Sbírám zkušební papírky.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 01.09.11 23:19
Sbírám zkušební papírky.

Nejdřív jsem si je zakládala do Turina, pak jsem je občas vytřepala a hodila do krabičky…a teď jsem zjistila, že je vlastně sbírám. Ty hezké.
Uvědomila jsem si to, když jsem se snažila nenápadně sesbírat v Douglasu testerové papírky s vlepeným čtverečkem textilu od všech barev limitek NR, přestože se mi NR vůbec nelíbí.
Ne kvůli vůním, ale kvůli tomu, jak vypadají.

Takže prosím o tip na místo, pokud na nějaký takový zajímavý narazíte (anebo ho rovnou seberte :D).

Anebo, pokaždé, když se chystáte něco vyhodit, tak mne zkuste - nabízím výměnu za vzorky nebo i koupím.

Třeba tenhle bych měla ráda:

(A není tady další takový pošuk?)

Ď.

Na poličce 1 parfém 32 miniatur 28 odstřiků 107 vzorků V tužebníku 253 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 02.09.11 08:38

tak takýto krásny nemám, ale mám dva z butiku Chanel, jeden No.5 s obrázkom flakónu a druhý tuším s nápisom Sycomore… nič moc, ale ak také ešte nemáš, donesiem Ti na sraz ;)

Na poličce 87 parfémů 19 miniatur 19 odstřiků 112 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 02.09.11 09:06

Ty čtverečky od Exklusivek mám všechny, ale s obrzkem flakonku žádný! Děkuju! :)

Až budu v TV Joj u Krause, tak na tebe vzpomenu, jak jsi mne podpořila v začátcích mé sbírky.

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 02.09.11 10:38
Tigra píše:
Ty čtverečky od Exklusivek mám všechny, ale s obrzkem flakonku žádný! Děkuju! :)Až budu v TV Joj u Krause, tak na tebe vzpomenu, jak jsi mne podpořila v začátcích mé sbírky.

ale poprosím menovať konkrétne :mrgreen:

Na poličce 87 parfémů 19 miniatur 19 odstřiků 112 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9443 příspěvků 02.09.11 22:46
Tigra píše:
Nejdřív jsem si je zakládala do Turina, pak jsem je občas vytřepala a hodila do krabičky…a teď jsem zjistila, že je vlastně sbírám. Ty hezké.
Uvědomila jsem si to, když jsem se snažila nenápadně sesbírat v Douglasu testerové papírky s vlepeným čtverečkem textilu od všech barev limitek NR, přestože se mi NR vůbec nelíbí.

Takže prosím o tip na místo, pokud na nějaký takový zajímavý narazíte (anebo ho rovnou seberte :D).

Anebo, pokaždé, když se chystáte něco vyhodit, tak mne zkuste - nabízím výměnu za vzorky nebo i koupím.

Ď.
JE :mrgreen:

Pošlu Ti, co mám dvakrát.
Když narazíš na něco pěkného, tak ber dva a jednou za čas si pošleme přebytky na výměnu 8)

Na poličce 0 parfémů 2336 miniatur 71 odstřiků 459 vzorků V tužebníku 24 parfémů

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 02.09.11 22:55
Mitzi píše:
Tigra píše:

Ď.
JE :mrgreen:Pošlu Ti, co mám dvakrát.
Když narazíš na něco pěkného, tak ber dva a jednou za čas si pošleme přebytky na výměnu 8)

No škoda, že mně to nenapadlo dřív! Tak já v pondělí zplením Německo (aspoň jim to trochu oplatím :D).

Díky!
Chceš to i navonět?

Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9443 příspěvků 03.09.11 00:27

Ovšem :D

Mám tu zatím jen 10 zdvojených, říkala jsem si, že to nikdo jiný nesbírá :mrgreen:

Některé jsou dost pěkné.

Na poličce 0 parfémů 2336 miniatur 71 odstřiků 459 vzorků V tužebníku 24 parfémů

mmija22  03.09.11 10:40

.

Příspěvek upraven 18.04.12 v 20:54

Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9443 příspěvků 03.09.11 11:30

Miša, tyto :)

mmija22  03.09.11 11:38

.

Příspěvek upraven 18.04.12 v 20:54

Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9443 příspěvků 03.09.11 11:55

Já je taky natrefím málokdy. A taky sbírám testovací stuhy. (A mám pár šátečků a několik šperků.)
Akorát stále nemám dost času naaranžovat to, abych využila jejich estetický přínos…
Myslím například takto:

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 03.09.11 16:41

stuhy se mi taky libej a rada bych jich mela vic :) ale jen tak k sehnani to neni, a na eBay to stoji docela dost, na to, ze to je jen stuha. ubrousky (kapesnicky?) bych chtela taky, u znacek u kterych mam vice miniatur, zatim jsem mela stesti jen na Guerlain Heritage.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 06.09.11 23:09

Rozkaz zněl jasně, všechno dvakrát! :D Všechny jsou navoněný, i když ne vždy příslušnou vůní, bylo mi blbé žádat po prodavačce, aby mi stříkla „ještě pro kámošku, ona je taky postižená“ a ani nevím, jak se to německy řekne. Ani to nechci vědět! :D Stejně to ale už voní všechno stejnou směsí. 

A některý jsem zneuctila vědomě, v jednom z luxusních krámů se stříkalo na skleněné tyčinky a jediný zkušební papírek tam byl zelený Chanel. 

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 06.09.11 23:10

Skleněnou tyčinku jsi ale nechtěla, že ne? :conf:

Pošlu bohužel až příští týden, nemám dnes doma obálku a od zítřka už to asi nestihnu zabalit a odeslat.

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 07.09.11 21:28

teda, tam mas i stuhy, a hodne :shock: to se bezne da ve svete v kramech sebrat, nebo jsi tam neco koupila a dostala to k tomu?

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist