Scents Variety Nicheparfums v Palladiu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pesalan
Nevyléčitelná závislačka 1027 příspěvků 07.12.14 17:18
Scents Variety Nicheparfums v Palladiu

Znáte někdo tento obchod? Mají prodejnu v Palladiu a internetové stránky www.nicheparfum.cz. Zajímaly by mě praktické zkušenosti, přístup k zákazníkům apod…
Předem děkuji za názory.

Na poličce 175 parfémů 168 miniatur 36 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:

crazyhooker
Učednice 67 příspěvků 14.12.14 18:47

Byla jsem tam v pátek asi hodinu a slečna mě bez „obtěžování“ nechala vesele očuchávat :) Mají zaváděcí 15% slevu na všechno, což je fajn. Kromě Montalu nabízejí velice špatně dostupné značky, takže za návštěvu obchod určitě stojí :)

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

pesalan
Nevyléčitelná závislačka 1027 příspěvků 14.12.14 18:48

@crazyhooker Moc děkuji za informaci :kytka: . Osobně se tam asi těžko dostanu, Prahu mám přes 150 km jednu cestu. Spíš bych eventuelně využila internetové stránky…

crazyhooker
Učednice 67 příspěvků 14.12.14 18:49

Ještě by měli mít prodejnu ve Varech, jestli to máš blíž :)

pesalan
Nevyléčitelná závislačka 1027 příspěvků 14.12.14 18:51

@crazyhooker Bohužel ne. Jsem z Parubického kraje.

Nathan  14.12.14 19:20

To vypadá velmi dobře …

Richie07
Nováček 1 příspěvek 24.12.14 17:38
@pesalan píše:
@crazyhooker Bohužel ne. Jsem z Parubického kraje.

Pokud se nemylim, tak oni to posilaji i postou kdyz si to objednate z jejich webovych stranek www.nicheparfum.cz

Sam jsem byl nedavno v jejich obchode v Palladiu, maji hodne znacek vcetne spatne dostupnych jako Parfums de Marly a David Jourquin. Koupil jsem si prave Pafums de Marly a skvele drzi i po navsteve sauny

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

pesalan
Nevyléčitelná závislačka 1027 příspěvků 25.12.14 08:36

@Richie07 Ano, to samozřejmě vím. Jen není nad osobní návštěvu a možnost si vůně obhlídnout, ovonět … ;) .

Nathan  25.12.14 08:52
@pesalan píše:
@Richie07 Ano, to samozřejmě vím. Jen není nad osobní návštěvu a možnost si vůně obhlídnout, ovonět … ;) .

No právě. Stejné parfémy si můžeš objednat z ALZD. Důležitá je spíš možnost si je vyzkoušet.

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 26.12.14 15:58
@crazyhooker píše:
Byla jsem tam v pátek asi hodinu a slečna mě bez „obtěžování“ nechala vesele očuchávat :) Mají zaváděcí 15% slevu na všechno, což je fajn. Kromě Montalu nabízejí velice špatně dostupné značky, takže za návštěvu obchod určitě stojí :)

Jak dlouho ta sleva platí?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

crazyhooker
Učednice 67 příspěvků 26.12.14 18:55

@chavah To tam nepíšou :( Dali mi kupon jak před vchodem do OC, tak na prodejně, takže s nimi asi nešetří.

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 26.12.14 19:02
@crazyhooker píše:
@chavah To tam nepíšou :( Dali mi kupon jak před vchodem do OC, tak na prodejně, takže s nimi asi nešetří.

No jo, ona tam ani na Vánoce nebyla v obchodě žádná tlačenice.Zel prázdnotou.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Isadorka  29.12.14 17:11

Tak já jen přidám svou zkušenost s internetovým obchodem této značky. Před Vánoci jsem si u nich objednala parfém, přišel vzorně dodaný hned druhý den (a to před Vánoci nebyla samozřejmost ani u dlouhodobě zavedených obchodů). Dnes mi přišel balíček - velice mě udivilo, co to může být… a bylo to moc krásné a milé přáníčko s přiloženými originál vzorečky niché parfémů (a řekla bych hodně vzácných).
Tak strašně mě to překvapilo, potěšilo a troufám si říct, až dojalo… Byť je to v podstatě „neosobní“ kontakt s „obchodem“ - v tom dnešním balíčku bylo něco tak „osobního“ a nepopsatelného.. Prostě mi to udělalo radost (což mi říká, že to asi patří do vlákna „co vás dnes potěšilo“ (ale nechci unavovat dublováním zpráv :lol: )

Nathan  29.12.14 17:20

@Isadorka Já tam chodím moc rád. Je to jasná ukázka toho, jak si získat zákazníka. Oproti jiným parfémovým gigantům, kterým přiznejme si to trochu ztěžkla pr…l. Držím jim palce, jen tak dál.

Isadorka  29.12.14 17:39
@Nathan píše:
@Isadorka Já tam chodím moc rád. Je to jasná ukázka toho, jak si získat zákazníka. Oproti jiným parfémovým gigantům, kterým přiznejme si to trochu ztěžkla pr…l. Držím jim palce, jen tak dál.

Ano, úplně přesně jsi shrnul mé myšlenky. Jejich přístup se mi líbí a přeji jim úspěch (a už se moc těším do Prahy na vlastní oči a nos a trochu méně na vlastní peněženku :oops: v Paládku :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist