky (nevím jak jinak je nazvat :-) ), mezi které se řadím i já… Ty v podstatě stále hledají Tu pravou, nebo Těch pár pravých.. Nemají tak velké poličky, pokud vůni nepoužijí pár týdnů, prodávají… a hledají dál :roll: . Alespoň tedy soudím podle sebe. Já jsem na tom tak, že mne dokonce moc velká polička až znervozňovala, jeden čas jsem byla na 19 parfémech a nevyhovovalo mi to. Připadalo mi to moc, nestíhala jsem si vůně užít, vychutnat… Pro mne je ideální stav mít vůní tak nějak kolem 10ti.. +/-

Jak jste na to vy......??? :wink:

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 28 Další »
Reakce:

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5556 příspěvků 27.08.08 22:36

já jsem typická hledačka :lol: vystihla jsi to úplně přesně!!! taky mi velké množství parfemů znervozňuje, mám pocit, že střídám max. 3 vůně a tak se zbytek snažím převážně vyměnit.. a tak to jde pořád dokola :cry:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 27.08.08 22:39

To jsem přesně já - hledačka :)

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5556 příspěvků 27.08.08 22:41

ale víte co se říká… kdo hledá, najde :lol:

llenni
Nevyléčitelná závislačka 1613 příspěvků 27.08.08 22:45

Klubko, zase nová ikonka? I ty divoško… :lol: . Allure je prima viď :wink: .

Docela mne zajímá, kdo se sem připojí se svým pohledem na věc. Mám určité adeptky… Irenko ??? :lol:

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 27.08.08 22:51

Mno jo, staronová láska, co nadělám :) Taky tipuju ještě Irenku :)

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5556 příspěvků 27.08.08 22:53

a moje kamarádka Marci64 - taky typická hledačka :lol: Marci, kde jsiiiii????

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3322 příspěvků 27.08.08 23:21

Pridávam sa do klubu! Priznám sa, že už som asi našla dve-tri SVOJE vône, ale neručím za to, že to tak bude navždy…Stále sa radím do kategórie "hledačka ". No a este ked ti vidim samé milé tváre - vid. Marci, Alenka, predpokladanu Irenku, Klubko a Lleni - to to viac!
Mne vyhovuje mat tak 5-10 kuskov, ktore intenzivne využívam. Mať niečo len tak do zbierky ma velmi nebaví…ak nerátam prázdne flakóny.Zdravím všetky devočky! :lol:

Este by som tu tipovala svoju kamaratku Lenku :)

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

marci64
sv. Parfema z Kecálburgu 2260 příspěvků 28.08.08 01:25

Hlásím se do klubu!!! Jsem tu!!! Ano, jsem typický případ hledačky :lol: :lol: :lol: !!! Všechny již zmiňované vlastnosti - to přesně sedí!!!
Já a moje kámoška Alenka /room456/ -díky tomu jsme se asi hledaly až jsme se našly :wink: :P :lol:!!!! viď Alenko :wink: ?

Na poličce 24 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 28.08.08 07:50

Další hledačka..!
Popis hledačky je výstižný! :twisted: :D

Teď jsem se „lehounce“ usadila(Organza-lípa,šeřík,tuberoza naložené v medu-vůně,co mě nejvíce vystihuje a sedí mi :D )
Ale je takových lákadel neozkoušených…

• takže hledačka dlouhodobá…
Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

fressia
Učednice 175 příspěvků 28.08.08 07:54

Tak ten popis na hledačku sedí presne aj na mňa. Zaujímavé, že som sa ale z tohto pohľadu nad tým nikdy nezamýšľala. Ale je fakt, že hľadanie ma baví … Ale to asi všetky.

Na poličce 43 parfémů 6 miniatur 19 odstřiků 142 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Jaroslava
Učednice 123 příspěvků 28.08.08 08:03

Tak já jsem sběratelka :D , většinou už v klidu, že to, co mi voní, mám přeci už doma :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Trillian
sv. Parfema z Kecálburgu 3391 příspěvků 28.08.08 09:28

Ja som hľadačka, aj ked polička poukazuje skôr na zberateľku. :D

Chcela by som sa však dopracovať k stáliciam, tak do 10 vôni, ale môj problém spočíva v tom, že sa mi páči veľmi veľa vôni. A koľko som ich ešte nevyskúšala. Ale hádam sa to časom spraví. :)

Na poličce 140 parfémů 10 miniatur 15 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 32 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 28.08.08 09:46

Připojuji se k Trillian.taky stále hledám.ale prakticky vše co mám doma se mi líbí. :D

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5556 příspěvků 28.08.08 10:08

Ale hádam sa to časom spraví. :)

bohužel nespraví sa to :cry: to by museli přestav vyrábět nové a nové parfémy!! pak věřím, že bysme se konečně na něčem ustálili :P

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 28 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist